Blockchain.com veiktā IIN apmaiņa: Lietotāja pārskata ceļvedis

The-Pit-blockchain pārskats

Pilnīga lietotāja rokasgrāmata jaunajā Blockchain.com kriptovalūtu biržas tirdzniecības platformā The PIT.

Kā izmantot, tirgoties un pievienoties Pit Blockchain.com biržai

IIN ir jauna “institucionāla līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma”, kuru Blockchain uzsāka 2019. gada vasarā, pēc gada, kad slepeni attīstījās komanda, kurā ir dalībnieki no NYSE, TD Ameritrade un Google.

Iespējas

 • Patentēts dzinējs un tirdzniecības platforma
 • Izstrādāts slepeni visu 2018. gadu, lai palaistu 2019. gada jūliju
 • “Militārā līmeņa šifrēšana”

Depozīta metodes

 • Bankas pārskaitījums (EUR, USD un GBP)
 • Kriptogrāfijas noguldījumi (BTC, ETH, BCH, LTC, USDT un PAX)
 • SEPA (EUR)

Plusi

 • Pieejams darbvirsmai, iOS vai Android
 • Ātrākie darījumi šajā nozarē
 • Tiešs savienojums ar Blockchain maku

Cons

 • Ierobežots tirdzniecības pāru skaits uzsākšanas brīdī
 • Joprojām tiek iekasēta maksa par veidotāju (0,02%) un maksa par maksu (0,05%), tirgojot vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru mēnesī

Ievads

Blockchain 2019. gada jūlijā paziņoja par kriptovalūtas apmaiņu ar nosaukumu The PIT. Maiņa jau no paša sākuma bija zvaigžņota: ievadvideo, kurā tika paziņots par apmaiņas uzsākšanu, bija Viljams Šatners. Apmaiņa tika izstrādāta arī sadarbībā ar NYSE, TD Ameritrade, Goldman Sachs, UBS, Google, Interactive Brokers un Revolut ekspertiem. Šo augstas klases partneru atbalstīts, Blockchain apgalvo, ka IIN ir visātrākā šifrēšanas birža pasaulē.     bedre-blockchain-apmaiņa

Blockchain ir izstrādājis arī savu kriptogrāfisko tirdzniecību gan institucionāliem, gan privātiem investoriem. Tā ir “institucionāla līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma”, kas nozīmē, ka tā ir pietiekami laba institucionālajiem investoriem, bet piemērota arī parastajiem privātajiem investoriem.

Tas viss izklausās labi, bet vai The PIT atbilst Blockchain augstajiem apgalvojumiem?

Nu, šķiet, ka PIT patiešām ir pasaulē ātrākā kriptogrāfijas valūtas maiņa, jo Blockchain apgalvo, ka lietotāji var veikt tirdzniecību ar 40 mikrosekundēm, kas nozīmē, ka jebkurš kriptotehnikas tirgotājs var sekundē veikt miljoniem pasūtījumu. Platformu izstrādāja bijušais Ņujorkas biržas galvenais arhitekts. Tas atrodas arī Equinix LD4, vadošajā zema latentuma tirdzniecības datu centrā. IIN savu atbilstošo dzinēju sauc par “Mercury”. Neviens cits atbilstošs dzinējs nevar apstrādāt darījumus ātrāk kā The PIT’s Mercury.

Vēl viena lieliska iezīme ar PIT ir tās integrācija ar populāro Blockchain maku. Savienojot Blockchain maku ar IIN, tirgotāji var ātri pārvietot kriptovalūtas no biržas atpakaļ uz savu drošo krātuvi.

blockchain-the-bed-exchange

IIN izdara lielu darījumu arī par savu likviditāti. Lai nodrošinātu spēcīgu likviditāti, Blockchain ir sadarbojies ar “globālā tirgus veidotājiem”, lai ļautu tirgotājiem jebkurā laikā tirgoties starp jebkuru tirdzniecības pāri. Šodien biržā ir iekļauti 26 tirdzniecības pāri, ieskaitot fiat-to-crypto un crypto-to-crypto pārus.

IIN ir daudz jaudas, kas atrodas zem pārsega, taču lietotāja interfeiss joprojām ir racionalizēts un viegli lietojams ikvienam. Progresīvi tirgotāji var pielāgot informācijas paneli, lai tas atbilstu viņu unikālajām vajadzībām, savukārt iesācēji tirgotāji atradīs pieejamu un viegli lietojamu platformu, kas piemērota viņu vajadzībām.

Galvenās iezīmes

Galvenās IIN iezīmes ir:

Visātrāk atbilstošais dzinējs: IIN apgalvo, ka tai ir visātrāk atbilstošais dzinējs, un mēs neredzam maz pamata šaubīties par šo apgalvojumu. Tirgotāji katru sekundi var veikt miljoniem pasūtījumu, katru darījumu veicot 40 mikrosekundēs.

26 tirdzniecības pāri: Uzsākot, IIN atbalsta 26 tirdzniecības pārus. IIN optimistiski sauc šo tirdzniecības pāru “Goldilocks zonu”. To nav par maz un nav par daudz: tas ir tikai īstais skaitlis.

Labs globālā banku tīkla atbalsts: IIN piedāvā vairākas vienkāršas depozīta iespējas, pateicoties tiešiem savienojumiem ar globālo banku tīklu. Izmantojot bankas pārskaitījumu, jūs varat viegli noguldīt USD, EUR un GBP. Kripto noguldījumi ir pieejami arī BTC, ETH, USDT un PAX.

Pārvalda no zema latentuma datu centra: IIN atbilstošais dzinējs jau tagad ir ātrs, taču, lai padarītu to vēl ātrāku, tas darbojas no leģendārā Quinix LD4 datu centra, kas raksturots kā “viens no ātrākajiem un uzticamākajiem” datu centriem pasaulē..

Militārā pakāpes drošība: IIN apgalvo, ka piedāvā militāra līmeņa drošību, kas piemērota iestādēm, kuras meklē maksimālu aizsardzību.

Blockchain maka integrācija: IIN vienmērīgi integrējas ar Blockchain Wallet, populāro kriptogrāfisko seifu programmatūru, kuru izgatavojusi Blockchain, izmantojot jauno Blockchain Connect API. Visus naudas līdzekļus, kas tiek turēti jūsu kontā IIN, var uzreiz pārskaitīt uz jūsu Blockchain maku, lai jūs pilnībā atgrieztu privāto atslēgu uzraudzībā.

Piemērots ieguldītājiem iesācējiem un pieredzējušiem: IIN ir institucionāla līmeņa platforma, lai gan tā joprojām cenšas apmierināt privātos ieguldītājus. Jūs varat pielāgot savu informācijas paneli vai atstāt to tādu, kāds tas ir.

Izstrādāts slepenībā ar nozares līderiem: IIN ir viens no interesantākajiem notikumiem par galvenajām apmaiņām. Apmaiņu slepeni izstrādāja slēpta komanda 2018. gada laikā. Komandā bija eksperti no NYSE, TD Ameritrade, Google un citām vadošajām organizācijām..

Joprojām beta versijā: Pēc darbības uzsākšanas 2019. gada jūlijā PIT oficiāli joprojām ir beta versijā (no 2019. gada oktobra).

Konkurences maksas: IIN tirdzniecības maksa ir saprātīga salīdzinājumā ar citiem regulētajiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja tirgosiet mazāk nekā 100 000 ASV dolāru mēnesī, jūs maksāsiet 0,24% maksu par spēlētāju un 0,14% no veidotāja maksas. Likmes turpina samazināties no turienes. Ja šie skaitļi izklausās dīvaini specifiski, ir iemesls: IIN likmes ir par 0,01% zemākas nekā Coinbase Pro.

Integrētās TradingView diagrammas: Pateicoties integrācijai ar TradingView, PIT ļauj pielāgot diagrammas ar simtiem tehnisko pētījumu un zīmējumu. Izvēlieties no svečturiem līdz fibonaccis, lai izveidotu savu pielāgoto objektīvu kriptogrāfijas tirgos.

Pieejams vairāk nekā 200 valstīs: Atšķirībā no citām ļoti regulētām biržām, IIN ir pieejams praktiski visā pasaulē. Jūs varat reģistrēties IIN no vairāk nekā 200 valstīm.

IIN valūtas un pāri

IIN uzsākšanas laikā piedāvā 26 tirdzniecības pārus. Viņi to sauc par tirdzniecības pāru “Goldilocks zonu”, jo ir tieši pareizais pāru skaits. Ir USD pāri (BTC / USD, ETH / USD, BCH / USD, LTC / USD, PAX / USD, USDT / USD un XLM / USD), EUR pāri (BTC / EUR, ETH / EUR, BCH / EUR, LTC / EUR, USDT / EUR, PAX / EUR un XLM / EUR), GBP pāri (BTC / GBP), BTC pāri (ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC un XLM / BTC), ETH pāri ( BCH / ETH un LTC / ETH), USDT pāri (BTC / USDT, ETH / USDT, BCH / USDT un LTC / USDT) un PAX pāri (BTC / PAX, ETH / PAX, BCH / PAX, LTC / PAX, un XLM / PAX).

IIN atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

IIN atbalsta fiat valūtas noguldījumus, izmantojot bankas pārskaitījumu USD, GBP un ​​EUR. Platformā varat arī noguldīt jebkuru no atbalstītajām kriptovalūtām, tostarp BTC, ETH, USDT un PAX.

IIN reģistrācijas un pieteikšanās process

IIN pieņem lietotājus no vairāk nekā 200 valstīm visā pasaulē. Kamēr jūs neatrodaties valstī, par kuru piemērotas sankcijas (piemēram, Ziemeļkorejā), jums nevajadzētu būt problēmai reģistrēties IIN. Reģistrēšanās process ir vienkāršs un līdzīgs jebkurai citai kriptogrāfijas apmaiņai. Reģistrāciju var pabeigt 3 minūtēs, pēc tam uzreiz iemaksāt līdzekļus.

IIN tirdzniecība

IIN piedāvā unikālu tirdzniecības saskarni salīdzinājumā ar citām lielākajām biržām. IIN ir savs unikāls noformējums, nevis citu apmaiņu niecīgais teksts un skaitliski smagie grafiki. Tas efektīvi izmanto krāsas, lai parādītu tirgus kustības. Galvenajā tirdzniecības ekrānā tiek parādīta bitcoin cenu kustības diagramma, savukārt apakšā ir redzams arī pasūtījumu grāmata, pirkšanas / pārdošanas logs, kā arī jaunāko ziņu par bitcoin saraksts. Tā ir labi izstrādāta saskarne, un jūs varat pateikt, ka tā ir patentēta platforma, kas izveidota jau no paša sākuma, lai atšķirtos no citām apmaiņām.

IIN nodevas

IIN ir konkurētspējīga maksu struktūra, kas ir līdzīga citām regulētām biržām, piemēram, Gemini, Binance, Coinbase un Kraken (lai gan IIN ir gudri noteikusi savas maksas par 0,01 līdz 0,02% zemāk nekā tās galvenie konkurenti).

 • Makera maksa: 0,14% (no 0 līdz 99 999,99 USD mēnesī) līdz 0,02% (vairāk nekā 1 miljards USD mēnesī)
 • Taker maksa: 0,24% (no 0 līdz 99 999,99 USD mēnesī) līdz 0,05% (vairāk nekā 1 miljards USD mēnesī)
 • SEPA depozīta maksa: 0 USD
 • SEPA izņemšanas maksa: 0 USD (vismaz 50 EUR)
 • USD pārskaitījums: Bezmaksas
 • USD stieples izņemšana: 10 USD (iekšzemes) vai 30 USD (ārvalstu)

Ir arī minimālā izņemšanas summa 5000 ASV dolāru apmērā ārvalstu vadu izņemšanai (nav obligāta minimālā summa vietējo vadu izņemšanai). Bankas pārskaitījums tiek uzskatīts par ārvalstu, ja galamērķa banka atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm.

IIN drošības jautājumi un dīkstāves

IIN uzsāka darbību 2019. gada jūlijā. Līdz šim tā ir gludi virzījusies uz “militārā līmeņa drošības” kriptogrāfijas apmaiņu. IIN nav nodarīts nekāds nozīmīgs, publiski atklāts drošības pārkāpums vai datu noplūde, un arī apmaiņa nav samazinājusies ievērojamu laiku.

IIN lietošanas vienkāršība

IIN ir pārsteidzoši viegli izmantot. Ja parasto šifrēšanas biržu tirdzniecības logi jums šķiet iebiedējoši, tad IIN iesācējiem draudzīgais izskats var būt pareizā izvēle. Teksts ir treknrakstā un liels, un lietotāja interfeiss nepārslogo jūs ar krāsām, cipariem vai pogām. Tas ir vienkārši, taču to var pielāgot, lai būtu uzlabots.

IIN uzticēšanās un privātums

Parasti ir grūti uzticēties pavisam jaunai kriptogrāfijas biržai. IIN tomēr ir izstrādājuši eksperti no TD Ameritrade, Google un NYSE, starp citām lielākajām organizācijām. Biržas izstrādātājs Blockchain ir arī ilgstošs kriptogrāfiskās kopienas loceklis, kurš līdz šim ir atbildīgs par aptuveni 40 miljonu Blockchain maku izveidošanu. IIN galvenā mītne atrodas Luksemburgā.

IIN klientu apkalpošana

IIN ir atbalsta centrs, ar kuru varat sazināties, izmantojot tiešsaistes veidlapu. Vienkārši iesniedziet pieprasījumu un saņemiet atbildi 1-2 darba dienu laikā. Parasti IIN klientu apkalpošana ir labi pārskatīta tiešsaistē.

IIN lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot IIN

Reģistrēties IIN un pirmo reizi izmantot apmaiņu ir diezgan vienkārši. Veiciet šīs darbības, lai veiktu pirmo darījumu.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet sākumlapu un ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “Pieteikties” vai “Reģistrēties”.

Veidlapā ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi un paroli.pierakstīšanās-blockchain-com-the-pit

2. Pārbaude

IIN jums nosūtīs verifikācijas e-pastu. Noklikšķiniet uz saites ziņojumā, lai apstiprinātu savu e-pasta adresi. Jūsu konts tiks atvērts.

kaste-blockchain-autentifikācijathe-pit-blockchain-wallet

the-pit-blockchain-email

blockchain-the-pit-account

bedres apmaiņas drošībabedres verifikācija

3. Divu faktoru autentifikācija

IIN liek jums iestatīt divfaktoru autentifikāciju (2FA), izmantojot lietotni Google Authenticator. 2FA ir obligāta IIN, pirms varat noguldīt līdzekļus.

blockchain-the-bed-exchange-2fa

Pēc lietotnes konfigurēšanas mobilajā ierīcē varēsiet ģenerēt piekļuves kodu, kas mainās ik pēc 30 sekundēm. Šis kods ir jāievada katru reizi, kad mēģināt pieteikties savā kontā vai izņemt līdzekļus.

Pēc tam jums būs jāpabeidz KYC / AML verifikācija. Lai tirgotos IIN, visiem lietotājiem jābūt vismaz Sudraba līmeņa KYC. Jums jānorāda juridiskais vārds, verificēts e-pasts, dzimšanas datums un adrese.

Lai jauninātu uz Gold Tier KYC verifikāciju, jums būs jāiesniedz valsts izdota personu apliecinoša dokumenta ar fotogrāfiju fotoattēls kopā ar sevi. Zelta līmeņa KYC pārbaude ļauj iegūt lielākas tirdzniecības summas un vairāk funkciju.

4. Maksājuma veids

Pēc verifikācijas pabeigšanas jūs varat finansēt savu kontu ar kriptovalūtu (BTC, ETH, PAX vai USDT), ar pārskaitījumu (USD no ASV vai ārvalstu bankas) vai SEPA (EUR noguldījumiem).

blokķēdes-bedres-noguldījumi

Lai veiktu iemaksu, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Depozīts tūlīt. Ja neesat pabeidzis 2FA verifikāciju, jums tas jādara šajā brīdī.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kad nauda ir iemaksāta jūsu kontā IIN un esat pabeidzis vismaz Silver Tier KYC verifikāciju, varat sākt tirgot kriptonauda. IIN ir pieejami 26 pāri. Ievadīt darījumus ir viegli. Ievadiet summu, kuru vēlaties pirkt vai pārdot BTC vai USD, pēc tam izvēlieties kādu no tirgus vai limita rīkojuma veidiem.

kriptonauda-bedre-trading

6. Izstāšanās

Jūs varat izņemt naudu jebkurā brīdī, izmantojot pārskaitījumu (maksa 10 USD), SEPA (bezmaksas) vai kriptogrāfiju (bez maksas ar standarta tīkla maksu).

Pēdējais vārds

IIN ir jauna apmaiņa ar niknu attieksmi. Tā ir veidota no paša sākuma kā patentēta platforma, tāpēc tā izskatās savādāka nekā jebkura cita interneta apmaiņa šodien. Tā ir arī visātrākā birža šodien tirgū, ļaujot tirgotājiem katru sekundi veikt miljoniem darījumu.

Tehniski pēc darbības uzsākšanas jūlijā PIT joprojām ir beta režīmā (no 2019. gada oktobra). Apmaiņa tomēr darbojas labi. Pateicoties The PIT partnerībai ar likviditātes rezervi, likviditāte platformai nav problēma 26 pārdotos pāros.

Ja jūs meklējat ātru, drošu, ļoti regulētu apmaiņu, kas pieejama vairāk nekā 200 valstīs visā pasaulē, tad IIN ir viena no labākajām iespējām, ko izstrādājusi Blockchain komanda sadarbībā ar dažiem vadošajiem prātiem tehnoloģiju telpa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me