Tron (TRX) cenu prognoze 2021. gadā – tīkla jauninājumi, īstermiņa un ilgtermiņa cenu analīze

(Atjaunināts 2020. gada 13. februārī) Kopš galvenā tīkla izlaišanas un BitTorrent iegādes pagājušajā gadā Tron turpina nākt pozitīvi notikumi, kas sola pozitīvu ietekmi uz TRX cenu nākamajos mēnešos..

Līdz šim trīs lieli priekšmeti ir virzījuši TRX cenu un turpinās to ietekmēt tuvākajā nākotnē. Tie ietver: nenovēršamo Tron tīkla cieto dakšu, integrāciju ar Coinpayments un atpakaļskaitīšanu līdz tās virtuālās mašīnas (TVM) palaišanai.

Pērciet Tron vietnē Binance jau šodien!

Pašreizējā stāvoklī TRX kopējā tirgus ierobežojumā ir # 15 ar monētu cenu tuvu 0,015 USD.

Ko domā eksperti 

Pēdējā laikā Trons ir bijis uz augšu, kopš ir spējis pāriet no Ethereum Blockchain. Platforma ir iesaistījusies dažās ievērojamās sadarbības jomās, neaizmirstot par BitTorrent iegādi. Platforma ir piedzīvojusi arī milzīgu privātuma un drošības jaunināšanu.

Eksperti Tronu sauc par izklaides nākotni, un viņi iesaka, ka ir īstais laiks ieguldīt projektā, jo tirgū turpina parādīties augšupejošas kustības pazīmes. Nesen Džastins Suns atzīmēja platformu kā “Ethereum killer”, jo TRON Dapps turpina dominēt kriptonauda tirgū.

CoinSwitch sagaida, ka Tron 2020. gadā sasniegs 0,4 USD. Tomēr paredzams, ka cena svārstīsies vairāk, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Tāpēc platforma sagaida, ka TRX sasniegs maksimālo cenu jūlijā, pēc tam tā samazināsies līdz 0,3 USD līmenim un līdz gada beigām galu galā vēl vairāk samazināsies līdz 0,24 USD līmenim.

Bitcoin izstrādātājs Udi Wertheimer uzskata, ka TRX var pārspēt ETH 2020. gadā. Pamatojoties uz šo pieņēmumu, tad TRX cenai vajadzētu ievērojami palielināties.

Pērciet Tron vietnē Binance jau šodien!

Citi faktori, kas ir noteikuši Tron cenu, ir:

Tron tīkla jaunināšana

Paredzams, ka Tron (TRX) cena pieaugs ar nenovēršamu tīkla jaunināšanu ap stūri. TRX ir uzstādīta cietā dakša 28. februārī, un, pēc platformas dibinātāja Džastina Suna teiktā, dakšai būs četri galvenie jauninājumi.

Iekšā čivināt 24. februārī izveidotās jaunās funkcijas ietvers; vairāku sigu un kontu pārvaldība, kas ir gatava iestādei, dinamiska enerģijas pielāgošana reāllaika veiktspējai, labāka virtuālās mašīnas drošība un notikumu serveris dApps un 50 procentu veiktspējas jaunināšana no pašreizējā līmeņa.

Vairāku parakstu un konta pārvaldības jaunināšana nodrošinās lielāku drošību darījumiem ar blokķēdi. Citā tvītā Džastins Suns atzīmē, ka atjauninājums ir nepieciešams institucionālajiem investoriem, lai iesaistītos, un Tron nesenā sadarbība ar BitGO padarīs platformas iestādi gatavu.

Dinamiskā enerģijas pārvaldības sistēmas jaunināšana uzlabos blokķēdes efektivitāti un racionalizēs tīkla veiktspēju un enerģijas pārvaldību.

Trešajā jauninājumā galvenā uzmanība tiks pievērsta veiktspējai, lai gan nav konkrētas informācijas par to, kā tiks sasniegts 50 procentu uzlabojums.

Tomēr Tron darījumu ātruma ziņā līdz šim ir izdevies pārspēt Ethereum.

Ceturtajā jauninājumā būs redzami daži Tron virtuālās mašīnas drošības uzlabojumi un uzlabojumi, kas paredzēti dApp izstrādātājiem. Būs arī notikumu servera palaišana.

Paredzams, ka šie jauninājumi dažu nākamo mēnešu laikā pozitīvi ietekmēs Tron cenu, un tam vajadzētu būt aizraujošam visiem kriptogrāfijas investoriem. Patiešām, dažas baumas par jaunu partnerību starp Baidu un Tron ļāva virtuālajai valūtai pakāpties augstāk.

CoinPayments pievieno Tron, atverot to līdz pat 2 miljoniem veikalu

Tālāk Trons ir bijis pievienota platformai CoinPayments; ļaujot TRX īpašniekiem izmantot valūtu ar vairāk nekā 2 miljoniem tirgotāju starptautiskā mērogā. CoinPayments bija pirmais sava veida maksājumu procesors, kas ļāva altcoin īpašniekiem komerciāli izmantot savus īpašumus, un TRX pievienošana ir stimuls šai monētai, kā arī CoinPayments platformai. Pilns CoinPayments tirgotāju saraksts ir atrodams savā tīmekļa vietnē, kā arī citas tā atbalstītās monētas.

Tas ir vēl viens solis ceļā uz TRX marķiera lietojamību; jo vairāk tas rada lielāku pieprasījumu investoriem, pircējiem un interneta lietotājiem to turēt. Maijā, lai gan tajā laikā tas bija atšķirīgs kriptogrāfijas tirgus, Verge redzēja nopietnu stimulu Coinpayments sarakstam, kas varētu būt vēlāk Tron.

Ja Tron var turpināt nopelnīt šādas partnerattiecības – tādas, kas koncentrējas uz TRX ieviešanu reālajā pasaulē, tas sāk nopelnīt vairāk priekšrocību salīdzinājumā ar konkurējošajām 20 lielākajām monētām. Tas to pozicionē kā galveno jauno fiat apmaiņas vārteju kandidātu, kas ir ieguvums, kas apspriests vēlāk šajā rakstā.

Tron virtuālās mašīnas palaišana 

Visbeidzot, Tron īpašnieki priecīgi skatās uz priekšu, jo mēs esam tikai nedēļu ārpus Tron virtuālās mašīnas palaišana (TVM) – Trona ekosistēmas reālā sākuma vieta. Tādējādi celtnieki varēs izveidot lietojumprogrammas TVM, palaist uz ETH balstītas lietotnes, un Tron fonds strādās, lai paplašinātu savus darījumus sekundē (TPS), lai parādītu Tron ātrumu pret konkurentiem. Būs a tiešraide un svinības TVM palaišanai, monētas ievērojamā diena.

TVM ir Trona maize un sviests. Tas ir motors, ar kuru darbosies Tron un kurā tiks izmantots TRX. Padomājiet par to kā par App Store vai Google Play veikala ekvivalentu Tron (citi raksti to sauca par Kriptogrāfijas “Makgivers”). Tajā radītāji var izmantot šo tehnoloģiju, lai radītu nākotni. Acis būs par šo palaišanu un to, kas pirmajās nedēļās ielej TVM. Veiksmīga palaišana ir vitāli svarīga; un iesaistīsies investoros, kas skatās TRX.

Ilgtermiņā, ja Tron var izmantot savu TVM, lai pierādītu, ka tā tehnoloģiskais nodrošinājums ir līdzvērtīgs Ethereum, tas parādīs investoriem, ka abu monētu vērtība ir pelnījusi būt tuvāk viena otrai (Ethereum, protams, būs viedie līgumi, bet Trons tos var uzņemt, izmantojot TVM). Ethereum pēc tirgus ierobežojuma ir 20x vērtīgāks nekā Tron, attālums, ko varētu izlīdzināt ar pozitīviem projektiem, kas izvietoti virtuālajā mašīnā.

Pērciet Tron vietnē Binance jau šodien!

Jāņem vērā ilgtermiņa TRX cenu faktori

Ilgtermiņa analīze aplūko dažus dažādus faktorus. Sāksim ar cenu kustību. TRX ICO cena bija aptuveni 0,0019 USD, tālu no vietas, kur tā šodien atrodas, lai gan daudz ilgāk – no monētas visu laiku augstākā līmeņa, gandrīz 30 centiem.

Tronam bija vēl viens mega-ICO; ievešana 70 miljoni USD. No maija, joprojām bija vairāk nekā miljons maka adrešu turot TRX, pierādījums tam, ka daudzi ir turējušies no sākuma un ir pievienojušies jauni īpašnieki.

ielīmēts attēls 0

Nākamā vieta, kur meklēt, ir apjoms. TRX tilpums ir spēcīgs un vienmērīgs. Katru dienu tiek dots vai ņemts aptuveni 200 miljonu ASV dolāru apjoms, un tas ir sadalīts divos galvenajos tirdzniecības kanālos: USDT tirdzniecība un BTC tirdzniecība. Jaukta ir ETH tirdzniecība, taču visaugstākā no tām (šajā konkrētajā dienā) ir tikai 5 miljoni USD no USD 200 miljoniem (2,5%) un fiat tirdzniecība, no kuriem augstākais ir savienots pārī ar KRW (nav pārsteigums, korejieši parasti ir visaugstākie fiat-tirgotāji). Bet pat tas ir tikai 6,5 miljoni ASV dolāru. Ļoti maza porcija.

Tātad, fiat tirdzniecība šeit joprojām ir ārkārtīgi nepārstāvēta. Tas nozīmē, ka TRX ir milzīga iespēja iesaistīties vairāk fiat pārdošanā; vai tas būtu vairāk KRW vai TKY, vai, vēl svarīgāk, fiat darījumi no Ķīnas, ASV un Eiropas. Kad tas notiks (vai tas būtu Coinbase, iespējams, USD tirdzniecībai), mums vajadzētu redzēt apjoma kāpumu (protams, ne visus pirkumus), kas, iespējams, paaugstinās TRX cenu.

China’s Deep Pockets un Tron

Ķīna ir lieliska atbloķēšana ar Tronu. Vienkārši sakot, viņi šobrīd nav spēlē (Tiek lēsts, ka Ķīnas juaņa ir 1% no visas BTC tirdzniecības). Mēs neredzam CNY savienošanu pārī ar TRON vai citām monētām, un mēs neredzam, ka Ķīnas firmas patiešām būtu sākušas ieguldīt monētā.

Trons ir daļa no lielajiem ķīniešu trijiem, uz kuriem jāskatās; kopā ar NEO un PIA. Ja un kad (un tam vajadzētu būt “kad”) Ķīna sāk iesildīties līdz kriptogrāfijai, tā centīsies uzlabot savus nacionālos projektus pirms starptautiskajiem. To var redzēt ar PIA paziņojums par sadarbību ar Ķīnas valdību. Trons varēja redzēt tos pašus ieguvumus.

Ķīnas riska kapitāla aina ir eksplodējusi kā nekad agrāk. Jūs varat redzēt diagrammas un pierakstīšanu šeit, bet īsi ir tas, ka riska kapitāla uzņēmumi un lielu kapitālu Ķīnas tehnoloģiju uzņēmumi pumpē naudu jaunizveidotajos uzņēmumos. Ieslēdzot Ķīnas slēdzi, Trons var mainīties uz nakti. Pat mājiens, ka Ķīna ļaus naudu – personīgos ieguldītājus un institucionālos – atgriezt kriptā, Tron cenu var palielināt par nakti.

TRON (TRX) cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2020. gada 13. februārī

TRXUSDT / 1D pēc SadeQ_Qiassi ieslēgts TradingView.com

Šis ilgtermiņa tirgotājs uzskata, ka tas ir liels brīdis TRX / USDT tirdzniecības pārim. Lai gan viņš paliek neitrāls attiecībā uz visu tirgu, viņš uzskata, ka cena pašlaik ir pretestības zonā. Virtuālā valūta galu galā varētu izkļūt no šīs zonas, un cena noteikti varētu virzīties augstāk. 

Analītiķis teica, ka, ja cena spēj izlauzties cauri visiem pretestības līmeņiem, tad var būt ļoti grūti apturēt tās virzību augstāk. Tirgotāja parādītais konsolidācijas apgabals atrodas no 0,047 līdz 0,054 USDT par TRX. TRX visu laiku maksimums ir 0,40 par monētu.

TRX-USDT pēc waqarzaka86 ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, TRX / USDT tirdzniecības pāris nākotnē varētu kļūt vērojams. Mēs redzam, ka monēta tagad tiek tirgota par aptuveni 0,028 USDT. 

Ir skaidra pretestība pie 0,03273 USDT uz monētu, kas nevarēja ļaut digitālās valūtas cenai turpināt virzīties augstāk. Tomēr var paiet zināms laiks, līdz digitālā valūta varētu sasniegt šo cenu līmeni. 

Analītiķis uzskata, ka TRX ir iespējams sākt vērša tendenci visā 2021. gadā. Tas varētu palīdzēt virtuālajai valūtai virzīties uz 0.03273, 0.03662 vai 0.03905 dolāriem. Viss, protams, būs atkarīgs no visa kriptogrāfijas tirgus virziena.

TRX / USDT virzīsies uz augšu pēc T_V_TreeTrader ieslēgts TradingView.com

TRX virtuālo valūtu pašlaik varētu tirgot augošā trijstūrī, kur mēs redzam, ka virtuālā valūta ir izveidojusi ABCDE skaitli, kas varētu beigties ar jaunu pieskārienu trīsstūra apakšējai robežai un virzīties augstāk. 

Analītiķis uzskata, ka TRX noteikti ir iespējams pārkāpt virs 0.03 USDT un turpināt virzību augstāk uz 0.035. Tas var aizņemt dažas dienas vai būt sprādzienbīstams solis. Tādējādi, ja mēs redzam, ka TRX pārrauj sienu pie 0.03 USDT, mēs nākamajās nedēļās vai mēnešos varētu redzēt virzību uz augstākām cenām.

TRX CENU NOSAUKUMS 2021. GADA PAVASARĪ pēc alulīns1 ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, nākamajos mēnešos TRX varētu būt iespējams pakāpties augstāk. Viņš dalījās ar analīzi, kurā parādīja, ka TRX atgriezās no 0.02581 USD un tas varēja turpināt virzīties augstāk visā 2021. gadā. 

Lai gan tas varētu būt ļoti pozitīvs, analītiķa parādītā diagramma varētu virzīt TRX uz USD 0,08 USDT par monētu. Turklāt TRX īstermiņā varētu turpināt virzīties uz 0,10 USD. Viss būs atkarīgs no tā, kā Bitcoin (BTC) un citas kriptovalūtas rīkosies nākotnē. Nākamajos mēnešos buļļu tirgus varētu turpināties un paaugstināt šīs virtuālās valūtas cenu.

Trons (TRX) – 19. decembris pēc readCrypto ieslēgts TradingView.com

Tirdzniecības pārim TRX / USDT tirgotājs redz, ka ir liela iespēja izlauzties virs 0.032, sekojot apjoma profila punktam. Ja mēs saņemam atbalstu 0,032 punktā, tas pārtrauks pašreizējo lejupejošās tendences līniju un pieskaras 0,037 punktam, kuru mēs pašlaik redzam diagrammā. 

Tad arī TRX varētu samazināties un mainīt tendenci. Ja tas nokrīt pašreizējā līmenī 0,03963 USDT, mums vajadzētu izmantot stop loss rīkojumu, lai samazinātu risku un izietu no pozīcijas. Ja tā vietā mēs virzāmies uz 0.02669 USDT par TRX vai augšupejošās tendences līnijā, mums ir jāizmanto Stop Loss, lai saglabātu jūsu peļņu vai zaudējumus.

Pērciet Tron vietnē Binance jau šodien!

Secinājums

Pozitīvie notikumi, kas pēdējā gada laikā ir bijuši ap Tron, un straujākajās diagrammās galvenokārt norādīts uz pozitīvu TRX cenas nākotni. Visiem investoriem būtu prātīgi pievienot kriptogrāfijas portfelim kādu TRX, jo tirgus gatavojas tuvoties gada beigām.

Ja jūs interesē, varat sekot zemāk esošajai saitei, lai uzzinātu, kā iegādāties TRX vietnē Binance.

[Izpildiet šo saiti, lai uzzinātu, kā iegādāties TRON TRX vietnē Binance]

Vai vēlaties uzzināt vairāk par TRON? Par to, kā Trona darījumi ir izturējuši citas galvenās monētas, lasiet mūsu padziļinātajā rakstā. Jūs varat arī izlasīt par to, kā Tron cena tika palielināta šī gada sākumā ar baumām par lielu partnerību.

Labākā vieta, kur pirkt vai tirgoties ar TRX, ir ieslēgta Binance. Pēc tam jūs varat izmantot TronWallet lieliskās iespējas, lai turētu TRX. Tajā pašā laikā Exodus ir paplašinājis atbalstu Tron, kas nozīmē, ka lietotāji tagad var droši un bez lielām problēmām turēt savu TRX. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me