ChangeNOW Exchange: apgūstiet Crypto 2020 pārskata rokasgrāmatu

Pārskats ChangeNOW

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties ChangeNOW Exchange

ChangeNOW ir šifrēšanas mijmaiņas platforma, kas pieejama tiešsaistē vietnē ChangeNOW.io. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par šo neierobežoto, anonīmo kriptogrāfijas mijmaiņas pakalpojumu.

Kas ir ChangeNOW?

ChangeNOW ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta kriptogrāfijas mijmaiņas platforma, kas darbojas līdzīgi kā Shapeshift un Changelly: jūs nomaināt divas kriptogrāfijas valūtas, faktiski nenoguldot nevienu kriptogrāfiju ChangeNOW makā..

Jūs varat sākt apmainīt šodien vietnē ChangeNOW.io. Platforma atbalsta desmitiem dažādu kriptovalūtu, tostarp praktiski katru galveno kriptovalūtu un daudz mazāk pazīstamu monētu. BTC, BCH, LTC, XMR, EOS, BNB, ADA un citi ir pieejami tirdzniecībai platformā. tāpat kā tādas valūtas kā EUR un USD.

ChangeNOW apmaiņas pārskats

ChangeNOW ir vienkāršs sauklis: “Ātri kriptogrāfijas mijmaiņas darījumi bez aizbildnības”. ChangeNOW ir arī unikālas privilēģijas, kuras jūs neatradīsit visās citās mijmaiņas platformās, piemēram, iespēja iegādāties kriptogrāfiju ar Visa vai MasterCard.

Viena no lielākajām ChangeNOW priekšrocībām, salīdzinot ar citām mijmaiņas platformām, ir tāda, ka nav ierobežojumu: nav maksimālās summas, ar kuru jūs varat tirgoties ChangeNOW. Jūs varat apmainīt tik daudz, cik vēlaties, kad vien vēlaties.

ChangeNOW ir vēl viena priekšrocība salīdzinājumā ar konkurējošām mijmaiņas platformām: lietotāja verifikācija nav nepieciešama. Lietotājiem nav pat jānorāda tālruņa numurs vai e-pasta adrese. Jums noteikti nav jāaugšupielādē neviens valsts izdots personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju vai adreses apliecinājums.

ChangeNOW ir arī ļoti viegli izmantot ikvienam pasaulē. Lai kur jūs atrastos, neatkarīgi no naudas summas, kuru vēlaties nosūtīt, jūs varēsiet viegli veikt šo mijmaiņas darījumu ar ChangeNOW.

Pamatojoties uz visu šo informāciju, kāpēc jūs uzticētos ChangeNOW ar savu naudu? ChangeNOW risina šo jautājumu savā FAQ lapā, un tā atbilde ir mazāk nekā nomierinoša:

“ChangeNOW ir izveidojis pieredzējušu bloku ķēdes izstrādātāju komanda, un tas ir pilnīgi drošs pakalpojums ar pagriezienu – mēs esam pilnīgi bez reģistrācijas. Tas ļauj mūsu klientiem izvairīties no identifikācijas vai finanšu zādzībām. Mēs piedāvājam labākās cenas tirgū, jo izmantojam uzticamas kriptovalūtu tirdzniecības platformas. ”

Mēs faktiski neko nezinām par šo “pieredzējušo bloku ķēdes izstrādātāju komandu”. Patiesībā mēs ļoti maz zinām par ChangeNOW un cilvēkiem, kas to vada.

Ja mijmaiņas platformai nav nepieciešama lietotāja pārbaude, ģeogrāfiski ierobežojumi vai naudas ierobežojumi, tas padara to par karsto punktu naudas atmazgāšanai un citām noziedzīgām darbībām.

Lai mainītu ChangeNOW kredītu, platforma apgalvo, ka visu darījumu pārbaudei tiek izmantota “automatizēta riska pārvaldības sistēma”. Visi aizdomīgie darījumi tiks atzīmēti saskaņā ar “Eiropas AML direktīvām, KYC noteikumiem un platformas prasībām”. Ja darījums ir atzīmēts, lietotājam var prasīt pabeigt KYC / AML verifikāciju. Tomēr nav skaidrs, cik lietotāju platformā faktiski ir atzīmēti.

Turpiniet lasīt, lai atklātu visu, kas jums jāzina par ChangeNOW, tā funkcijām un kā tas darbojas.

ChangeNOW funkcijas

ChangeNOW priekšrocības

Galvenās ChangeNOW funkcijas ietver visas šīs darbības:

Ar brīvības atņemšanu nesaistīti mijmaiņas līgumi: ChangeNOW ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta mijmaiņas platforma. Tāpat kā ShapeShift un Changelly, ChangeNOW ļauj jums apmainīt kriptonauda, ​​nenoguldot tās biržā. Jūs izvēlaties valūtas, kuras vēlaties apmainīt, pēc tam nosūtiet vienu valūtu uz ChangeNOW seifa adresi. Tiklīdz ChangeNOW saņem valūtu, otrā valūta tiek izlaista jūsu seifā, lai pabeigtu mijmaiņu. Jūsu kriptonauda netiek izņemta no biržas, jo tā nekad nepaliek biržā: tā jau atrodas jūsu makā.

Vairāk nekā 170 monētas: Sākot ar 2019. gada decembri, ChangeNOW apmaiņai ir pieejamas vairāk nekā 170 monētas.

Fiat un kriptonauda: ChangeNOW atbalsta desmitiem kriptovalūtu un vairākas fiat valūtas (USD un EUR).

ChangeNOW kriptovalūtas maiņa

Bez robežām: Viena no lielākajām ChangeNOW priekšrocībām salīdzinājumā ar konkurentiem ir tā, ka nav ierobežojumu. Izmantojot ChangeNOW, jūs varat apmainīt jebkuru naudas summu.

Nav nepieciešama reģistrācija vai verifikācija: Pirms darījuma veikšanas ChangeNOW nav nepieciešama reģistrēšanās. Jums pat nav jānorāda e-pasta adrese vai parole. Kamēr jums ir valūta, kuru vēlaties apmainīt, varat izmantot ChangeNOW.

Nav KYC / AML verifikācijas: Lai veiktu regulētu apmaiņu, jums ir jāpabeidz verifikācija “Pazīstiet savu klientu” un naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) pārbaude, kas cita starpā ietver jūsu identitātes un adreses pārbaudi. ChangeNOW pat nav nepieciešams nosaukums.

Pieejams visā pasaulē: Tā kā ChangeNOW nav nepieciešama lietotāja verifikācija, tā ir pieejama ikvienam pasaulē. Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties, jums vajadzētu būt iespējai bez problēmām piekļūt ChangeNOW.

kā izmantot

Visa un MasterCard atbalsts: Lai pieņemtu Visa un MasterCard maksājumus, ChangeNOW ir sadarbojies ar trešās puses maksājumu procesoru (Simplex). Ja jums ir kredītkarte un vēlaties iegādāties kriptogrāfiju, to varat izdarīt, izmantojot ChangeNOW.

Apmainīt ar biržu starpniecību: ChangeNOW neskaidri apgalvo, ka “sadarbojas ar vairākiem apmaiņas partneriem”, lai “izvēlētos labāko valūtas kursu tirgū jebkurā brīdī”. Kad jūs sākat tirdzniecību, izmantojot ChangeNOW, platforma meklēs biržās, lai atrastu labāko tirdzniecības partneri.

Nav minimālās summas: Izmantojot ChangeNOW, jūs varat tirgot jebkuru lielu vai mazu summu. Nav minimālo vai maksimālo ierobežojumu (lai gan jums ir jānosūta vismaz tik daudz, lai segtu standarta blokķēdes tīkla maksu).

Vairāku valodu atbalsts: ChangeNOW ir pieejams desmitiem dažādu valodu, ieskaitot angļu, franču, krievu, vācu, arābu, ķīniešu, japāņu un visas citas galvenās valodas.

Automatizēta riska pārvaldība: ChangeNOW var šķist kripto apmaiņas “savvaļas rietumi”. Tomēr platforma apgalvo, ka ir ieviestas automatizētas riska pārvaldības procedūras, lai atzīmētu visus aizdomīgos darījumus. Katrs atsevišķs darījums tiek pārbaudīts, un visi atzīmētie darījumi tiks apturēti, līdz lietotājs pabeidz papildu KYC / AML verifikāciju (teiksim, augšupielādējot pases vai valsts ID kartes fotoattēlu).

Tērēt USD vai EUR: Jūs varat iegādāties kriptovalūtu ar fiat, izmantojot ChangeNOW, izmantojot jebkuru karti, kas ļauj jums tērēt USD vai EUR. ChangeNOW sadarbojas ar Simplex, lai atbalstītu fiat un kriptonauda pārskaitījumus.

Bez pārskaitījumiem: ChangeNOW neatbalsta pārskaitījumus.

Saistītā programma: ChangeNOW piedāvā saistīto programmu. Ja jūs novirzāt kādu uz ChangeNOW un viņš veic darījumu, tad jūs varat veikt 0,4% no viņu darījumiem.

changenow funkcijas

API piekļuve: ChangeNOW piedāvā API izstrādātājiem. Jūs varat izmantot šo API, lai savai vietnei pievienotu pogu ChangeNOW, pēc tam nopelnīt komisijas, pamatojoties uz mijmaiņas līgumiem, kas veikti, izmantojot šo platformu..

Bota telegramma: ChangeNOW ļauj apmainīt žetonus, izmantojot Telegram bot. Vienkārši pasakiet Telegram botam monētas, kuras vēlaties apmainīt, un robots pabeigs tirdzniecību.

NOWMaksājumi: ChangeNOW piedāvā pakalpojumu ar nosaukumu NOWPayments, kas ikvienam atvieglo maksājumus par kriptogrāfijas valūtām – teiksim, ja jūs pārdodat preces vai pakalpojumus tiešsaistē.

Augstas un mulsinošas tirdzniecības maksas: Šķiet, ka ChangeNOW iekasē maksu no 0,5% līdz 4,0%, lai gan maksa netiek pārredzami atklāta jebkur vietnē (vismaz to mēs varētu atrast). Lai padarītu lietas neskaidrākas, maksa ir iestrādāta ChangeNOW valūtas kursā. Maksa no 0,5% līdz 4,0% šāda veida ērtībai nav tik liela, taču mēs novērtētu lielāku pārredzamību.

TAGAD žetoni: ChangeNOW ir savi vietējie lietderības marķieri ar nosaukumu NOW Token. Šie marķieri kalpo kā NOW produktu iekšējā valūta. Monēta pirmo reizi tika izlaista 2019. gada 23. aprīlī. Tas ir ERC-20 marķieris un Binance Change (BEP2) marķieris.

mainīt tagad TAG žetonus

Mobilā lietotne: ChangeNOW piedāvā mobilo lietotni Android ierīcēm.

changenow lietotne

Kā darbojas ChangeNOW?

ChangeNOW apmaina kriptovalūtu un fiat valūtu piecās vienkāršās darbībās:

1. darbība. Atlasiet valūtu: Izvēlieties valūtas, kuras vēlaties apmainīt. Piemēram, ja maināt BTC un ETH, pēc tam nolaižamajā izvēlnē sadaļā “Jūs sūtāt” atlasiet BTC, pēc tam nolaižamajā izvēlnē sadaļā “Jūs saņemat” izvēlieties ETH. ChangeNOW automātiski aprēķinās saņemtās ETH summu, pamatojoties uz pašreizējo valūtas kursu.

2. darbība. Ievadiet sava maka adresi: Ievadiet saņemošā maka adresi (savu ETH adresi). ChangeNOW ļauj arī izveidot jaunu maku (teiksim, ja jums vēl nav ETH adreses).

3. solis. Apstipriniet informāciju: Apstipriniet visu informāciju ChangeNOW darījuma lapā.

4. solis. Iemaksa uz adresi: Pēc tam ChangeNOW ģenerēs jums Bitcoin depozīta adresi. Nosūtiet savu bitcoin uz šo adresi.

5. solis) Saņemiet savas monētas: Tiklīdz ChangeNOW saņems jūsu monētu uz tās ģenerēto seifa adresi, ChangeNOW atbrīvos jūsu monētas (šajā gadījumā ETH) jūsu norādītajā makā..

Kā redzat, reģistrācija vai verifikācija nav nepieciešama. Jums pat nav jāievada e-pasta adrese vai tālruņa numurs. Paroļu nav. Tā ir vienkārša, bezjēdzīga monētu mijmaiņas platforma.

ChangeNOW cenas un maksas

Šeit ir vissvarīgākās ChangeNOW maksas, par kurām jums jāzina.

  • Tirdzniecības maksa: 0,5% līdz 4,0% (iebūvēta starpība)
  • Maksimālā tirdzniecības summa: Nav maksimuma
  • Minimālā tirdzniecības summa: Nav minimuma
  • Kredītkartes iegādes maksa: 5%
  • Minimālā kredītkartes iegādes summa: 10 USD
  • Minimālā summa kriptogrāfijas iegādei ar bankas karti: 50 USD (prasa Simplex)
  • Maksimālā summa kriptogrāfijas iegādei ar bankas karti: 20 000 USD (dienā) vai 50 000 USD (mēnesī) vienai personai

Nav pilnīgi skaidrs, kā ChangeNOW apstrādā apmaiņas mijmaiņas darījumus. Kad mēs veicām testa mijmaiņu, izmantojot ChangeNOW, šķita, ka no mums tiek iekasēta 4% maksa:

Kā darbojas ChangeNOW

izmantojot ChangeNOW

Tirgojot lielāku daudzumu ETH, valūtas kurss nedaudz uzlabojās, lai gan mēs, šķiet, joprojām maksājām aptuveni 2,0% tirdzniecības maksu.

mainīt tirdzniecības iespējas

Padarot lietas vēl sarežģītākas ir tas, ka ChangeNOW neatklāj savas tirdzniecības maksas nekur savā oficiālajā vietnē. Sākotnējā tēma, kas paziņoja par ChangeNOW uzsākšanu, ieteica tirdzniecības maksu no 0,5% līdz 1,0%. Patiesībā, šķiet, ka ChangeNOW valūtas kursā ir iestrādāta ievērojama tirdzniecības maksa, kas tirgotājiem netiek atklāti atklāta.

Galu galā mēs iesakām pirms ChangeNOW mijmaiņas darījuma pārbaudīt ChangeNOW tirdzniecības maksu pret reālo valūtas kursu, jo šķiet, ka likmes var ļoti atšķirties.

Kā lietot ChangeNOW

ChangeNOW izmantošana ir vienkārša neatkarīgi no tā, vai esat jauns kriptogrāfijas lietotājs vai pieredzējis lietotājs. Šis ir pamatprocess, kuru izmantosiet, lai veiktu mijmaiņu ar ChangeNOW:

1) Valūtu izvēle

Vispirms apmeklējiet vietni ChangeNOW.io un atlasiet savas valūtas. Jūs varat izvēlēties klasisko likmi (kur likme svārstās, pamatojoties uz pašreizējiem tirgus apstākļiem) vai fiksētu likmi (kur maksājat nelielu starpību, bet saņemat fiksētu, garantētu likmi).

Kā lietot ChangeNOW

Par šo mijmaiņu mēs apmainām ETH pret USDT.

Noklikšķiniet uz “Apmaiņa”.

Alternatīvi, ja jums nav ETH (vai kādas kriptogrāfijas valūtas), tad jūs varat arī iegādāties kriptogrāfiju ar Visa vai MasterCard. ChangeNOW kā norēķinu procesoru izmanto Simplex. Noklikšķiniet uz pogas Pirkt kriptogrāfiju ar Visa / MasterCard, pēc tam ievadiet tirdzniecības datus un kredītkartes informāciju.

2) Ievadiet saņēmēja maku

Nākamajā lapā ChangeNOW lūgs ievadīt saņēmēja maka adresi. Šī ir adrese, uz kuru vēlaties nosūtīt pērkamās monētas. Šajā gadījumā jūs ievadīsit saņēmēja USDT adresi.

changenow kriptogrāfijas maks

3) Apstipriniet detaļas

Pēc tam ChangeNOW lūgs apstiprināt visu jūsu sniegto informāciju. ChangeNOW parādīs jūsu sūtīto summu, aptuveno summu, kuru saņemat, pašreizējo valūtas maiņas kursu, paredzamo ierašanās laiku un saņēmēja maka adresi.

monētu nomaiņa

Pirms noklikšķināt uz Apstiprināt, vēlreiz pārbaudiet visu šo informāciju.

4) Nosūtīt līdzekļus

ChangeNOW ģenerēs seifa adresi. Jūs sūtāt naudu uz šo adresi, un ChangeNOW gaidīs, kamēr jūsu līdzekļi nonāks.

sūtot kriptogrāfijas līdzekļus uz izmaiņām

Kad ChangeNOW saņems jūsu līdzekļus, josla tiks aizpildīta, un tad ChangeNOW veiks mijmaiņas darījumu, izmantojot kādu no saviem apmaiņas partneriem.

5) Saņemt līdzekļus

Kad mijmaiņa ir pabeigta, ChangeNOW nosūta līdzekļus uz jūsu maku.

Kad mijmaiņa ir pabeigta, varat ievadīt e-pasta adresi, lai saņemtu paziņojumu, lai gan tas nav obligāts.

saņemot līdzekļus nomainot

Par ChangeNOW

ChangeNOW ir reģistrēts ar nosaukumu ChangeNOW International Ltd. Oficiālajā ChangeNOW vietnē ir reģistrēta adrese Belizas pilsētā, Belizā, lai gan ChangeNOW ir arī pasta adrese Amsterdamā.

Par ChangeNOW

Pastāv zināmas domstarpības par ChangeNOW atrašanās vietu un tās dibinātāju izcelsmi. Kā redzams oriģināls 2017. gada pavediens paziņojot par uzņēmumu, šķiet, ka ChangeNOW dibinātāju vidū ir divi Krievijas valstspiederīgie, tostarp Romāns Lapins Dmitrijevičs (50% īpašnieks) un Petrs Sergeevs Konstantinovičs (50% īpašnieks). Trešais indivīds Konstantīns Brumms Aleksandrovičs ir iekļauts arī kā izpilddirektors.

Tā kā šāda veida bizness Krievijā ir nelegāls, šķiet, ka dibinātāju komanda bēga no sākotnējiem Sanktpēterburgas, Krievijas birojiem, drīz pēc tam, kad tiešsaistē tika publicēts “ChangeNOW Whitepaper”..

sazinieties ar ChangeNOW

Jebkurā gadījumā ChangeNOW šodien ir likumīgs, un uzņēmums turpina veikt uzņēmējdarbību, izmantojot reģistrēto adresi Belizas pilsētā un biroja adresi Amsterdamā. Uzņēmums ir pārredzami attiecībā uz savu kontaktinformāciju, tālruņa numuru un sociālajiem medijiem.

Pēdējais vārds

ChangeNOW ir viena no unikālākajām mūsdienās pieejamajām mijmaiņas platformām. ChangeNOW apgalvo, ka ļauj ikvienam apmainīt jebkuru kriptovalūtu jebkurā summā bez aizbildnības, reģistrācijas vai KYC / AML verifikācijas..

Tomēr ir zināmas bažas par ChangeNOW darbību. Pirmkārt, platforma sākotnēji neatklāj savas maksas, bet, šķiet, apvieno maksu no 1,0% līdz 4,0% tās valūtas kursa starpībā. Otrkārt, mēs maz zinām par uzņēmuma dibināšanas komandu vai tās atrašanās vietu. Treškārt, ChangeNOW, šķiet, nav “īsta” birža, kas nav saistīta ar brīvības atņemšanu, jo jūs joprojām uzticaties platformai ar savām monētām, kamēr tā darbojas, lai atrastu apmaiņas partneri pirms mijmaiņas pabeigšanas..

Ja neviens no šiem jautājumiem jūs neuztrauc, ChangeNOW var būt viena no jaudīgākajām mijmaiņas platformām, kas šodien pieejama. Šķiet, ka tas piedāvā vienkāršus, nereģistrējamus kriptogrāfijas un fiat valūtas mijmaiņas darījumus bez minimālās vai maksimālās summas. Tas ir kaut kas, ko jūs neredzat ar citām mijmaiņas platformām, piemēram, Changelly un ShapeShift.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me