CEX.io Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

CEX.io Exchange pārskats

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties CEX.io Exchange

CEX.io ir kriptovalūtas birža, kas tika dibināta 2013. gadā. Uzziniet visu, kas jums jāzina par ilgstošo kriptogrāfijas apmaiņu šodien, mūsu pārskatā un lietotāja rokasgrāmatā.

Iespējas

  • Londonā izvietotā kriptovalūtas birža darbojas nevainojami kopš 2013. gada
  • Pieejams tirgotājiem 99% pasaules valstu (un 31 ASV štatā)
  • Pieejami vairāki kriptogrāfijas un fiat valūtu pāri

Depozīta metodes

  • Bankas pārskaitījums (SEPA, ACH, SWIFT, ātrāki maksājumi)
  • Kredītkartes (Visa un MasterCard)
  • Kriptogrāfija (BTC, ETH, BCH, BTG, DASH, LTC, XRP, XLM …)

Plusi

  • Ļoti regulēta tirdzniecības vide
  • Ātrās pirkšanas un ātrās pārdošanas funkcijas
  • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas

Cons

  • Intensīvāks KYC / AML process nekā lielākā daļa citu apmaiņu

Ievads

CEX.io ir Londonā bāzēta kriptovalūtas birža, kas dibināta 2013. gadā.

2013. gadā CEX.io bija pirmais mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējs pasaulē. Šodien CEX.io piedāvā starpplatformu kriptogrāfijas tirdzniecību, izmantojot savu vietni un mobilo lietotni. CEX.io ļauj tirgotājiem arī izveidot savienojumu ar biržu, izmantojot WebSocket un REST API, ļaujot ikvienam piekļūt augstas likviditātes CEX.io pasūtījumu grāmatai.

kas ir CEX.io Exchange

CEX.io izmanto gan mazumtirgotāji, gan institucionāli tirgotāji. Platformā ir daudzlīmeņu kontu sistēma, kas paredzēta visu lielumu tirgotājiem. Citas galvenās CEX.io piedāvātās funkcijas ir pārklājums visā pasaulē, vairākas maksājumu iespējas un diennakts atbalsts.

CEX.io piedāvā pārsteidzošu maksājumu iespēju klāstu, tostarp Visa, MasterCard, bankas pārskaitījumu (SWIFT, SEPA, ACH, Ātrāki maksājumi) un kriptogrāfiju. Tirgotāji var arī tirgoties ar līdz pat 10x pārsvaru bez vajadzības izveidot papildu kontu.

Reiz CEX.io nodrošināja mākoņu ieguvi caur GHash.io baseinu. CEX.io ieguva šī ieguves fonda aktīvus 2013. gada oktobrī. Mēneša laikā GHash.io bija kļuvis par pasaules galveno kalnrūpniecības fondu. Tomēr līdz 2015. gada janvārim CEX.io ir apturējis mākoņu ieguves pakalpojumus.

CEX.io galvenā mītne atrodas Londonā, lai gan biržas korespondences adrese ir arī Džērsijā, Ņūdžersijā, ASV. CEX.io ir oficiāli reģistrēts Lielbritānijā, un tam ir Finansu pakalpojumu uzņēmuma statuss, izmantojot FinCEN.

CEX.io dibināja Oleksandrs Lutskēvičs, kurš ieguvis maģistra grādu kibernētikā Kijevas Nacionālajā universitātē. Pirms CEX.io dibināšanas Lutskēvičs strādāja par izstrādātāju un konsultantu IT un spēļu nozarē. Lutskevych joprojām ir CEX.io izpilddirektors.

Sākot ar 2019. gada decembri, CEX.io ierindojas tieši 100 labāko biržu ārpusē, izmantojot tirdzniecības apjomu ar aptuveni 2 miljoniem ASV dolāru tirdzniecības apjomu dienā (saskaņā ar CoinMarketCap pašlaik sarakstā # 136)..

Galvenās iezīmes

Galvenās CEX.io funkcijas ietver:

Reģistrēts un regulēts: CEX.io ir oficiāli reģistrēts Lielbritānijā. Maiņai ir arī Money Services Business (MSB) statuss, izmantojot Amerikas FinCEN. CEX.io ievēro juridiskās prasības katrā valstī vai jurisdikcijā, kurā tā darbojas, un CEX.io bloķē lietotājus no neatbalstāmām jurisdikcijām. Kopumā šī ir uzticama un labi regulēta apmaiņa.

Diennakts klientu atbalsts: CEX.io lepojas ar savu diennakts klientu atbalstu, apgalvojot, ka “katrs atbalsta komandas loceklis iziet rūpīgi izstrādātas intensīvas apmācības, lai spētu risināt visus iespējamos jautājumus”.

50 + pāri: CEX.io pašlaik atbalsta vairāk nekā 50 kriptovalūtu un fiat valūtu pārus. Populārākie CEX.io pāri ietver BTC / USD, BTC / EUR, XRP / USD, ETH / USD un BTC / GBP.

Vairākas atbalstītās Fiat valūtas: Tāpat kā citas labi regulētas biržas, arī CEX.io ļauj nomainīt fiat valūtas pret kriptovalūtām. CEX.io pašlaik ir USD, EUR un GBP denominēti pāri.

Nepieciešamas KYC un AML: Tāpat kā citas regulētas biržas, arī CEX.io pieprasa, lai lietotāji pirms tirdzniecības platformā veiktu pārbaudi “Pārzini savu klientu” (KYC) un naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) pārbaudi. Tas nozīmē, ka jums jāpārbauda sava identitāte un jāaugšupielādē adreses dokumentācijas apliecinājums.

CEX.io kriptogrāfijas apmaiņas priekšrocības

Brokeru pakalpojumi: CEX.io darbojas kā birža un starpniecības uzņēmums. Jaunie lietotāji var izmantot CEX.io brokeru pakalpojumus, lai kriptovalūtas pirmo reizi iegādātos pēc iespējas vieglāk, lai gan viņi maksās lielu maksu. CEX.io brokeru darījumu pamatā ir aizpildīšanas vai nogalināšanas (FOK) rīkojumi.

Lētas tirdzniecības maksas: CEX.io standarta darījumiem tiek piemērota maksa 0,25%.

Maržas tirdzniecība: 2019. gadā vienreiz piedāvāja maržinālo tirdzniecību tieši no savas tirdzniecības platformas. Tomēr 2019. gadā CEX.io atvēra īpašu maržas tirdzniecības pakalpojumu ar nosaukumu CEX.io Broker. Jūs varat izmantot šo pakalpojumu, lai piekļūtu līdz pat 10x svirai. CEX.io arī apgalvo, ka tam ir negatīva konta bilances aizsardzība.

Kredītkartes atbalsts: CEX.io atbalsta depozītus, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, ieskaitot Visa un MasterCard.

Bankas depozīta atbalsts: CEX.io atbalsta arī depozītus pārskaitījumos vai vietējos bankas pārskaitījumos. CEX.io atbalsta SEPA, ACH, SWIFT un ātrākus maksājumus.

Četri konta verifikācijas līmeņi: CEX.io ir četri konta verifikācijas līmeņi, ieskaitot identitāti, adresi, uzlaboto un korporatīvo. Zemākajā līmenī identitātes verifikācijas līmeņa lietotāji var nopirkt līdz USD 1000 BTC dienā un 3000 USD BTC mēnesī. Adrešu, uzlabotajiem un korporatīvajiem kontiem nav ierobežojumu.

Tirgotāju atbalsts visā pasaulē 99% valstu: CEX.io reklamē faktu, ka tas ir pieejams “99% pasaules valstu”, tostarp 31 Amerikas štatā. Dažas valstis (piemēram, valstis, par kurām piemērotas sankcijas) nevar noguldīt naudu, izmantojot kredītkartes un pārskaitījumus. Tomēr parasti CEX.io ir viens no spēcīgākajiem starptautiskajiem atbalstiem, kas redzami kriptogrāfijas apmaiņas telpā.

DDoS aizsardzība un drošība: CEX.io piedāvā pilnu datu šifrēšanu un ir saderīgs ar PCI DSS standartiem.

Starpplatformu tirdzniecība: CEX.io atbalsta tirdzniecību, izmantojot vietni, mobilo lietotni, WebSocket vai REST API.

Augsta likviditāte: CEX.io sola ātru rīkojumu izpildi, zemu starpību un piekļuvi augstas likviditātes orderu grāmatām top valūtu pāriem.

3 miljoni + klienti: CEX.io lietotāju bāze pārsniedz 3 miljonus.

Pierādīts ierakstu rekords kopš 2013. gada: CEX.io darbojas nevainojami kopš 2013. gada. Lietotāju līdzekļi no biržas nekad nav nozagti.

CEX kriptogrāfijas apmaiņas funkcijas

CEX.io Valūtas un pāri

CEX.io atbalsta aptuveni 15 kriptovalūtas un trīs fiat valūtas.

Tiek atbalstīta lielākā daļa galveno kriptovalūtu, tostarp BTC, XRP, ETH, XLM, TRX, DASH, BCH un LTC. CEX.io atbalsta daudz mazāk zināmu kriptovalūtu, tostarp MHC, BTG, BTT, ONG, ONT un OMG.

Trīs atbalstītās fiat valūtas ir USD, EUR un GBP. CEX.io atbalsta arī Gemini US Dollar (GUSD) stablecoin.

CEX.io atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

CEX.io atbalsta vairākas depozīta un izņemšanas metodes, tostarp bankas pārskaitījumus (ACH, SWIFT, SEPA un ātrākus maksājumus), kredītkartes (Visa un MasterCard) un kriptogrāfiju (jebkuru no biržas atbalstītajām kriptovalūtām)..

CEX.io reģistrācijas un pieteikšanās process

Tāpat kā vairums regulēto biržu, arī CEX.io prasa visiem lietotājiem pirms tirdzniecības platformā pārbaudīt savu identitāti, adresi un citu informāciju. Vietnē CEX.io ir četri kontu līmeņi:

Identitāte: Pārbaudiet savu identitāti, pēc tam pērciet un pārdodiet bitcoin, izmantojot tikai Visa vai MasterCard. 1000 USD maksimālais dienas limits, 3000 USD maksimālais mēneša ierobežojums.

Adrese: Pārbaudiet savu adresi, lai noņemtu visus dienas vai mēneša ierobežojumus. Ļauj arī finansēt savu kontu, izmantojot bankas pārskaitījumu vai kredītkarti.

Uzlabots: Pabeidziet manuālo KYC / AML verifikāciju, lai saņemtu prioritāru atbalstu un pagarinātu limitus savam kontam, ieskaitot augstākus depozīta un izņemšanas limitus.

Korporatīvā: Iestatiet uzņēmuma kontu vietnē CEX.io, lai pilnībā noņemtu lielāko daļu finansējuma ierobežojumu no sava konta.

Lai gan adreses, uzlabotās un korporatīvās kontos nav noteikts maksimālais depozīta ierobežojums, adreses līmenī jums joprojām tiks piemēroti depozīta ierobežojumi (200 000 USD dienā, 500 000 USD mēnesī). Uzlabotajiem un korporatīvajiem kontiem ir dienas un mēneša kredītkaršu finansēšanas limiti, lai gan bankas pārskaitījumiem nav ierobežojumu.

CEX.io tirdzniecība

CEX.io ir līdzīga tirdzniecības saskarne kā standarta kriptogrāfijas valūtas maiņai. UI būs pazīstams ikvienam, kurš iepriekš ir tirgojies citās kriptogrāfijas biržās.

Ja jūs esat pilnīgi jauns kripto tirdzniecībā, tad CEX.io ir ātrās pirkšanas funkcija, kas ļauj jums uzreiz iegādāties kripto, izmantojot kredītkartes, lai gan jūs maksāsiet pat 7% lielu maksu. Tas ir līdzīgs kredītkaršu kriptogrāfijas pirkšanas pakalpojumam, ko piedāvā Coinbase un citi uzņēmumi, ar tikpat augstām nodevām.

CEX.io maksas

Lielākā daļa tirgotāju vietnē CEX.io maksās nomas maksu 0,25% un veidotāja maksu 0,16%, pieņemot, ka katru 30 dienu periodu jūs tirgojat mazāk nekā 5 BTC. Pieaugot jūsu tirdzniecības apjomam, maksas samazinās. Ja mēnesī jūs tirgojat vairāk nekā 6000 BTC, jums būs jāmaksā ņēmēja maksa 0,10% un veidotāja maksa 0,00%.

CEX.io maksas

Tikmēr CEX.io iekasē dažādas summas par dažādām izņemšanas maksām. Piemēram, par lielāko daļu Visa un MasterCard depozītu maksāsit 2,99%, lai gan bankas depozīti ir bez maksas. Izņemot naudu, maksājot pakalpojuma maksu līdz 3%, izmantojot kredītkartes, savukārt bankas izņemšanas maksa ir 0,3%. Visi depozīti un izmaksas, izmantojot ACH, SEPA un Ātrākus maksājumus, ir pilnīgi bez maksas.

CEX.io apmaiņas maksa

CEX.io drošības jautājumi un dīkstāves

CEX.io ir pārsteidzoši tīra drošības vēsture. Apmaiņa tika uzsākta 2013. gadā un apgalvo, ka nekad nav zaudējusi lietotāju līdzekļus. Arī CEX.io nav piedzīvojusi lielu dīkstāvi. Kopumā ir skaidrs, ka CEX.io ir ieguldījis ievērojamus ieguldījumus drošībā jau no paša sākuma kā vadošais kalnrūpniecības fonds līdz pat mūsdienīgajai biržas.

CEX.io Lietošanas ērtums

CEX.io ir viegli lietojams gan iesācējiem, gan starpposma, gan pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Tas ir vienkāršs apmaiņas interfeiss parastajiem darījumiem. Jūs varat arī ātri nopirkt bitcoin un citas kriptovalūtas pirmo reizi – teiksim, izmantojot kredītkartes.

CEX.io Uzticība un privātums

CEX.io ir uzticams, labi regulēts un cienīts uzņēmums. Iestāde ievēro piemērojamos likumus visās jurisdikcijās, kurās tā darbojas. Tas ir pieejams 99% pasaules valstu un 31 ASV štatā. Turklāt CEX.io ir naudas pakalpojumu biznesa (MSB) statuss, izmantojot Amerikas FinCEN finanšu regulatoru, un CEX.io ir oficiāla, reģistrēta korporācija Lielbritānijā..

CEX.io klientu apkalpošana

CEX.io piedāvā diennakts klientu apkalpošanu pa e-pastu un atbalsta biļeti.

CEX.io klientu apkalpošana

CEX.io Londonas biroja tālruņa numurs ir pieejams arī tiešsaistē.

kā darbojas CEX.io

CEX.io lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot CEX.io

CEX.io ir vienkāršs iestatīšanas un pieteikšanās process. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā pirmo reizi iestatīt un izmantot CEX.io.

1. Pierakstieties

Kā iestatīt un izmantot CEX.io

Apmeklējiet CEX.io un sākumlapā noklikšķiniet uz “Reģistrēties”.

reģistrējieties vietnē CEX.io

Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli. CEX.io nosūtīs verifikācijas kodu uz jūsu iesūtni, lai apstiprinātu jūsu adresi.

CEX.io apmaiņas iestatīšana

CEX.io tirdzniecības platforma

CEX.io e-pasts

Pēc tam vietnei CEX.io būs jāapstiprina tālruņa numurs.

CEX.io drošība

2. Pārbaude

Kā regulēta kriptogrāfijas apmaiņa, CEX.io pieprasa visiem lietotājiem pirms jebkādas mijiedarbības ar platformu pabeigt zināmu KYC / AML verifikācijas līmeni.

CEX.io pārbaude

Lielākā daļa lietotāju vēlēsies pabeigt 1. līmeņa identitātes pārbaudi un 2. līmeņa adreses verifikāciju. Izmantojot 1. līmeņa kontu, savu kontu var finansēt tikai, izmantojot kredītkartes, un jums ir noteikti dienas un mēneša limiti. Izmantojot 2. līmeņa kontu, jūs varat veikt depozītu, izmantojot bankas pārskaitījumu un citas metodes, bez tirdzniecības ierobežojumiem un ikmēneša depozīta ierobežojumiem aptuveni 500 000 USD.

1. līmeņa identitātes pārbaude:

Ievadiet savu dzīvesvietas valsti. Nolaižamajā sarakstā izvēlieties savu valsti un atlasiet savu štatu, provinci vai jurisdikciju.

Visiem ASV iedzīvotājiem šajā brīdī jāievada savs sociālās apdrošināšanas numurs (SSN).

Ja jūs neesat ASV rezidents un jums ir nodokļu identifikācijas numurs (TIN), jums tas jānorāda. Ja jums nav TIN, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas un nospiediet Next.

Pēc tam augšupielādējiet savu personu apliecinošo dokumentu. CEX.io pieņem pases, personas apliecības vai autovadītāja apliecības. Augšupielādējiet šī dokumenta fotoattēlu. Lai iegūtu autovadītāja apliecības un personas apliecības, jums jānosūta fotoattēls ar abām dokumenta pusēm (priekšā un aizmugurē).

kā lietot CEX.io

Jūs varat fotografēt ar savu mobilo ierīci, ar viedtālruni skenējot ekrānā redzamo QR kodu un pēc tam uzņemot fotoattēlus. Varat arī augšupielādēt fotoattēlu failus no sava datora (tiek atbalstīti PDF, PNG, JPG un GIF formāti).

Visbeidzot, jums būs jāuzņem selfijs kopā ar dokumentu, kā arī ar roku rakstītu piezīmi ar tekstu “Es esmu CEX.IO klients” ar pašreizējo datumu un parakstu. Jūs varat uzņemt pašbildi ar savu mobilo ierīci vai augšupielādēt failu no sava datora.

CEX.io kriptogrāfijas apmaiņas padomi

Ievadiet savu dzimumu, vārdu, vidējo vārdu, uzvārdu, valstspiederību un dzimšanas vietas datumu.

Pēc tam ievadiet informāciju no personas dokumenta, ieskaitot sērijas numuru, izdošanas datumu, izdevēju valsti un derīguma termiņu.

2. līmeņa adrešu pārbaude

Lai paaugstinātu konta limitus un atļautu finansējumu ar bankas pārskaitījumiem, jums būs jāpabeidz CEX.io 2. līmeņa adreses verifikācija. Pēc visu iepriekš minēto darbību veikšanas jums būs jāaugšupielādē dokumenti, kas apliecina jūsu adresi.

Vispirms nofotografējiet dokumentu, kas apstiprina jūsu pašreizējo adresi. CEX.io pieņem komunālos un elektrības rēķinus, bankas izrakstus, nodokļu deklarāciju dokumentus un visus citus dokumentus ar jūsu adresi un vārdu un uzvārdu. Pārliecinieties, ka dokuments ir izdots pēdējo trīs mēnešu laikā. Jūs varat nofotografēt dokumentu, savā tālrunī ieskenējot QR kodu. Vai arī varat to augšupielādēt no sava datora.

CEX.io pārbaude

Pēc tam norādiet savu dzīvesvietas adresi, ieskaitot adresi, dzīvokli un apartamentus, pilsētu, pasta indeksu, štatu / provinci un valsti. Arī ASV iedzīvotājiem ir jāievada savs apgabals.

Visbeidzot, lai ievadītu verifikācijas apstiprināšanas iespējas, varat ievadīt sociālā tīkla profilus. CEX.io iesaka atstāt saiti uz vismaz vienu no jūsu sociālo mediju profiliem, piemēram, jūsu Facebook, LinkedIn vai Twitter.

Iesniedziet visu šo informāciju, pēc tam sekojiet savam verifikācijas statusam:

CEX.io autentifikācija

3. un 4. līmeņa uzlabotā un korporatīvā pārbaude

Lai noņemtu visus ierobežojumus no sava konta vai izveidotu institucionālo kontu, jums būs jāpabeidz uzlabotā (3. līmeņa) vai korporatīvā (4. līmeņa) verifikācija..

Šim verifikācijas līmenim ir nepieciešama manuāla apstiprināšana, un, lai pabeigtu procesu, jums jāsazinās ar īpašu CEX.io pārvaldnieku.

3. Divu faktoru autentifikācija

CEX.io stingri iesaka savam kontam iestatīt divfaktoru autentifikāciju (2FA). Faktiski jums būs jāatzīmē vairākas brīdinājuma rūtiņas, ja neesat iestatījis 2FA.

CEX apmaiņas drošība

Izmantojot 2FA aizsardzību, jums būs jāapstiprina SMS kods vai mobilās lietotnes kods, pirms piesakāties savā kontā, veicat darījumu vai veicat izņemšanu..

4. Maksājuma veids

Tagad esat gatavs iemaksāt naudu vietnē CEX.io. CEX pieņem depozītus, izmantojot kredītkarti (Visa vai MasterCard), bankas pārskaitījumu (ACH, SWIFT, SEPA vai Ātrāki maksājumi) vai kriptogrāfiju (visas atbalstītās kriptovalūtas).

CEX.io kriptovalūtas maiņas drošība

Lai sāktu bankas pārskaitījumu, noklikšķiniet uz pogas ‘Depozīts’, kas atrodas lapā Finanses blakus valūtai, kuru vēlaties iemaksāt. Jebkuras CEX.io lapas augšējā labajā stūrī varat arī noklikšķināt uz “Depozīts”.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kad nauda atrodas jūsu CEX.io kontā, esat gatavs tirgot vai iegādāties kriptonauda.

CEX tirdzniecības kriptonauda

Kriptogrāfiju varat iegādāties uzreiz, noklikšķinot uz pogas ‘Pirkt tūlīt’. Atlasiet savu kriptovalūtu un maksājuma veidu, pēc tam ievadiet Visa vai MasterCard debetkartes vai kredītkartes datus.

nopērciet kriptogrāfiju vietnē cex.io

Vai arī, lai veiktu parasto tirdzniecību, dodieties uz lapu CEX.io ‘tirdzniecība’. Diagrammas kreisajā pusē redzēsiet pieejamo valūtu sarakstu. Atlasiet pāri, kas atbilst jūsu iemaksātajai valūtai. Ja jūsu kontā ir USD un vēlaties iegādāties, piemēram, bitcoin, tad dodieties uz pāri BTC / USD.

CEX.io nopirkt kriptogrāfijas iespējas

CEX.io ļauj izvietot tirgu vai ierobežot pasūtījumu. Tirgus rīkojumi tiek veikti pēc labākās pieejamās pašreizējās tirgus likmes, savukārt limita rīkojumi tiek veikti ar noteiktu pirkšanas vai pārdošanas limitu.

CEX.io kriptogrāfijas birža pērk btc

6. Izstāšanās

Lai jebkurā laikā izņemtu naudu no CEX.io, ekrāna augšējā labajā stūrī vienkārši noklikšķiniet uz Izņemt. Izņemšana ir iespējama, izmantojot kredītkarti, bankas pārskaitījumu un kriptogrāfiju.

Pēdējais vārds

CEX.io ir ilgstoša kriptogrāfijas birža ar nelielu skaitu tirdzniecībai pieejamo fiat valūtu un kriptovalūtu. Tā ir ļoti regulēta birža, kas pieejama 99% valstu visā pasaulē (un 31 ASV štatā).

Lai uzzinātu vairāk par CEX.io vai sāktu tirdzniecību šodien, apmeklējiet vietni https://cex.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me