Kas yra „Bitcoin Hardware“ piniginė?

„Bitcoin“ aparatinė piniginė yra įrenginys, leidžiantis saugoti kriptovaliutą neprisijungus, taip pat žinomas kaip šaltasis saugojimas. Šie vienetai veikia panašiai kaip skaitmeninė banko sąskaita. Kaip ir mobilioji piniginė, galite siųsti, gauti ir stebėti balansą tiesiai iš aparatinės piniginės.

Aparatinės piniginės laikomos saugiausiu kriptovaliutų laikymo metodu. Šie futuristiniai daiktai apsaugo jūsų „Satoshis“ keliais skirtingais būdais. Pirma, įrenginys užšifruoja prieigą prie jūsų monetų. Šis šifravimas suteikia jums papildomą saugumo lygį, kai turite aparatinę piniginę internete.

Svarbu tai, kad kažkas gali ne tik pavogti aparatinę piniginę ir pasiekti kriptovaliutas. Daugumai įrenginių taikomas papildomas PIN kodo reikalavimas. Tokiu būdu jūsų kriptografija įgyja papildomą apsaugos lygį nuo vagystės ar nuostolių. Visų pirma, jei pametėte smeigtuką, turėsite atkurti piniginę naudodami gamykloje išduotą atsarginį smeigtuką.

Kas yra „Bitcoin Hardware“ piniginės?

Pagrindinis skirtumas tarp jūsų tradicinių kriptografinių piniginių ir aparatinės piniginių yra tas, kad pastaroji turi fizinę formą. Kadangi aparatinės piniginės egzistuoja realiame pasaulyje, jas įsigyjant reikia pagalvoti apie keletą papildomų veiksnių. Jūs norėsite nuspręsti dėl aparatinės piniginės, kuri atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Jei esate aktyvus asmuo, kuris dažnai naudoja savo kriptovaliutą, jums reikės mažesnio įrenginio, kuris suteiktų jums galimybę perkelti jūsų gyvenimo būdą.

Prancūzijos prezidentas Emmanualas Macronas demonstruoja „Bitcoin“ aparatinės įrangos piniginę

Prancūzijos prezidentas Emmanualas Macronas demonstruoja „Bitcoin“ aparatinės įrangos piniginę

Nesvarbu, kokio dydžio ar stiliaus aparatinę piniginę pasirinksite, turėsite įsitikinti, kad naująjį įrenginį saugiai laikysite. Atminkite, kad netinkamai laikant aparatūros piniginė gali būti pamesta, pavogta ar sunaikinta. Kad išvengtumėte šių problemų, rekomenduojama aparatinę piniginę laikyti saugioje ir sausoje vietoje. Geros naujienos yra tai, kad net jei jūsų piniginė bus sunaikinta ar pavogta, jūs vis tiek galite pasiekti savo šifravimą naudodami atsarginę sėklą.

Atsarginės sėklos

Pradinės frazės yra atsitiktinių žodžių grupė, suteikianti jums prieigą prie kriptovaliutos kriptografinėje piniginėje. Jie yra nepaprastai populiarūs tiek aparatūros, tiek mobiliųjų piniginių programose ir dėl gerų priežasčių. Visada saugokite atsarginę frazę saugioje vietoje. Jei pametėte atsarginę frazę ir aparatinę piniginę, jūsų šifravimas dingo visiems laikams.

Šaltoji saugykla ir karšta piniginė

Norėdami suprasti aparatinės piniginės svarbą, turite suprasti skirtumus tarp „Bitcoin“ laikymo šaltoje saugykloje ir karštos piniginės. Šie terminai tiesiog nurodo interneto būseną įrenginyje. Mobiliosioms piniginėms, tokioms kaip jūsų mėgstamiausia šifravimo programa „Dapp“, reikalingas interneto ryšys. Šis interneto ryšys taip pat veikia kaip potencialus įsilaužėlių, norinčių patekti į jūsų valdas, vektorius. Aparatinės piniginės bendrauja su internetu tik tada, kai jas tiesiogiai prijungiate prie tinklo. Tokiu būdu aparatinės piniginės yra saugiausias pasirinkimas šifravimo entuziastams.

Akivaizdu, kad didžiausi kriptografijos savininkai naudoja aparatines pinigines, kad apsaugotų savo didžiules imperijas. Visų pirma Winklevoss cituojami dvyniai, teigiantys, kad jie laiko savo kriptografiją aparatinėje piniginėje, o sėklos frazė yra paskirstyta keliose banko apsaugos dėžutėse. Atsižvelgiant į tai, kad jie yra Bitcoin milijardieriai, ši strategija yra prasminga. Nors jūs negalite laikyti milijonų šifravimo, vis tiek protinga turėti aparatinę piniginę, kad apsaugotumėte savo valdas. Laimei, šie prietaisai dabar yra labiau prieinami nei bet kada.

Kaip gauti „Bitcoin Hardware“ piniginę?

Šiandien yra visų tipų kriptovaliutų aparatūros piniginių gamintojai. Norėsite įsitikinti, kad nėra nenumatytų atakų perteikėjų ar aparatūros problemų, norėsite laikytis geriausių reputacijos prekių ženklų. Kritiniu požiūriu, jūs nenorite įsigyti aparatinės piniginės iš įmonės, kuri po kelių mėnesių gali nebeveikti. Be to, visiškai naujas gamintojas gali turėti klaidų, kurias reikia išspręsti jų gaminyje.

Šiuo metu geriausi variantai yra:

  • „Nano S“ knyga
  • „Ledger Nano X“ („Premium“ piniginė)
  • „Trezor Model One“
  • „Trezor Model T“ („Premium“ piniginė)

Bendrieji aparatinės piniginės apsaugos patarimai

Apskritai yra keletas svarbių rekomendacijų, kurių turėtumėte laikytis, kad kriptografija būtų saugi aparatinės įrangos piniginėse. Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra akivaizdu, kad jūsų įrenginys yra fiziškai saugus. Jei jūsų namas sudega ir jūsų piniginė, ir pagrindinė frazė, kur jūsų namuose, jūsų diena tiesiog pablogėjo.

Be to, turėsite atnaujinti savo įrenginio programinę-aparatinę įrangą. Įmonės išleidžia atnaujinimus, skirtus pataisyti saugos problemas. Jei nepavyks atnaujinti įrenginio, galite tapti pasenusio atakos vektoriaus auka. Taip pat niekada nepalikite prijungtos aparatinės piniginės. Tai paliks aparatinės piniginės turėjimo tikslą, jei paliksite ją prijungtą prie interneto.

Piniginės suktybės

Deja, bendras kriptografijos sektoriaus naujumas daugelį žmonių kėlė painiavos, kaip geriausiai apsaugoti savo uždarbį. Pastaruoju metu rinkoje pastebimas apgaulingos aparatinės apgaulės tendencijos. Šie sukčiai dažniausiai vadovaujasi keliomis lengvai atpažįstamomis strategijomis.

Bitcoin aparatinės piniginės suktybė

Bitcoin aparatinės piniginės suktybė

Niekada nepirkite naudotos aparatinės piniginės

Atsižvelgiant į svarbų jūsų aparatinės piniginės vaidmenį jūsų investavimo į „blockchain“ strategijoje, rekomenduojama laikytis naujų įrenginių. Panaudotas aparatinės pinigines galima pakeisti ar net nulaužti prieš gaunant įrenginį. Be to, jūsų sąraše turėtų būti tik patikimi gamintojai.

Apgaulės atakos

Pirmasis ir labiausiai paplitęs yra sukčiavimas atakų. Niekada niekam neduokite atsarginės piniginės frazės. Sukčiai dažnai paskelbs kaip jūsų įrenginio gamintoją ir paprašys informacijos, pvz., Atsarginės frazės, kaip priemonės tam, kad jus kažkaip patvirtintų ar padėtų. Kai kam nors suteiksite atsarginę frazę, jūs neteksite savo Bitcoin.

Įbrėžimų kortelės

Kita sudėtingesnė „Bitcoin“ aparatinės įrangos piniginė apgaulė apima naudotų prietaisų pardavimą internetu. Sukčiai atidarys įrenginius, pažymės atsarginę frazę ir tada parduos įrenginį. Vienu atveju asmuo įsigijo naudotą piniginę iš „eBay“. Pirmą savaitę viskas buvo puiku, tada staiga dingo asmens kriptografija.

Atlikus tolesnį tyrimą paaiškėjo, kas įvyko. Sukčiai turėjo iš anksto sukonfigūruotą atsarginę frazę, paslėptą ant netikro įbrėžimo kortelę. Jis uždarė aparatinę piniginę originalioje pakuotėje ir nurodė naujajam savininkui atsarginę jo naujojo įrenginio kopiją pateikti su klaidinga sėklos fraze.

Naujasis savininkas tikėjo, kad jie buvo pirmasis žmogus, atidaręs dėžę, ir įkėlė ją į kelis „Bitcoins“. Įsilaužėliai galėjo paprasčiausiai naudoti atsarginę frazę, kad atgautų prieigą prie įrenginio ir išsiųstų visą Bitcoin kitur. Deja, sukčiai prisidėjo prie šio asmens gyvybės taupymo.

Geriausi piniginių tiekėjai rinkoje

Šiuo metu yra du gamintojai, kurie dominuoja „Bitcoin“ aparatinės piniginės sektoriuje – Trezoras ir Didžioji knyga. Abi firmos siūlo keletą unikalių savybių ir stiliaus, kad atitiktų jūsų poreikius. Be to, abi bendrovės turi puikią reputaciją ir daugelį metų tiekė savo produktus rinkai.

„Trezor“ aparatinės piniginės

Trezoras „Bitcoin“ aparatinės piniginės linija pasižymi aptakiu dizainu, panašiu į automobilio signalizacijos pyptelėjimą. Šis patogus išdėstymas yra lengvai valdomas ir lengvai saugomas. Be to, „Trezor“ aparatinės piniginės siūlo platų sąveikumą. Vartotojai gali laikyti „Bitcoin“, taip pat daugybę kitų altcoins, įskaitant ERC-20 žetonus. „Trezor“ įrenginiuose yra pažangių funkcijų, tokių kaip pažangi „Android“ programa, skirta stebėti jūsų valdas. Šių įrenginių vartotojai taip pat naudojasi „Chrome“ plėtiniu ir prieiga prie jų „MyEtherWallet“ internetinis prisijungimo portalas.

„Trezor T Bitcoin Hardware“ piniginė

„Trezor T Bitcoin Hardware“ piniginė

Trezoras T.

Trezoras siūlo rinkai produktų asortimentą. Jų pagrindinė piniginė yra Trezoras T.. Šis kompaktiškas įrenginys turi daug naujovių, palyginti su jų originaliu modeliu. Jame yra lengvai valdomas jutiklinis ekranas, o įrenginyje yra USB-C jungtis ir „microSD“ kortelės lizdas.

Didžiosios knygos aparatinės piniginės

„Ledger“ šiuo metu yra populiariausias piniginių tiekėjas rinkoje. Bendrovė teikia patikimas aparatinės piniginės paslaugas nuo 2012 m. Didžiosios knygos piniginės geriausiai žinomos dėl nedidelio dizaino ir pažangių funkcijų. Be „Chrome“ plėtinio, įrenginys integruojamas su Copay, „Electrum“, grybiena, „MyEtherWallet“ ir „GreenBits“.

„Nano S“ knyga

„Nano S“ knyga

„Nano S“ knyga

Didžiosios knygos populiariausias produktas yra Nano S. Šis įrenginys yra panašus į USB su mažu LCD ekranu. Ekrane galite pamatyti svarbiausią informaciją ir įvesti PIN kodą, kad galėtumėte pasiekti savo „Bitcoin“. Pažymėtina, kad „Nano S“ palaiko daugiau nei 1100 skirtingų kriptovaliutų, įskaitant visus ERC-20 žetonus. Šiuo metu yra naudojama daugiau nei 180 000 ERC žetonų, todėl ši funkcija suteikia daug vertės įrenginiui.

Dėl aukščiausios kokybės knygos taip pat yra „Nano X“.

Santrauka

Jei esate tokio tipo investuotojas, kuris planuoja sutaupyti didelius šifravimo kiekius, ar esate tikri dėl saugumo, aparatinės įrangos piniginė yra protingas pasirinkimas. Tačiau turėsite išlikti budrūs. „Peer-to-peer blockchain“ operacijų pasaulyje nėra grąžinamųjų išmokų ar atšauktų mokėjimų. Jei kas nors pavagia jūsų „Bitcoins“, nes jūs to neapsaugojote, jums yra mažai galimybių laikytis. Svarbiausia, kad jūsų kriptografija būtų saugi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me