Trīs kriptogrāfisko cenu prognozēšanas vietņu pārbaude

Vienkārši iedomājieties to. Jūs apmeklējat vietni, un tajā ir norādīts, kādu cenu monēta sasniegs nākotnē. Izklausās pēc daiļliteratūras vai krāpniecības? Varbūt, bet ir vietnes, kas specializējas kriptovalūtu cenu prognozēs. Šodien mēs pārskatīsim trīs populārākās kriptogrāfijas cenu prognozēšanas vietnes, lai noteiktu to vērtību, prognozējot kriptovalūtu nākotnes cenu.

Labākais veids, kā pārbaudīt viņus, ir salīdzināt viņu prognozes, un mēs to arī izdarījām.

Walletinvestor.com

Googlē fo gandrīz jebkurai monētu prognozei, walletinvestor.com parādīsies rezultātos. Šis portāls piedāvā kriptovalūtu cenu prognozes, kā arī krājumu, preču un valūtu pāru prognozes. Kripto prognozes attiecas uz katru mēneša dienu, un tajās ir informācija par monētas minimālo, maksimālo un vidējo cenu. Pie populārākajām monētām ir cenu prognozes, kas sniedzas pat piecus gadus. Kriptovalūtām ar vidēju vai mazu tirdzniecības apjomu ir tikai prognozes nākamajiem mēnešiem.

TradingBeasts.com

Otra populārā vietne, kuru apskatījām, ir tradingbeasts.com/crypto/. Atšķirībā no walletinvestor, tas tieši koncentrējas uz kriptovalūtām, citu aktīvu prognozes nav pieejamas. Neatkarīgi no tirdzniecības apjoma, TradingBeasts piedāvā cenu prognozes vairāk nekā 1400 monētām nākamajiem trim gadiem. Papildus maksimālajai, minimālajai un vidējai cenai varat atrast arī informāciju par procentuālajām izmaiņām.

LongForecast.com

Trešais vispāratzītais avots ar kriptovalūtas cenu prognozēm noteikti ir LongForecast.com. Šajā vietnē ir cenu prognozes nākamajiem pieciem gadiem ar ikmēneša izmaiņām un maksimālo, minimālo cenu (tomēr sistēma nerada vidējo cenu). Atšķirībā no diviem iepriekšminētajiem avotiem, šajā portālā ir cenu prognozes tikai 15 populārākajām kriptovalūtām.

Analizējot prognozes

Mēs izdomājām, ka labākais veids, kā salīdzināt cenu prognozes, kuras piedāvā šīs vietnes, ir pārbaudīt trīs kriptovalūtas (divas populāras monētas un vienu ar salīdzinoši mazu tirdzniecības apjomu). Mēs pārbaudīsim īsa laika prognozes, kā arī ilgtermiņa prognozes. Šeit ir iegūti dati no visām šīm 3 vietnēm

Cenu prognoze 2018. gada oktobrim (īstermiņa) 

Bitcoin Domuzīme ARK
walletinvestor.com 9348-13,451 491–828 0,8048–4,704
TradingBeasts.com 9 294–13 668 339–498 3,75-5,52
LongForecast.com 6 620-8 474 153-197

Cenu prognoze 2021. gada janvārim (ilgtermiņa)

walletinvestor.com 26 390 – 32 437 1,422–1870
TradingBeasts.com 13 837 – 20 349 562-827 8.11-11.93
LongForecast.com 31 478 – 39 070 373-463

Šodien, pareģojumu pārskatīšanas dienā, Bitcoin cena ir 8 135 USD. Īstermiņa prognozes ir ļoti līdzīgas, ar LongForecast.com ir mazākas cerības nekā pārējos divos avotos. Ilgtermiņa prognozes atšķiras ievērojami vairāk, it īpaši TradingBeasts.com prognozes, kas ir gandrīz uz pusi atšķirībā no abiem atlikušajiem portāliem.

Dash šodien ir 237 USD, un tāpat kā ar Bitcoin, pesimistiskākās prognozes izsaka LongForecast.com, kas sagaida cenas kritumu īstermiņā. Ilgtermiņa gaidas ir īpaši spilgtas vietnē walletinvestor.com, kas prognozē cenu, kas ir divkārša nekā abām citām vietnēm.

Pēdējā prognoze ir ARK, kas ir 75. lielākā monēta pēc tirgus ierobežojuma. Kā jau tika minēts, LongForecast.com ir tikai 15 populārāko monētu prognozes, tāpēc mums nav ko salīdzināt. Diemžēl pat walletinvestor.com ir cenu prognozes tikai līdz 2018. gada decembrim, tāpēc mēs varam salīdzināt tikai tās īstermiņa prognozes. Pašreizējā ARK cena ir 1,23 USD. Walletinvestor.com izteiktajai prognozei ir diezgan liela starpība, un cenai it kā vajadzētu svārstīties no 0,8048-4,704. TradingBeasts.com izteiktās prognozes ir ļoti līdzīgas, tikai minimālā cena nav tik zema. Ilgtermiņa prognoze, ko piedāvā tikai viens no šīm vietnēm, ir 8.11-11.93.

Secinājums – 3 visaugstākās kriptovalūtas cenu prognozēšanas vietnes

Pareiza šī raksta secināšana būs jāgaida vairākus gadus; lai gan īstermiņa rezultātus uzzināsim tikai dažu mēnešu laikā. Ar to tomēr ir grūti kreditēt kādu vietni kā labāko prognozētāju bez vairāk datu; un pat vietne, kas varētu pareizi paredzēt BTC cenu, varētu pilnībā palaist garām DASH vai citu monētu.

Mēs noslēgsim ar TradingBeasts.com citātu: “Neviens nevar pilnīgi droši prognozēt kriptovalūtu cenas, tāpēc ir svarīgi saprast, ka cenu prognozes kalpo tikai kā ieteikums iespējamai cenu attīstībai un nav paredzētas izmanto kā ieguldījumu konsultācijas. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me