Bitfinex Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

bitfinex kripto apmaiņas pārskats

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Bitfinex Crypto Exchange

Bitfinex ir viena no pasaules lielākajām, pazīstamākajām un visilgāk strādājošajām kriptovalūtas biržām. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par Bitfinex un kā šodien izmantot Bitfinex.

Iespējas

 • Honkongas galvenā kriptogrāfijas birža, kas darbojas kopš 2012. gada
 • Konkurētspējīgas maksas un spēcīga likviditāte plašā pāru diapazonā
 • Tirdzniecība ar līdz 3,3 reizes lielāku sviras efektu, izmantojot vienādranga finansēšanas tirgu

Depozīta metodes

 • eiro
 • JPY
 • GBP
 • USD
 • USDT
 • Kriptogrāfija (BTC, LTC, ETH, ZEC, XMR, DASH, XRP, IOTA, EOS, 80+ un citas)

Plusi

 • Viegla un pieejama kriptogrāfijas tirdzniecība
 • Pieejami simtiem pāru
 • Vairākas fiat valūtas depozīta iespējas

Cons

 • Bažas par savienojumiem ar Tether un neskaidrajām banku partnerībām
 • Pārredzamības trūkums par to, kur atrodas Bitfinex un kas vada apmaiņu
 • Vairs nav pieejams ASV bāzētiem klientiem

Ievads

Bitfinex ir viena no lielākajām un vispretrunīgākajām kriptovalūtu biržām, kas šodien pieejama. Honkongā bāzētā birža, kas tika dibināta 2012. gadā, gadu gaitā ir darbojusies nevainojami un līdz šai dienai joprojām ir viena no lielākajām biržām pasaulē. Bitfinex pārvalda iFinex, Inc., kuras galvenā mītne atrodas Honkongā, bet reģistrēta Britu Virdžīnu salās..

Bitfinex ne vienmēr ir bijis vienmērīgs. Apmaiņa ir piedzīvojusi milzīgu kritiku par pārredzamības trūkumu un kopumā aizēnām aizkulišu aktivitātēm. Apmaiņai ir ļoti cieša saikne, piemēram, ar Tether (USDT), un tā ir apsūdzēta par šī savienojuma izmantošanu, lai sūknētu un izgāztu bitcoinus, izdrukājot jaunas Tethers. Mēs pilnībā nezinām, kas vada Bitfinex, lai gan gan Bitfinex, gan Tether tiek apsūdzēti par to pašu vadības komandu un akcionāriem.

Bitfinex izskatās sliktāk, jo birža gadu gaitā ir cietusi daudzus drošības pārkāpumus, naudas zaudēšanas gadījumus un citus uzbrukumus. Arī Bitfinex nav izdevies nodrošināt normālu banku partnerību, un apmaiņa ir notikusi starp vairākiem neparastiem banku pakalpojumu sniedzējiem.

Ak, un 2019. gada aprīlī Ņujorkas štats iesniedza prasību pret Bitfinex, apsūdzot uzņēmumu par Tether rezervju ļaunprātīgu izmantošanu, lai segtu zaudējumus 850 miljonu ASV dolāru apmērā.

Šo problēmu dēļ daži uzskatīja, ka Bitfinex bija lemts izgāzties jau 2018. gadā. Tomēr šodien birža turpina darboties spēcīgi, nodrošinot spēcīgu likviditāti simtiem dažādu pāru.

Sākot ar 2018. gada vidu, Bitfinex vairs nav pieejams ASV klientiem. Tomēr lietotāji no citām pasaules daļām joprojām var noguldīt biržā USD un citas fiat valūtas. Pēc naudas noguldīšanas biržā lietotāji atradīs standarta kriptogrāfijas biržas tirdzniecības saskarni, kas aprīkota ar visiem rīkiem, diagrammām un tirdzniecības iespējām, kuras varētu sagaidīt vadošajā biržā..

Ir pieejami visi pasūtījumu veidi, piemēram, limitu, tirgus un stop rīkojumi, tāpat kā jūs atrodaties jebkurā pienācīgā biržā. Tomēr Bitfinex piedāvā arī tādas iespējas, kuras jūs neatradīsit visās biržās, tostarp piekabes pieturas, aizpildīšanas vai nogalināšanas, aisberga, OCO un tikai pasūtījumu izvietošana. Turklāt tirgotāji var izmantot līdz pat 3,3 reizes lielāku peļņu, izmantojot Bitfinex inovatīvo vienādranga aizdevumu tirgu.

Mēs arī novērtējam Bitfinex lēto maksu struktūru. Makera maksa svārstās, piemēram, no 0,1% līdz 0,0%, savukārt uzņemšanas maksa svārstās no 0,2% līdz 0,1%. Tās ir lētākas maksas nekā praktiski jebkura cita liela, regulēta birža. Lētas maksas ir viens no iemesliem, kāpēc Bitfinex joprojām ir ārkārtīgi populārs līdz šai dienai.

Galvenās iezīmes

Bitfinex galvenās iezīmes ir:

Nav nepieciešama KYC: Bitfinex nepieciešama Pārziniet savu klientu (KYC) verifikācija piesieta lietošanai un paātrinātai kriptovalūtas izņemšanai. Tomēr jums ir pilnīga piekļuve apmaiņai tikai ar e-pasta adresi, kas nozīmē, ka jūs varat viegli anonīmi tirgoties vietnē Bitfinex.

Tor atbalsts: Bitfinex ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar centrāli, izmantojot Tor, nodrošinot lietotājiem papildu anonimitātes slāni.

Lētas maksas: Atkarībā no jūsu ikmēneša tirdzniecības apjoma Bitfinex iekasē maksu par veidotāju no 0,1% līdz 0,0% un maksu par maksu no 0,2% līdz 0,1%. Maksas sāk samazināties, kad esat iztirgojis vairāk nekā 500 000 USD mēnesī, un tās nokrītas līdz zemākajam līmenim pēc 30 miljardiem USD mēnesī.

Plašs pasūtījumu veidu klāsts: Bitfinex piedāvā plašu pasūtījumu veidu izvēli, lai tie būtu piemēroti iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem, tostarp tirgus, limita pieturas, beigu pieturas, aizpildīšanas vai nogalināšanas, viens atceļ otru (OCO), tikai pēc ierobežojuma rīkojumus, slēptos pasūtījumus un daudz ko citu..

Sviras tirdzniecība: Bitfinex ļauj lietotājiem piekļūt līdz 3,3 reizes lielākam, izmantojot unikālo P2P kreditēšanas tirgu.

Pielāgojama saskarne: Bitfinex ir viena no nedaudzajām apmaiņām, kas ļauj dažādos veidos pielāgot savu saskarni. Varat sakārtot darbvietu, mainīt motīvus, iestatīšanas paziņojumus un izlemt, kurus datus vēlaties redzēt, piemēram, galvenajā ekrānā..

Vairāku valodu atbalsts: Bitfinex ir pieejams angļu, krievu un ķīniešu valodā.

Simtiem pāru: Bitfinex piedāvā simtiem kriptovalūtu un fiat valūtu pāru, ieskaitot visas galvenās kriptovalūtas un fiat valūtas, kuras jūs varētu sagaidīt. Kopumā Bitfinex savā biržā uzskaita vairāk nekā 100 kriptovalūtas.

Vairākas Fiat valūtas: Bitfinex pieņem depozītus un naudas izņemšanu (izmantojot bankas pārskaitījumus) vairākās valūtās, ieskaitot JPY, EUR, USD un GBP. Varat arī iemaksāt, izmantojot Tethers (USDT).

Lielisks piesiešanas atbalsts: Tā pati komanda, kas izveidoja Bitfinex, spēlēja arī lomu Tether palaišanā, un abas organizācijas ir savstarpēji saistītas, kā mēs joprojām pilnībā nesaprotam. Bez ēnu finanšu darījumiem, Bitfinex piedāvā lielisku atbalstu Tethers (USDT), un Bitfinex jūs atradīsit daudz USDT pāru.

Mobilās lietotnes: Bitfinex piedāvā mobilās lietotnes iOS un Android. Mobilās lietotnes ļauj tirgoties no jebkuras mobilās ierīces, skatīt diagrammas, piekļūt maržas finansējumam vai pat veikt jaunus depozītus. Būtībā jums ir pilnīga apmaiņas funkcionalitāte no plaukstas puses.

API atbalsts: Bitfinex piedāvā REST un Websocket API, tādējādi visiem tirgotājiem ir viegli integrēt Bitfinex esošajos iestatījumos.

Institucionālais atbalsts: Bitfinex rūpējas par iestādēm un augstākas klases tirgotājiem, lai gan platforma ne tuvu nav tik populāra kā dažas labāk regulētās biržas. Bitfinex ir sadarbojies ar Market Synergy, lai piedāvātu korporatīvos kontus, ātru tirdzniecības ātrumu un “institucionālās klases savienojamību”, kā arī citas priekšrocības.

Bitfinex valūtas un pāri

Bitfinex savā biržā piedāvā simtiem kriptovalūtu un fiat valūtu pāru. Piemēram, ir vairāk nekā 100 uzskaitītas kriptovalūtas un piecas dažādas fiat valūtas. Kopumā Bitfinex piedāvā plašu kriptovalūtas un fiat valūtas iespēju izvēli, no kurām izvēlēties, piedāvājot spēcīgu likviditāti visiem pāriem. bitfinex-crypto-exchange-trading-platform

Bitfinex atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Bitfinex pieņem noguldījumus četrās dažādās valūtās (JPY, USD, GBP un ​​EUR) un Tether (USDT). Jūs varat arī noguldīt kriptogrāfiju tieši savos Bitfinex maciņos. Bitfinex kopumā pieņem vairāk nekā 80 dažādu veidu kriptovalūtas.

Bitfinex reģistrācijas un pieteikšanās process

Bitfinex piedāvā vienkāršu reģistrācijas un pieteikšanās procesu, kas līdzīgs procesam, ko izmanto visas pārējās šodien pieejamās kriptogrāfijas apmaiņas. Reģistrācija ir pieejama lietotājiem visā pasaulē, izņemot Bangladešā, Bolīvijā, Ekvadorā, Kirgizstānā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Bitfinex nepieciešama KYC verifikācija piesieta lietošanai un paātrinātai kriptovalūtas izņemšanai. Tomēr jums ir gandrīz pilnīga piekļuve apmaiņai, veicot tikai e-pasta verifikāciju (bez KYC verifikācijas jūs nevarat deponēt fiat valūtas vai izmantot noteiktus stabilos naudas vienumus, bet tas arī viss).

bitfinex-exchange-order-book

Bitfinex tirdzniecība

Bitfinex piedāvā tirdzniecību, izmantojot jebkuru darbvirsmas pārlūku vai iOS un Android mobilo ierīci. Tirdzniecības saskarne ir līdzīga jebkuras citas biržas saskarnei. Jūs varat izvietot tirgus, ierobežojuma un apturēšanas rīkojumus, piemēram, kopā ar modernākām tirdzniecības iespējām, piemēram, tirdzniecību ar svirām, ierobežotu pieturvietu, aizturēšanu, aizpildīšanu vai nogalināšanu, viens atceļ otru (OCO), tikai pēc ierobežojuma rīkojumus, slēptos rīkojumus , un vēl.

bitfinex-trading-pair-options

Bitfinex maksas

Bitfinex ir ļoti konkurētspējīga maksu struktūra, un apmaiņa ir ļoti pārredzama attiecībā uz tās maksām. Viena jauka lieta par Bitfinex ir tā, ka apjoma atlaides sākas no 500 000 ASV dolāriem, kas nozīmē, ka jūs maksājat ļoti lētas maksas neatkarīgi no tā, vai jūs tirgojat 1000 ASV dolārus mēnesī vai 300 000 USD mēnesī.

 • Makera maksa: 0,1% (mazāk nekā 500 000 USD mēnesī) līdz 0,00% (vairāk nekā 30 miljardi USD mēnesī)
 • Taker maksa: 0,2% (mazāk nekā 500 000 USD mēnesī) līdz 0,055% (vairāk nekā 30 miljardi USD mēnesī)
 • Atvasināto instrumentu pasūtījumu veidotāja atlaide: -0.0200% līdz -0.0300%
 • Atvasināto instrumentu pasūtījumu nomas maksa: 0,0750% līdz 0,0625%
 • Depozīta maksa: Bezmaksas
 • Izstāšanās maksa: 0,0004 BTC

Kopumā Bitfinex maksas struktūra ir ļoti konkurētspējīga. Birža piedāvā dažas no zemākajām cenām starp lielākajām un apjomīgākajām biržām.

bitfinex-crypto-exchange-nodevas

Bitfinex drošības jautājumi un dīkstāves

Bitfinex gadu gaitā ir uzlauzts vairākas reizes, kā rezultātā tiek ievērojami zaudēti patērētāju līdzekļi. 2015. gadā birža zaudēja 400 000 ASV dolāru lielu uzlaušanu. Tad 2016. gadā Bitfinex uzbrukumā zaudēja vēl $ 73 miljonus, kas bija otrais lielākais visu laiku veiktais bitcoin apmaiņas pārkāpums.

Papildus uzlaušanām, Bitfinex gadu gaitā ir cietis arī ievērojamus banku dīkstāves jautājumus, kas periodiski apturēja noguldījumus un naudas izņemšanu. Piemēram, 2017. gada aprīlī Bitfinex paziņoja, ka aizkavējas USD izņemšanas apstrāde pēc tam, kad Wells Fargo pārtrauca pārskaitījumus. Kopš tā laika Bitfinex ir lēcis starp virkni banku citās valstīs – galvenokārt neatklājot, kur tiek glabāta klientu nauda. Maiņa nesen bija saistīta ar Puertoriko banku ar nosaukumu Noble Bank International, lai gan šīs bankas attiecības tika pārtrauktas pēc tam, kad Noble Bank saskārās ar finansiālām grūtībām.

Bitfinex lietošanas ērtums

Bitfinex ir ērti izmantot ikvienam, kurš ir izmantojis tradicionālo tirdzniecības platformu vai kriptogrāfijas biržu. Tas nav pats iesācējiem draudzīgākais iestatījums, jo Bitfinex trūkst vienkāršas opcijas “pirkt” vai “pārdot”, kā mēs to redzam Coinbase un citās biržās. Tomēr tā ir viegli lietojama tirdzniecības platforma, kas paredzēta tīmekļa, darbvirsmas un mobilo ierīču lietotājiem.

Bitfinex uzticība un konfidencialitāte

Bitfinex ir viena no vismazāk uzticamajām galvenajām kriptovalūtas apmaiņām sabiedrībā. Apskatiet to ātri Bitfinex Wikipedia lapa kopsavilkums par hackiem, drošības pārkāpumiem, neskaidrajām banku partnerattiecībām un citiem jautājumiem, ar kuriem Bitfinex saskārās gadu gaitā. Kopumā mēs maz zinām par to, kas vada Bitfinex.

Viena no vissvarīgākajām lietām ir tā, ka mēs nezinājām, ka Bitfinex un Tether vada vieni un tie paši cilvēki, līdz šī informācija tika atklāta tiesas prāvā. Gan Tether, gan Bitfinex ir neskaidra revīzijas vēsture un neskaidras banku attiecības.

Apkopojot to, ir pilnīgi nepietiekama pārredzamība attiecībā uz jebkuru Bitfinex darbību aspektu, un tas apgrūtina Bitfinex uzticēšanos jebkādā veidā, formā vai formā. Labā ziņa, protams, ir tā, ka Bitfinex turpina izdzīvot šajos strīdos un pastāvīgi darbojas kopš 2012. gada. Un, cik mēs zinām, Bitfinex nekad nav nopludinājis lietotāju informāciju nevienā no hackiem..

Bitfinex klientu apkalpošana

Bitfinex piedāvā pamata klientu apkalpošanu. Ir Bitfinex palīdzības centrs, kurā varat pārlūkot FAQ. Izmantojot tiešsaistes veidlapu, varat arī iesniegt pieprasījumu Bitfinex klientu apkalpošanas komandai. Tomēr Bitfinex neatklāj konkrētu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, caur kuru klienti var sazināties ar komandu.

Lietotāja rokasgrāmata Bitfinex: kā iestatīt un lietot Bitfinex

Reģistrēties Bitfinex sistēmā ir samērā viegli. Lūk, kā process darbojas.

1. Pierakstieties

bitfinex-exchange-trading-sign-up reģistrācija

Apmeklējiet vietni Bitfinex.com un pēc tam lapas augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Reģistrēties (vai pogas Atvērt kontu)..

atvērtā bitfinex-apmaiņas konts

Ievadiet savu lietotājvārdu, e-pasta adresi un laika joslu. Pēc tam atlasiet paroli, pabeidziet Captcha verifikāciju un noklikšķiniet uz Atvērt kontu.

2. Pārbaude

Kad esat izpildījis iepriekš minētās darbības, varat nekavējoties sākt lietot Bitfinex. Lai sāktu izmantot Bitfinex, papildu pārbaude nav nepieciešama. Jūs varat noguldīt kriptovalūtu savā kontā, pēc tam nekavējoties sākt tirdzniecību.

Tomēr, ja vēlaties iemaksāt fiat valūtu savā kontā, jums būs jāpabeidz “Ziniet savu klientu” (KYC) verifikācija, kas ietver valdības izdota personas apliecinoša dokumenta ar fotogrāfiju augšupielādi platformā. Jums arī būs jāpabeidz KYC verifikācija, ja vēlaties platformā izmantot noteiktus monētas vai monētas, ieskaitot Tether (USDT) un LEO.

Lai pabeigtu KYC verifikāciju, jums jāatbilst šādām prasībām:

Esiet vismaz 18 gadus vecs

Norādiet derīgu tālruņa numuru, e-pasta adresi un dzīvesvietas adresi

Iesniedziet divu veidu derīgu valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfijām (piemēram, pasi, valsts ID karti, autovadītāja apliecību, uzturēšanās karti, darba atļaujas karti utt.)

Ja jums nav divu valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu veidu, varat norādīt tikai vienu, pēc tam sazinieties ar [email protected], lai vienotos par Skype zvanu, lai pārbaudītu jūsu identitāti

Iesniedziet bankas izrakstu, kurā skaidri norādīts jūsu kā konta turētāja vārds (jūsu pirmajam depozītam Bitfinex ir jābūt no šī bankas konta)

Iesniedziet adreses apliecinājumu, ieskaitot paziņojumu, kas nav vecāks par trim mēnešiem no komunālajiem uzņēmumiem, pakalpojumu uzņēmumiem, licencētām korporācijām vai valsts iestādēm, skaidri norādot jūsu vārdu un dzīvesvietas adresi.

3. Divu faktoru autentifikācija

Lai aizsargātu jūsu kontu, Bitfinex iesaka iestatīt divu faktoru autentifikāciju (2FA). Varat iestatīt uz SMS balstītu 2FA vai uz lietotnēm balstītu 2FA (piemēram, izmantojot Authy vai Google Authenticator lietotni).

4. Depozīta metode

Ja esat pabeidzis KYC verifikāciju, varat sākt iemaksāt fiat valūtu vai kriptovalūtu savā kontā, lai sāktu tirdzniecību. Ja neesat pabeidzis KYC verifikāciju, jūs varat noguldīt tikai kriptonauda.

bitfinex-depozīta metode

Dažas no pieņemamajām Bitfinex depozīta metodēm ietver:

Fiat valūtas bankas pārskaitījums (EUR, JPY, USD vai GBP)

Piesaiste (USDT)

Kriptovalūtas, piemēram, BTC, LTC, ETH, ETC, ZEC, XMR, DASH, XRP, IOTA un vēl 80+

bitfinex-kriptonauda-monētu noguldījumi

Naudas iemaksa Bitfinex vienmēr ir bez maksas, izņemot bankas pārskaitījumus, par kuriem jums būs jāmaksā 0,1% no visas noguldītās summas, un maksimālā maksa ir 20 USD par pārskaitījumu.

bitfinex-bitcoin-wallet-payment

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kad esat finansējis savu Bitfinex kontu, varat sākt tirgot kriptonauda. Kriptogrāfijas tirdzniecības logs Bitfinex ir līdzīgs tam, ko redzat citās biržās.

kā tirgoties ar kriptovalūtām uz bitfinex

Izvēlieties pasūtījuma veidu un pēc tam noklikšķiniet uz Exchange Buy vai Exchange Sell, lai veiktu tirdzniecību.

6. Izstāšanās

Izņemot naudu, jums būs jāmaksā maksa, pamatojoties uz jūsu izņemšanas metodi (piemēram, USD 5 USD par USDT izņemšanu vai 0,1% par valūtas bankas pārskaitījumiem).

Parasti Bitfinex ļauj ātri un ērti izņemt naudu no platformas. Tomēr, kā minēts iepriekš, biržai periodiski ir bijušas grūtības ar banku partnerattiecībām, kurās izņemšana uz laiku ir slēgta.

Pēdējais vārds

Bitfinex ir viena no lielākajām un pazīstamākajām biržām, kas šodien pieejama. Diemžēl tas ir arī vispretrunīgākais. Jā, Bitfinex darbojas kopš 2012. gada. Tomēr arī Bitfinex nekad nav bijusi liela pārredzamība attiecībā uz banku partnerībām, vadības komandu, finansiālo stāvokli un citu būtisku informāciju. Bitfinex arī atteicās publiski atklāt savu intīmo saikni ar Tether – abiem ir viena un tā pati vadības komanda un akcionāri, un Tether un Bitfinex, iespējams, sazvērējās, lai 2017. gada decembrī virzītu bitkoinu, lai ierakstītu augstumus.

Neatkarīgi no pretrunām, Bitfinex ir kriptovalūtas apmaiņa ar ierobežotām normatīvajām prasībām, kur jūs varat tirgoties ar zemu maksu, pieprasot tikai e-pasta verifikāciju. Lai gan tas vairs nav pieejams ASV iedzīvotājiem, Bitfinex joprojām ir populārs tirgotāju vidū visā pasaulē.

Tirdzniecība & Apmaiņa

 • Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
 • Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex
 • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
 • Ceļvedis Gemini Exchange: Lietotāju pārskatu ceļvedis
 • Kraken Exchange ceļvedis: Lietotāju pārskatu ceļvedis
 • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
 • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
 • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
 • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs

Maki

 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
 • Ceļvedis kriptonauda seifos: Bitcoin maka atvēršana
 • Kriptogrāfijas naudas maku ceļvedis: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptovalūtām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me