Trezor Model T Review – Premium Bitcoin (Crypto) aparatūras maks

Trezor ir viens no uzticamākajiem uzņēmumiem pasaulē, kad runa ir par bitcoin aparatūras makiem. Viņu galvenais produkts ir Trezor modelis T., kas ir tā priekšgājēja Trezor One augstākās klases versija. Trezor skaistā lieta ir tā, ka viņiem ir padomā Apple domāšanas veids, viņi izlaiž ļoti maz produktu, taču produkti ir augstākās klases, labi izstrādāti un estētiski pievilcīgi. Mēs pārskatīsim dizainu, funkcionalitāti un pats galvenais drošību.

Kas ir Trezor modelis T.?

Trezor Model T ir kriptogrāfijas aparatūras maks, kas paredzēts jūsu kriptonauda drošībai. Tas ir vienkārši lietojams un viegli ērti ievietojams kabatā, un, kad tas ir nepieciešams, ar USB kabeli pievienojat datoru.

Tas ir modernākais bitcoin aparatūras maks ar modernu dizainu, kas aprīkots ar lielu skārienekrānu, kas ļauj ierīcē ievadīt PIN un paroles frāzi.

Lai lietas būtu pēc iespējas intuitīvākas un lietotājam draudzīgākas, T modeli var izmantot kopā ar Trezor Password Manager, lai palīdzētu jums pārvaldīt jūsu tiešsaistes akreditācijas datus..

Trezor T modelis atbalsta vairāk nekā 1000 kriptovalūtas, ieskaitot tādas lielas monētas kā Bitcoin, Bitcoin Cash, Binance, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple un daudzi citi.

Trezor modelis T: pirmais iespaids

Kaste ir labi izstrādāta un nodrošināta, lai aizsargātu iekšējo saturu. Komplektā ir ierīce, USB A – USB C kabelis, aukla, darba sākšanas rokasgrāmata, divas atkopšanas sēklu kartes (ieteicams lietot), uzlīmes un magnētiskā dokstacija. Magnētiskā piestātne ir plāns magnēts, kas nostiprināts ar pašlīmējošu lenti, kas ļauj paslēpt ierīci vietās, kuras zagļiem var nebūt acīmredzamas, piemēram, zem galda, rakstāmgalda utt..

Tā kā drošība vienmēr ir acīmredzama pirmā problēma, kad runa ir par kriptonauda aparatūras ierīci, USB portā ir hologramma, lai nodrošinātu, ka nav pierādījumu par manipulācijām. Ja šķiet, ka hologramma ir bojāta, ierīci var vienkārši atgriezt ražotājam.

Trezor Model T Review - Premium Bitcoin (Crypto) aparatūras maks

Trezor modeļa T darbība

Labās ziņas ir tādas, ka jūs, šķiet, neesat īpaši tehnisks, lai izmantotu šo ierīci. Pakotne sniedz vienkāršas instrukcijas, kā inicializēt jauno Trezor.

Vienmēr jums vajadzētu atcerēties atkopšanas sēklu pierakstīšanu un saglabāšanu drošā vietā. Es ieteiktu, lai kur jūs to saglabātu, izvēlēties saglabāt divus atkopšanas sēklas dublējumkopijas. Es personīgi izvēlos dublēt gan elektroniskā, gan papīra formā. Tiem, kuri nezina, ka atkopšanas sēkla ir nepieciešama, lai piekļūtu saviem līdzekļiem scenārijā, kad ierīce ir vai nu bojāta, vai pazaudēta.

Otrs svarīgais aspekts ir tas, ka ierīcē vienmēr jāizmanto PIN un parole.

Ierīces lietošana ir vienkāršāka, nekā varētu domāt. Jums ir jāapstiprina katrs izejošais darījums vai adrešu ģenerēšana, lai pārliecinātos, ka līdzekļi netiek nosūtīti nepareizajam saņēmējam vai ka nepareizi ievadījāt seifa datus. Šī ir arī drošības funkcija gadījumā, ja jūsu dators ir apdraudēts, varat pārliecināties, ka līdzekļi tiek nosūtīti paredzētajam saņēmējam. 

Trezor Motel T: Drošības līdzekļi

Trezor ļoti nopietni uztver drošību, jo uz to paļaujas viss viņu biznesa modelis. Gan aparatūra, gan programmaparatūra ir pilnīgi atvērtā koda un pieejama vietnē GitHub. Iemesls tam ir tas, ka drošības speciālistiem tas ļauj veikt revīziju un pārbaudīt ierīces drošību.

Vēl viens drošības elements ir tas, ka ierīce netiek piegādāta ar iepriekš instalētu programmaparatūru – tā tiek instalēta iestatīšanas laikā. Tas ir aizsargāts ar PIN un ļauj jums iezīmēt ierīci un pielāgot sākuma ekrānu, lai tas būtu unikāls tikai jums.

Kā minēts iepriekš, viss ir jāapstiprina ierīcē, un tas ietver maka adreses pārbaudi un naudas līdzekļu nosūtīšanu. Privātās atslēgas tiek glabātas pabeigtā izolētā vidē, un tas ievērojami samazina to nozagšanas varbūtību. Gadījumā, ja jums ir paranoja, tāpēc, ka ierīcei nav nepieciešama tastatūras ievade, tas padara to daudz drošāku no ļaunprātīgiem hakeriem.

Kopsavilkums

Trezor Model T ir augstākās kvalitātes kriptogrāfijas aparatūras maks. Ikvienam, kam ir saprātīgs kriptovalūtas daudzums, šīs ierīces drošība un vienkāršība padara to par spēļu mainītāju, kas apmierinās pat visprasīgākos kriptogrāfijas entuziastus.

Noklikšķiniet šeit, lai pasūtītu Trezor Motel T.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me