Kas ir Bitcoin aparatūras maks?

Bitcoin aparatūras maks ir ierīce, kas ļauj droši uzglabāt kriptonauda bezsaistē, saukta arī par saldētavu. Šīs vienības darbojas līdzīgi kā digitālais bankas konts. Tāpat kā mobilais maks, jūs varat nosūtīt, saņemt un izsekot līdzsvaru tieši no aparatūras maka.

Aparatūras maki tiek uzskatīti par drošāko kriptovalūtu glabāšanas metodi nozarē. Šie futūristiskie priekšmeti nodrošina jūsu Satoshis dažādos veidos. Pirmkārt, ierīce šifrē piekļuvi jūsu monētām. Šī šifrēšana nodrošina papildu drošības līmeni, kad aparatūras seifs ir tiešsaistē.

Svarīgi ir tas, ka kāds nevar vienkārši nozagt jūsu aparatūras maku un piekļūt jūsu kriptogrāfijas valūtām. Lielākajā daļā ierīču ir iekļauta papildu PIN koda prasība. Tādā veidā jūsu kriptogrāfija iegūst papildu drošības līmeni pret zādzībām vai zaudējumiem. Jo īpaši, ja pazaudējat piespraudi, jums būs jāatjauno maks, izmantojot rūpnīcā izsniegto rezerves tapu.

Kas ir Bitcoin aparatūras maki?

Galvenā atšķirība starp jūsu tradicionālajiem kriptogrāfijas makiem un aparatūras makiem ir tā, ka pēdējiem ir fiziska forma. Tā kā aparatūras maki pastāv reālajā pasaulē, iegādājoties, ir jāapsver daži papildu faktori. Jūs vēlaties izlemt par aparatūras maku, kas atbilst jūsu dzīvesveidam. Ja esat aktīvs cilvēks, kurš bieži izmanto savu kriptovalūtu, jums būs nepieciešama mazāka ierīce, kas nodrošina jūsu dzīvesveida pieprasījumu..

Francijas prezidents Emmanual Macron parādot virsgrāmatas Bitcoin aparatūras maku

Francijas prezidents Emmanual Macron parādot virsgrāmatas Bitcoin aparatūras maku

Neatkarīgi no tā, kāda izmēra vai stila izvēlaties aparatūras maku, jums būs jāpārliecinās, ka jaunā ierīce tiek glabāta droši. Atcerieties, ka aparatūras maku var pazaudēt, nozagt vai iznīcināt, ja tas netiek pareizi uzglabāts. Lai izvairītos no šīm problēmām, ieteicams aparatūras maku glabāt drošā un sausā vietā. Labā ziņa ir tā, ka, pat ja jūsu seifs tiek iznīcināts vai nozagts, jūs joprojām varat piekļūt savai kriptogrāfijai, izmantojot rezerves sēklas.

Rezerves sēklas

Sēklas frāzes ir nejaušu vārdu grupa, kas piešķir piekļuvi jūsu kriptonauda kriptogrāfijas makā. Tie ir ārkārtīgi populāri gan aparatūras, gan mobilo seifu lietojumprogrammās, un to pamato. Vienmēr saglabājiet rezerves frāzi drošā vietā. Ja pazaudējat rezerves frāzi un aparatūras maku, jūsu kriptogrāfija ir pazudusi uz visiem laikiem.

Saldētava vs karstais maks

Lai saprastu aparatūras maku nozīmi, jums ir jāsaprot atšķirības starp jūsu Bitcoin glabāšanu saldētavā un karstu maku. Šie termini vienkārši attiecas uz ierīces interneta stāvokli. Mobilajiem seifiem, piemēram, jūsu iecienītākajai kriptogrāfijas lietojumprogrammai, ir nepieciešams interneta savienojums. Šis interneta savienojums darbojas arī kā potenciāls uzbrukuma vektors hakeriem, kuri meklē piekļuvi jūsu saimniecībām. Aparatūras maki sazinās ar internetu tikai tad, kad tos tieši pievienojat tīklam. Tādā veidā aparatūras maki ir visdrošākā iespēja kriptogrāfijas entuziastiem.

Dedzīgi, lielākie kriptogrāfijas īpašnieki izmanto aparatūras makus, lai aizsargātu savas plašās impērijas. Jo īpaši Winklevoss dvīņi ir citēti, norādot, ka viņi saglabā savu kriptogrāfiju aparatūras maciņos ar sēklas frāzi, kas izplatīta vairākās bankas drošības kastēs. Ņemot vērā, ka viņi ir Bitcoin miljardieri, šai stratēģijai ir jēga. Lai gan jūs, iespējams, neturat miljoniem šifrēšanas, joprojām ir gudri piederēt aparatūras seifam, lai aizsargātu jūsu krājumus. Par laimi šīs ierīces tagad ir pieejamākas nekā jebkad agrāk.

Kā es varu iegūt Bitcoin aparatūras maku?

Mūsdienās ir visu veidu kriptovalūtas aparatūras maku ražotāji. Jūs vēlaties pieturēties pie cienījamākajiem zīmoliem, lai pārliecinātos, ka nav neparedzētu uzbrukumu izplatītāju vai aparatūras problēmu. Kritiski jūs nevēlaties iegādāties aparatūras maku no uzņēmuma, kas pēc dažiem mēnešiem var nedarboties. Arī pavisam jaunam ražotājam var būt dažas kļūdas, kas jāizstrādā viņu produktā.

Pašreiz labākās iespējas ir:

  • Virsgrāmata Nano S
  • Ledger Nano X (Premium maks)
  • Trezor pirmais modelis
  • Trezor Model T (Premium maks)

Vispārīgi padomi aparatūras seifa drošībai

Kopumā ir dažas svarīgas vadlīnijas, kas jums jāievēro, lai kriptogrāfiju saglabātu drošībā aparatūras makos. Pirmā lieta, ko vēlaties darīt, ir acīmredzami nodrošināt, ka jūsu ierīce ir fiziski droša. Ja jūsu māja nodeg, un gan jūsu seifs, gan atslēgas frāze jūsu mājā, jūsu diena tikai pasliktinājās.

Turklāt jums būs jāatjaunina ierīces programmaparatūra. Uzņēmumi bieži izlaiž atjauninājumus, lai novērstu drošības problēmas. Ja neizdodas atjaunināt ierīci, jūs varat kļūt par novecojuša uzbrukuma vektora upuri. Nekad neatstājiet aparatūras maku pieslēgtu. Tas neļauj aparatūras makam piederēt, ja atstājat to savienotu ar internetu.

Maka veida izkrāpšana

Diemžēl kopējais kriptogrāfijas nozares jaunums daudziem cilvēkiem ir radījis neskaidrības par to, kā vislabāk aizsargāt savus ienākumus. Nesen tirgū ir vērojama aparatūras seifa izkrāpšanas tendence. Šīs izkrāpšanas parasti izmanto dažas viegli atpazīstamas stratēģijas.

Bitcoin aparatūras maka izkrāpšana

Bitcoin aparatūras maka izkrāpšana

Nekad neiegādājieties lietotas aparatūras maku

Ņemot vērā jūsu aparatūras maka svarīgo lomu jūsu bloku ķēdes ieguldījumu stratēģijā, ieteicams palikt pie jaunām ierīcēm. Izmantotos aparatūras makus var mainīt vai pat uzlauzt pirms ierīces saņemšanas. Turklāt jūsu skatāmo sarakstā jābūt tikai cienījamiem ražotājiem.

Pikšķerēšanas uzbrukumi

Pirmais un visizplatītākais ir pikšķerēšana uzbrukumiem. Nekad nedodiet nevienam savu seifa rezerves frāzi. Krāpnieki bieži uzstājas kā jūsu ierīces ražotāji un prasa informāciju, piemēram, rezerves frāzi, lai jūs kaut kādā veidā pārbaudītu vai palīdzētu. Kad esat kādam devis rezerves frāzi, jūs esat zaudējis savu Bitcoin.

Scratch Cards

Vēl viens sarežģītāks Bitcoin aparatūras maks krāpšanās ietver lietotu ierīču pārdošanu tiešsaistē. Krāpnieki atvērs ierīces, atzīmēs rezerves frāzi un pēc tam pārdos ierīci. Vienā gadījumā cilvēks no eBay iegādājās lietotu maku. Pirmo nedēļu viss bija lieliski, pēc tam pēkšņi personas kriptogrāfija pazuda.

Turpmāka izmeklēšana atklāja notikušo. Krāpniekiem bija iepriekš konfigurēta rezerves frāze, kas paslēpta uz viltus skrāpējumiem karte. Viņš atkārtoti aizvēra aparatūras maku tā oriģinālajā iepakojumā un uzdeva jaunajam īpašniekam dublēt jauno ierīci ar kļūdainu sēklu frāzi.

Jaunais īpašnieks uzskatīja, ka viņi bija pirmā persona, kas atvēra kastīti, un sāka to ielādēt ar vairākiem Bitcoins. Hakeri varēja vienkārši izmantot rezerves frāzi, lai atgūtu piekļuvi ierīcei un nosūtītu visu Bitcoin citur. Diemžēl krāpnieki atlīdzināja šī cilvēka dzīvības ietaupījumus.

Populārākie maka nodrošinātāji tirgū

Pašlaik Bitcoin aparatūras maka sektorā dominē divi ražotāji – Trezors un Virsgrāmata. Abas firmas piedāvā dažas unikālas iezīmes un stilu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Turklāt abiem uzņēmumiem ir izcila reputācija, un viņi gadiem ilgi ir piedāvājuši savus produktus tirgū.

Trezor aparatūras maki

The Trezors Bitcoin aparatūras seifu līnijai ir gluds dizains, kas līdzinās automašīnas trauksmes signālam. Šis lietotājam draudzīgais izkārtojums ir vienkārši orientējams un viegli uzglabājams. Turklāt Trezor aparatūras seifu līnija piedāvā plašu sadarbspēju. Lietotāji var uzglabāt Bitcoin, kā arī vairākus citus altkoīnus, ieskaitot ERC-20 žetonus. Trezor ierīces ietver uzlabotas funkcijas, piemēram, uzlabotu Android lietojumprogrammu, lai uzraudzītu jūsu īpašumus. Šo ierīču lietotājiem ir arī Chrome paplašinājums un piekļuve tiem MyEtherWallet tiešsaistes pieteikšanās portāls.

Trezor T Bitcoin aparatras maks

Trezor T Bitcoin aparatras maks

Trezor T.

Trezors piedāvā tirgū produktu klāstu. Viņu galvenais maks ir Trezor T.. Šī kompaktā ierīce piedāvā daudz jauninājumu no sākotnējā modeļa. Ir ērti orientējams skārienekrāns, un ierīce ietver USB-C savienojumu un microSD kartes slotu.

Virsgrāmatas aparatūras maki

Virsgrāmata šajā laikā ir vispopulārākais seifu piegādātājs tirgū. Uzņēmums kopš 2012. gada nodrošina uzticamus aparatūras seifa pakalpojumus. Virsgrāmatas maki ir vislabāk pazīstami ar savu nelielo dizainu un uzlabotajām funkcijām. Papildus Chrome paplašinājumam ierīce integrējas ar Copay, Electrum, micēlijs, MyEtherWallet un GreenBits.

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S

Ledger’s populārākais produkts ir Nano S. Šī ierīce atgādina USB ar nelielu LCD displeju. Displejs ļauj jums redzēt svarīgu informāciju un ievadīt PIN kodu, lai piekļūtu savam Bitcoin. Nano S atbalsta vairāk nekā 1100 dažādu kriptovalūtu, ieskaitot visus ERC-20 marķierus. Pašlaik tiek izmantoti vairāk nekā 180 000 ERC marķieru, tāpēc šī funkcija nodrošina lielu vienības vērtību.

Par augstākās kvalitātes produktu ir arī Nano X.

Kopsavilkums

Ja esat ieguldītāja tips, kurš plāno ietaupīt lielu daudzumu kriptogrāfijas, vai arī jūs vienkārši domājat par drošību, aparatūras maks ir gudra izvēle jums. Tomēr jums būs jāsaglabā modrība. Peer-to-peer bloku ķēdes darījumu pasaulē nav atmaksas vai atcelti maksājumi. Ja kāds nozog jūsu Bitcoins, jo jūs to neuzturējāt drošībā, jums ir maz iespēju to ievērot. Būtiski ir tas, ka kriptogrāfijas drošība ir jūsu pienākums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me