Cobinhood Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

cobinhood apmaiņas apskats

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Kobinhood Crypto Exchange

Cobinhood ir kriptovalūtas birža, kas sola zemas maksas un ērtu tirdzniecību galddatoros vai mobilajās ierīcēs. Šķiet, ka populārā apmaiņa ir pārdzīvojusi dažas diskusijas 2019. gadā, lai gan tai joprojām ir sava daļa problēmu.

Iespējas

 • Minimālās tirdzniecības maksas
 • Bezmaksas žetoni, izmantojot Candy Machine un Airdrop Center
 • Viegla augstas frekvences tirdzniecība

Depozīta metodes

 • USD
 • Kripto

Plusi

 • COB norāda lojalitātes programmu
 • Lietotājam draudzīgas darbvirsmas un mobilās lietotnes
 • Pārbaude nav nepieciešama

Cons

 • Māsas uzņēmums paziņoja par bankrotu 2019. gada maijā
 • Ierobežota pārredzamība vai uzticēšanās
 • Ierobežots iemesls uzticēties citiem lietotājiem biržā

Ievads

Cobinhood ir kriptovalūtas birža, kas reģistrēta Kaimanu salās, bet atrodas Taivānā. 2019. gada maijā internetā parādījās ziņas, ka Cobinhood ir pasludinājis bankrotu un izvilka izkrāpšanu, pazūdot ar visu biržas lietotāju naudu. Sākot ar 2019. gada oktobri, šķiet, ka Cobinhood ir dzīvs, un lietotāji kopš septembra vidus varēja izņemt līdzekļus. Cobinhood noteikti ieskauj daži strīdi, bet vai apmaiņa ir vērts pievērst uzmanību vidējam kriptogrāfijas lietotājam?       cobinhood-exchange-bitcoin-crypto

Viena no pirmajām lietām, ko pamanīsit par Cobinhood, ir tā, ka nav tirdzniecības maksu. Cobinhood ir viena no nedaudzajām biržām, kurā netiek iekasēta nekāda tirdzniecības maksa, lai gan jums joprojām būs jāmaksā depozīta un izņemšanas maksa, tirdzniecības aizdevuma procentu likmes un dažas citas maksas atkarībā no tā, kā jūs izmantojat platformu.

Cobinhood 2017. gadā uzsāka cilvēks ar nosaukumu Popo Chen. Čen nopelnījis maģistra grādu elektrotehnikā tikai 22 gadu vecumā, izlaidis pēdējo vidusskolas gadu, lai iestātos Taivānas Nacionālajā universitātē (NTU). Pirms Cobinhood dibināšanas Čens izveidoja tiešraides uzņēmumu ar nosaukumu 17. Uzņēmums ir populāra tiešraides straumēšanas platforma visā Āzijā, un tajā katru dienu ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvo lietotāju..

cobinhood-crypto-trading-platform

Mūsdienās Cobinhood ir pazīstama ar vieglu tirdzniecības platformu un plašu monētu klāstu. Apmaiņa ir pazīstama arī ar ierobežotu regulatīvo uzraudzību un pienācīgu rūpību.

Ir grūti runāt par Cobinhood, nerunājot par 2019. gada maija bankrotu. 2019. gada sākumā Cobinhood pārdeva marķierus savam mātes uzņēmumam DEXON Foundation, tikai viena mēneša laikā piesaistot DXN marķierus 3,5 miljonu ASV dolāru apmērā. Tad DEXON fonds izmeta milzīgu skaitu žetonu, izraisot cenu kritumu par 85%. Cobinhood vietējais marķieris COB incidenta laikā samazinājās arī par 50%. Internets izgaismojās ar ziņām, ka Kobinhija izvilka izkrāpšanas izkrāpšanu.

Nav pilnīgi skaidrs, kas notika ar DEXON fondu. Tomēr neilgi pēc tam Cobinhood izlaida paziņojumu, ka tās ikdienas darbība netiks ietekmēta. Mēnešus vēlāk liela daļa biržas funkcionalitātes ir atkal pieejama, lai gan tiek ziņots, ka lietotājiem vasarā bija grūtības izņemt vai noguldīt valūtu.

Neskatoties uz pretrunām, Cobinhood piedāvā plašu tirdzniecības iespēju klāstu ar zemu regulējumu. Sviras tirdzniecība ir pieejama līdz pat 10X. Vietējā tirdzniecība, tirgus rīkojumi, ierobežotie orderi, apturēšanas ierobežojuma rīkojumi un citas tirdzniecības iespējas ir pieejamas gan Cobinhood pārlūkprogrammas versijā, gan mobilajā lietotnē. Pieejama plaša tirdzniecības pāru izvēle, tostarp labi zināmas galvenās kriptovalūtas un desmitiem mazsvarīgu, mazāk pazīstamu žetonu.

Galvenās iezīmes

Galvenās Cobinhood iezīmes ietver visas šīs darbības:

Bez tirdzniecības maksas: Cobinhood iekasē nulles tirdzniecības maksu, “lai maksimizētu tirgotāju peļņu un tirgus likviditāti”, skaidro oficiālā vietne. Tomēr jūs joprojām maksāsiet nodevas par maržas tirdzniecības aizdevuma procentiem un noteiktiem izņemšanas gadījumiem.

Ierobežota regulatīvā uzraudzība: Ja KYC un AML pārbaudes jūs kaitina, tad Cobinhood var būt pareizā apmaiņa jums. Lietotāji var tirgoties platformā, neprasot KYC vai AML verifikāciju (ārpus e-pasta adreses un paroles). Ja jūs nokārtojat KYC otrā līmeņa pārbaudi, varat noguldīt USD un piekļūt maržinālajai tirdzniecībai, finanšu produktiem un publiskām ICO.

Nav nepieciešama KYC: Cobinhood pirmā līmeņa KYC verifikācija ļauj jums noguldīt neierobežotu daudzumu kriptogrāfijas, lai gan jūs varat “tikai” izņemt 3 BTC dienā. Ja nevēlaties pabeigt KYC verifikāciju, Cobinhood ir viena no populārākajām izmantotajām apmaiņām.

Konfekšu mašīna: Cobinhood ir populāra sistēma, ko sauc par Candy Machine, kur lietotāji var iegūt bezmaksas žetonus (ieskaitot lidojuma žetonus) konkursam līdzīgā vidē.

COB žetoni: Cobinhood ir savs vietējais marķieris, ko sauc par COB. Tas ir ERC20 marķieris, kas saistīts ar dažādiem biržas ieguvumiem.

Novirzīšanas balvas: Novirziet lietotājus uz platformu un nopelciet atlīdzības, ieskaitot atlīdzības no 50 līdz 100 COB par lietotāju novirzīšanu uz platformu.

Strīdīga pagātne: Kobinhoods tika apsūdzēts par iziešanas veida izkrāpšanu 2019. gada maijā ar neveiksmi, kas saistīta ar DEXON fondu. Daži lietotāji, tostarp izņemšana no apgrozības, dažiem lietotājiem līdz 2019. gada beigām nebija pieejami vairākus mēnešus.

Atbalsta vairākas valodas: Cobinhood ir pieejams dažādās oficiālajās valodās, tostarp angļu, vācu, krievu, ķīniešu, spāņu, franču, itāļu, holandiešu, portugāļu, turku, japāņu un korejiešu valodā.

ICO parakstīšana: Cobinhood nav tikai apmaiņa; tas ir arī ICO parakstīšanas pakalpojums. Kā parakstītājs Cobinhood palīdz ICO uzņēmumiem laist tirgū savu ICO – tāpat kā banka garantē tradicionālā uzņēmuma IPO un laiž tirgū viņu IPO. Apmaiņā pret parakstīšanas pakalpojumiem Cobinhood iekasē maksu 5% apmērā no visiem ICO laikā savāktajiem līdzekļiem.

Nav iekļauts vietnē Coinmarketcap: Viena no smieklīgākajām dīvainībām ar Cobinhood ir tā, ka apmaiņa nav iekļauta Coinmarketcap sarakstā. Coinmarketcap ir politika, kurā tās neuzskaita biržas bez tirdzniecības maksas. COB marķieris ir norādīts Coinmarketcap, bet Cobinhood birža nav iekļauta aktīvā, pārbaudītā apmaiņā. Tomēr jūs varat apskatīt pamata informāciju par tirdzniecības apjomu Coinmarketcap nepārbaudītajā Coinmarketcap lapā.

Kobinitātes valūtas un pāri

Cobinhood piedāvā desmitiem dažādu tirdzniecības pāru, ieskaitot galvenās kriptovalūtas un nelielās kriptovalūtas. Tā ir viena no nedaudzajām vietām tiešsaistē, kur atradīsit, piemēram, COB tirdzniecības pārus. Tirdzniecībai ir pieejami BCH, USDT, BCHSV, BTC, CMT, DAI, ETH, LTC, MIOTA, NANO, LSK, XRP, XMR, ZEC, ZRX, FXT, GUSD, KWATT, LALA un plašs citu žetonu klāsts. uz platformas.

Cobinhood atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Cobinhood ļauj iemaksāt un izņemt, izmantojot ASV dolārus un kriptovalūtas. Ja vēlaties noguldīt vai izņemt USD, jums būs jānokārto Cobinhood otrā līmeņa KYC verifikācija. Lielākā daļa galveno kriptovalūtu tiek pieņemtas noguldījumiem.

Cobinhood reģistrācijas un pieteikšanās process

Cobinhood ir trīs KYC verifikācijas līmeņi. Tomēr pirmajā līmenī ir daži ierobežojumi (neierobežoti depozīti, 3 BTC dienā izņemšanas limits). Jūs varat reģistrēties un sākt tirdzniecību, vienkārši pārbaudot savu e-pastu, izvēloties paroli un iemaksājot kriptonauda.

Cobinhood Trading

Cobinhood ir standarta tirdzniecības saskarne galddatoru un mobilo ierīču lietotājiem. Tirdzniecība ir līdzīga tai, ko atrodat citās biržās. To parasti ir viegli lietot, un tas ir lietotājam draudzīgs gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Ekskursija pirmo reizi iepazīstina jūs ar saskarni. Jūs varat izveidot tirgus, apturēt vai ierobežot pasūtījumus un skatīt apmaiņas datus no viena displeja. Izvēlieties savu tirgu, pēc tam nosakiet cenu zaļajai “Exchange Buy” vai sarkanajai pogai “Exchange Sell”, lai pabeigtu darījumu.

cobinhood-exchange-app-review

Cobinhood maksas

Cobinhood nav nekādu tirdzniecības maksu, ieskaitot 0 ņēmēja maksu un 0 veidotāja maksu. Ir arī nulles depozīta maksa. Uzņēmumam ir izņemšanas maksa 0,001 BTC, kas ir augsta salīdzinājumā ar lielāko daļu konkurentu. Tomēr kopumā Cobinhood ir viena no lētākajām maksu struktūrām tirgū, īpaši liela apjoma tirgotājiem, kuriem nav iebildumu par risku tikt galā ar neskaidru biržu.

Cobinhood drošības jautājumi un dīkstāves

Cobinhood viena no galvenajām drošības problēmām radās 2019. gada maijā, kad uzņēmums tika apsūdzēts par bankrota pasludināšanu un izejas krāpšanas izvilkšanu. Cobinhood partnera uzņēmums pasludināja bankrotu un pārpludināja tirgu ar žetoniem, kurus tikko bija pārdevis savas ICO laikā, lai gan Cobinhood apgalvo, ka tam bija ierobežota ietekme uz viņu ikdienas darbību. Izņemot šo lielo incidentu 2019. gada maijā, Cobinhood kopš tā darbības uzsākšanas 2019. gadā nav bijuši nozīmīgi drošības incidenti.

Cobinhood lietošanas ērtums

Bithovena saskarne ir identiska interfeisam, ko izmanto praktiski jebkura cita kriptovalūtas apmaiņa uz planētas. Tas ir vienkāršs, viegli saprotams lietotāja interfeiss, kas ļauj ātri un ērti veikt darījumus un veikt citas funkcijas.

Cobinhood uzticība un privātums

Uzticēties Kobinhoodam ir ierobežots iemesls. Uzņēmums atklāj trīs darbinieku vārdus, tostarp uzņēmuma dibinātāju Popo Čenu. Cobinhood arī saista uz katras personas kontaktinformāciju un LinkedIn profilu. Tomēr apmaiņa ir mazāk pārredzama attiecībā uz tās atrašanās vietu, un ir grūti uzticēties apmaiņai, kas lietotājiem prasa ierobežotu KYC verifikāciju. Bankrota jautājums 2019. gada maijā vēl vairāk apgrūtina uzticēšanos Cobinhood, it īpaši ņemot vērā to, ka daudziem lietotājiem mēnešos pēc incidenta bija problēmas ar depozītu un izņemšanu.

Klientu apkalpošana

Cobinhood ir palīdzības centrs, kur jūs varat lasīt detalizētas apmācības vairākās valodās, kurās paskaidrots, kā iestatīt dažādus kontus, kā veikt dažādus darījumus, kā noguldīt un izņemt naudu no platformas, kā arī veikt citus pamata un papildu uzdevumus. Jūs varat arī iesniegt ziņojumu, izmantojot uzņēmuma Zendesk klientu apkalpošanas logu.

Cobinhood lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot Cobinhood

1. Pierakstieties

Lai sāktu, apmeklējiet vietni Cobinhood.com. Noklikšķiniet uz Izveidot kontu, pēc tam tālrunī ievadiet nepieciešamo informāciju.

izveidot-cobinhood-exchange-account

Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, piekrītiet noteikumiem un nosacījumiem un apstipriniet, ka neesat Ņujorkas vai Japānas iedzīvotājs.

2. Pārbaude

Aktivizācijas saite tiks nosūtīta uz reģistrācijas procesā norādīto e-pasta adresi. Dodieties uz savu pastu un pēc tam noklikšķiniet uz aktivizācijas saites, lai to apstiprinātu.

cobinhood-login-pārbaude

3. Augšupielādējiet dokumentāciju

Bez papildu pārbaudes jūs jau varat deponēt un izņemt kriptogrāfiju un veikt darījumus. Lai noguldītu un izņemtu USD, jums būs jāpabeidz otrā vai trešā līmeņa KYC verifikācija, kurai jāiesniedz pase vai līdzīga identifikācijas karte. Tomēr jūs varat pirkt un pārdot kriptogrāfiju ar pirmā līmeņa verifikāciju bez izdošanas – vienīgais ierobežojums ir tas, ka jums ir atļauts saņemt tikai 3 BTC izņemšanas dienā.

4. Divu faktoru autentifikācija

Cobinhood ļauj iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Jūs varat izvēlēties saņemt brīdinājumu katru reizi, kad kāds piesakās jūsu kontā. Tāpat kā citās apmaiņās, arī Cobinhood iesaka izveidot 2FA, lai palielinātu drošību.

5. Maksājuma veids

Noguldiet vai izņemiet galvenās kriptovalūtas vai USD Cobinhood, lai veiktu darījumu. Noklikšķiniet uz ekrāna cilnes Depozīts / Izņemt, kurā ir detalizēts visu jūsu konta kriptogrāfisko aktīvu skats, ieskaitot USD vērtības un aptuveno summu USD vai ETH.

cobinhood-depozītu-izņemt

Lai veiktu iemaksu vai izņemšanu, noklikšķiniet uz slejas “Darbība” uz tās monētas, kuru mēģināt noguldīt vai izņemt, pēc tam nosūtiet līdzekļus uz šo maku..

6. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Tirdzniecība ar kriptovalūtu vietnē Cobinhood ir vienkārša. Varat tirgoties, izmantojot Cobinhood mobilo vai darbvirsmas versiju. Abi ir vienkārši un tiem ir līdzīgs dizains kā citām lielākajām biržām. Noklikšķiniet uz zaļās pogas Pirkt vai sarkanās pogas Pārdot uz vēlamā pāra.

cobinhood-trading-cryptocurrency

Cobinhood automātiski aprēķinās jūsu darījuma vērtību, pēc tam parādīs to sadaļā Kopējā cena.

cobinhood-crypto-exchange-order-form

Saskarne parāda cenu ar visaugstāko cenu (zaļās joslās) un zemāko cenu (sarkanā krāsā). Lielākā daļa tirgu ir ļoti likvīdi (pateicoties nulles tirdzniecības maksai), tāpēc pasūtījumi tiek ātri aizpildīti visu diennakti. Tomēr mazāk zināmām kriptovalūtām var nebūt pietiekama likviditāte – it īpaši pēc 2019. gada maija incidenta.

7. Izstāšanās

Lai veiktu izmaksu, dodieties uz to pašu cilni Depozīts / Izņemt, pēc tam noklikšķiniet uz kolonnas Darbība blakus kriptovalūtai, kuru vēlaties izņemt. Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt, pēc tam vēlreiz pārbaudiet maksu (Cobinhood iekasē 0,001 BTC izņemšanas maksu, kas ir salīdzinoši augsta salīdzinājumā ar konkurentiem).

Pēdējais vārds

Cobinhood tika palaists 2017. gadā kriptogrāfijas uzplaukuma laikā. Birža uzlēca uz skatuves ar solījumiem bez tirdzniecības maksas un vieglas tirdzniecības vides. Nulles maksas apmaiņa ātri kļuva populāra, un to veicināja liela apjoma tirgotāji, kuri interesējās par lētu tirgu ar ierobežotu regulējumu.

2019. gada maija incidents, kurā Cobinhood, iespējams, izvilka krāpšanos pēc 3,5 miljonu ASV dolāru palielināšanas mēnesī, ir mazinājis entuziasmu un apjomu Cobinhood. Lietotāji visu vasaru sūdzējās par izņemšanas jautājumiem.

Tomēr, virzoties uz priekšu, Cobinhood, šķiet, plāno turpināt darboties kā parasti. Ja vēlaties bez maksas, ierobežotu regulējumu tirdzniecības platformu, Cobinhood ir pienācīga iespēja, lai gan noteikti ir zināms risks.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me