Vai Binance Coin (BNB) ir drošākais kriptogrāfiskais ieguldījums 2019. gadā?

Kriptovalūtu tirgus atguvās no 2018. gada lāču tendences, kas sabojāja visas virtuālās valūtas kosmosā. Šis lāču tirgus ir ietekmējis arī Binance Coin (BNB), kriptovalūtu, ko izlaida Binance birža. Tomēr kopš 2018. gada decembra virtuālajai valūtai bija izcili rezultāti. 

Vai Binance Coin ir drošs ieguldījums?

Pirms analizēt Binance Coin īpašās iezīmes, ir vērts pieminēt, ka virtuālās valūtas mēdz sekot vēršu un lāču cikliem. Ir ļoti iespējams, ka, ja pieaugs viss kriptogrāfijas tirgus, Binance Coin pieaugs. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad tirgus ir lāču tendencēs, kā tas notika 2018. gadā. 

Binance Coin sasniedza augstāko līmeni gandrīz 25 USD apmērā 2018. gada 12. janvārī, kad viss kriptogrāfijas tirgus auga un paplašinājās. 2018. gada decembrī BNB samazinājās līdz 4,5 USD par monētu. Tomēr kopš šī brīža tas sāka pieaugt, un tas sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 39 USD par BNB. 

Binance monētu Binance izlaida kā lietderības marķieri, lai lietotāji varētu samaksāt zemākas maksas savā apmaiņā. Papildus tam uzņēmums varēja savākt līdzekļus, lai atbalstītu tā paplašināšanos tirgū. Mūsdienās pēc divu gadu laišanas tirgū BNB ir daudz lietojumu, kas ļauj lietotājiem iegādāties preces un pakalpojumus, piedalīties ieguldījumos un maksāt tirdzniecības nodevas. 

Binance monēta

Tirgū laisti 200 miljoni BNB monētu. Tomēr paredzams, ka 100 miljoni no tiem tiks izņemti no apgrozības, katru ceturksni apdedzinot monētas. Tas nozīmē, ka sagaidāms, ka arī BNB cena turpinās pieaugt nākotnē, ja pieaugs pieprasījums. 

Saskaņā ar Binance’s baltā grāmata, 40% žetonu nonāca dibinātāju komandā, bet 50% no visiem žetoniem tika izlaisti caur ICO. 10% atradās starp eņģeļu investoriem. 

Ceturkšņa monētu dedzināšana digitālajai valūtai ir ļoti spēcīga. Piedāvājums tiek sistemātiski samazināts atbilstoši uzņēmuma gūtajai peļņai. Binance izmanto 20% peļņas BNB iegādei un sadedzināšanai katru ceturksni. 

Kā ziņoja Binance dibinātājs Čangpens Žao, komanda, kas saņēma 40% no visa BNB krājuma, nolēma atteikties no monētām un tās sadedzināt. 

Oficiālais emuāra ziņojums, kurā paziņo par to, skan šādi:

“Galīgais kopējais BNB piedāvājums joprojām būs 100 000 000 BNB. Pašreizējais kopējais BNB piedāvājums ir 189 000 000 BNB, kas nozīmē, ka 89 000 000 BNB joprojām ir jāsadedzina. Komanda vispirms sadedzinās 80 000 000 BNB komandas piešķīrumu, bet atlikušos 9 000 000 BNB sadedzinās Binance.com birža. ”

Tas ļautu ātrāk sadedzināt 100 miljonus BNB žetonu, kas īsākā laikā ietekmētu BNB. 

Binance Coin samazinājās no 39 USD jūnija beigās līdz 25,4 USD 17. jūlijā, pateicoties Bitcoin nostiprinošajai pozīcijai tirgū. Vispopulārākais digitālais aktīvs ir palielinājis savu klātbūtni kriptogrāfijas telpā dominējošā stāvokļa ziņā, sasniedzot gandrīz 70% no kriptonauda tirgus kopējās vērtības. 

Kopš USD 25,4 sasniegšanas Binance Coin atguva daļu zaudētās vērtības, un pašlaik tā tiek tirgota tuvu USD 30 par BNB. 

Runājot par BTC, BNB sasniedza augstāko punktu 2019. gada aprīlī, kad katru BNB marķieri varēja iegādāties par 0,0047153 BTC. Pēc trīs ar pusi mēnešiem BNB tiek tirgots aptuveni 0,00235 BTC par monētu. 

Ir vērts norādīt, ka pēdējos mēnešos Bitcoin ir pieaudzis, salīdzinot ar altcoin tirgu, kas ir samazinājies, neatrodot dibenu. 

Binance komanda

Lēmums neizmantot līdzekļus, kas viņiem tika piešķirti platformas izveidei, liecina, ka komanda ir pilnībā orientēta uz ienesīgas apmaiņas izveidi, kas būtu pēc iespējas vairāk lietotāju. Papildus tam firma strādā, lai piedāvātu jaunus un labākus 

Pats Čangpens Džao ir uzņēmuma Bijie Tech dibinātājs, kas nodrošina apmaiņas operatoriem mākoņa bāzes apmaiņas sistēmas. Firma spēja vadīt vairāk nekā 30 dažādas biržas Āzijas kontinentā un slēgt vairākus miljonus dolāru lielus ieņēmumus. 

Džo kungs ir ne tikai divus gadus strādājis par Binance izpilddirektoru, bet pēc tam, kad tas tika dibināts, viņš strādāja arī kā OKCoin CTO. 

Citi komandas locekļi ir Ted Lin, galvenais izaugsmes vadītājs, Yi He, līdzdibinātājs un TKO, un Alejandro Isaza, Lead Blockchain Developer. 

Binance produkti

Binance arvien pieaug un piedāvā jaunus pakalpojumus kriptovalūtu tirgum. Pašlaik tās ir ne tikai vienkāršas kriptovalūtas maiņas vietas, bet arī ir izstrādājušas decentralizētu biržu (DEX), Ārpusbiržas tirdzniecības galds lielākiem investoriem – labdarības fonds un Binance Launchpad. 

Decentralizētā apmaiņa tika izveidota, lai lietotājiem piedāvātu iespēju kontrolēt savus digitālos aktīvus. Centralizēta apmaiņa parasti ir hakeru un uzbrucēju mērķis. Patiešām, pati Binance pirms dažiem mēnešiem tika uzlauzta 7000 BTC. Decentralizētā apmaiņā lietotāji saglabā kontroli pār saviem digitālajiem aktīviem, turot privātās atslēgas. Centralizētās biržas lietotāju vārdā tur digitālās valūtas. 

Izmantojot ārpusbiržas tirdzniecības biroju, lielāki investori var veikt darījumus bez lielas ietekmes uz digitālo valūtu cenu. Tādā veidā viņi var atrast labāku izpildes cenu savai tirdzniecībai. 

The Binace Launchpad ir biržas ierosināta iniciatīva, kas ļauj jaunajiem uzņēmumiem vākt līdzekļus, izmantojot platformu Binance. Līdzekļus var iegādāties ar BNB monētām, un lietotājiem ir jāievēro loterijas shēma, kas jāizvēlas dalībai šajos IEO (Initial Exchange Offerings). Tas padara BNB par ļoti noderīgu monētu uzņēmumiem, investoriem un visai kriptogrāfijas kopienai. 

Digitālā valūtas maiņa ir arī uzsākusi Blockchain labdarības fonds kas ļauj personām ziedot digitālās valūtas dažādām iniciatīvām. Lielākā daļa šo projektu atrodas Āfrikā un cenšas piedāvāt bērniem un saņēmējiem izglītību, labus pakalpojumus, veselības aprūpi un daudz ko citu.. 

Saskaņā ar Binance Charity oficiālo vietni 1224 ziedotāji ziedoja 493,49 BTC, lai palīdzētu 74794 cilvēkiem dažās nabadzīgākajās pasaules valstīs.. 

Kā mēs minējām šajā sadaļā, arī Binance Monētu lietošanas gadījumi pieaug. Izmantojot BEP2 protokolu, Binance Chain virsū tiek izlaistas vairākas kriptovalūtas. Iepriekš daudzi projekti savus žetonus izlaida Ethereum (ETH) virsotnē. Tagad ICO, projekti un uzņēmumi var izmantot BEP2 protokolu, kas balstīts uz Binance ķēdi, lai atbrīvotu savas kriptovalūtas.

Vēl 24. jūnijā stabili paziņoja pirmais stablecoin, kas balstīts uz Binance ķēdi. Mērķis bija piedāvāt tirdzniecības pāri arī Binance DEX un Binance platformā. Binance DEX tirdzniecības pāris ir BNB / USDSB. 

Šis bija pirmais BEP2 stablecoin, kas tika palaists Binance DEX; ļaujot citiem blokķēdes projektiem izveidot pārredzamus, likvīdus un stabilus tirdzniecības ķēdes pārus. 

Lai Binance piedāvātu lietotājiem EUR un GBP atbalstu, uzņēmums nolēma sākt kriptovalūtas maiņu ar nosaukumu Binande Jersey. Binance Jersey ir 11 tirdzniecības pāri EUR un GBP. Lietotāji var arī izpirkt Binance GBP stabilo monētu (BGBP) par GBP. Lai gan biržai ir mazāks tirdzniecības apjoms nekā tradicionālajai Binance biržai, tas ir solis pareizajā virzienā. 

Visbeidzot, Binance arī strādā, lai piedāvātu ASV lietotājiem iespēju piekļūt dažādiem tirdzniecības pāriem tirgū. Pēc sadarbības ar vietējo uzņēmumu ASV Binance paziņoja ka viņi uzsāks Binance US, kas, domājams, koncentrēsies uz kriptovalūtām ASV tirgū. 

Amerikas Savienotajām Valstīm, tāpat kā daudzām citām valstīm, ir normatīvais regulējums, kas ir ļoti ierobežojošs attiecībā uz konkrētiem digitālajiem aktīviem. Tāpēc regulatīvās aģentūras ir aizstāvējušas tos, kas reklamē šos marķierus vai piedāvā ar tiem saistītus pakalpojumus. 

Dažas no digitālajām valūtām, kuras varētu būt pieejamas tirdzniecībai Binance US, ir Cardano (ADA), Bitcoin (BTC), Basic Attention Token (BAT), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Decentraland ( MANA), NEO (NEO), USD monēta (USDC), Zvaigžņu (XLM) un daudzi citi. 

Binance paskaidroja par to:

“Binance US ir pieņēmusi Digitālo aktīvu riska novērtēšanas sistēmu, lai palīdzētu atlasīt labticīgus blokķēdes projektus ar reālām iespējām padarīt pasauli efektīvāku, lai nodrošinātu mūsu saraksta standartu pārredzamību un nodrošinātu Binance US atbilstību spēkā esošajām juridiskajām prasībām.”

Dažas no desmit labākajām digitālajām valūtām, kuras var nebūt iekļautas, ir XRP, Bitcoin Satoshi Vision (BSV) un Monero (XMR). Ja Binance Coin tiks pievienota ASV biržai, sagaidāms, ka tā saņems jaunu investoru pieplūdumu. 

Secinājums

Visbeidzot, Multicoin Capital veiktais ziņojums parāda, ka viņi ir ļoti vērīgi par šo digitālo valūtu un tās nākotni. Multicoin Capital analītiķis uzskata, ka BNB žetonu ilgtermiņa nespekulatīvā vērtība ir Binance tīrās peļņas, BNB lietderības, lietotāju rīcībā esošā BNB skaita un Binance Chain DEX apjoma un parametru funkcija.. 

Pieaugot projektiem, kas pieprasa BNB žetonus, ar lielāku tirgus dalībnieku pieprasījumu pēc BNB žetoniem, ar komandu, kas ir nolēmusi sadedzināt visas savas monētas, kas saņemtas pēc ICO, un ar daudzām citām funkcijām, šķiet, digitālā valūta ir viena no tām ar vislabāko nākotnes perspektīvu. 

Kopš 2018. gada decembra līdz šim virtuālā valūta pieauga par 766%, ļaujot lietotājiem gūt labākus rezultātus ar šo ieguldījumu salīdzinājumā ar citiem digitālajiem aktīviem, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) vai Litecoin (LTC). Patiešām, digitālā valūta iekļuva starp top 6 digitālajām valūtām un nākotnē varētu turpināt augt. 

Biržai būs ļoti svarīgi saglabāt pašreizējo impulsu, ko Binance Coin izveidoja pagājušajā gadā. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me