Trezor Vs. Ledger Vs. BC Vault Review – atjaunināta analīze

Pēc tam, kad esat izvēlējies būt daļa no kriptovalūtas trakuma, esat ieguvis Bitcoin, Ethereum, Litecoin vai citu kriptovalūtu un esat HODLing. Ko tagad? Jūsu galvenā prioritāte ir aizsargāt savus digitālos līdzekļus.

Aparatūras maki parasti ir drošākie un daudziem kriptonauda īpašniekiem ir vēlamā uzglabāšanas metode. Parasti šie maki tiek savienoti ar datoru, izmantojot USB portu vai rokas ierīci, izmantojot Bluetooth.

Tirgū ir divi galvenie aparatūras maki – Trezors un Virsgrāmata Nano S un jauns spēcīgs konkurents – BC Vault

Gan Trezor, gan Ledger ir kļuvuši par populāriem aukstā maka variantiem. BC Vault ir nesen palaists produkts, ko ražojis uz drošību vērsts uzņēmums. Viņiem ir dažas galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar Trezor un Ledger, kuras mēs apskatīsim tālāk.

Visi šie maki saglabā jūsu kriptovalūtas privāto atslēgu bezsaistes vidē, lai hakeri nevarētu nozagt jūsu privāto atslēgu. Lai kāds varētu nozagt jūsu monētas, viņam ir jāzog jūsu aparatūras seifs un kaut kādā veidā jums jāpiešķir parole un PIN kods..

Viena no galvenajām problēmām, kas saistītas ar digitālo valūtu apstrādi, izmantojot apmaiņu, ir tā, ka tās vispār nav drošas. Lai gan daži no viņiem piedāvā drošus risinājumus, un viņi veic visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus, ja tie tiek uzlauzti, jūs riskējat zaudēt monētas. Turklāt, ja viņiem ir iespēja atmaksāt lietotājiem zaudētos līdzekļus, process var būt kaut kā apgrūtinošs. 

Kriptogrāfijas valūtas maki, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, palīdz lietotājiem drošāk rīkoties ar savām kriptovalūtām, nekā to varētu izdarīt brīvības atņemšanas maki. Tomēr labākie kriptogrāfijas maki, lai droši uzglabātu līdzekļus, ir aparatūras maki.

Aparatūras maku priekšrocības

 • Privātās atslēgas informācija aparatūrā tiek glabāta drošībā un nekad netiek pakļauta darba sistēmai.
 • Aparatūras maki ir izturīgi pret jebkādu ļaunprātīgu programmatūru, kas paredzēta privāto atslēgu izskaušanai un līdzekļu nozagšanai.
 • Ja gadās pazaudēt maku, monētas vienmēr varat atgūt, izmantojot sēklas atkopšanas frāzi vai citas dublēšanas metodes (BC VAULT).
 • Pirms iztērējat kādu monētu, aparatūras seifs lūgs jūs apstiprināt darījumu datorā. Tas nodrošina, ka monēta netiek tērēta bez jūsu ziņas.
 • Maki tiek nodrošināti ar šifrēšanu, izmantojot PIN kodu, piemēram, debetkartes, kas palielina jūsu digitālo līdzekļu drošību.
 • Lielākā daļa aparatūras maku spēj atbalstīt vairākas kriptovalūtas.

Tātad, kurš ir labākais aparatūras maks? Mēs domājam, ka vislabāk ir ļaut funkcijām par sevi runāt.

Trezor pārskats

Trezor aparatūras maku 2014. gada vasarā palaida Čehijā bāzēts jaunuzņēmums – SatoshiLabs. Tas bija pirmais Bitcoin maks tirgū un, iespējams, arī viscienījamākais. Tas piedāvā drošas saldētavas un iespēju tērēt kriptovalūtas kombinācijā ar tādām pašām ērtībām kā karsts maks. Tas ļauj jums saglabāt privātās atslēgas un digitāli parakstīt darījumus bez interneta savienojuma.

Trezor ir daudz priekšrocību, lai apstrādātu kriptonauda. Šis seifs piedāvā paroļu pārvaldnieku, kas ļauj šifrēt paroles atsevišķi un sinhronizēt tās ar privāto mākoni. Tas piedāvā drošu administratora SSH piekļuvi, kas aizsargā lietotāju piekļuvi viņu serveriem. Visbeidzot, seifs ļauj lietotājiem aizsargāt tiešsaistes kontus un identitātes, izmantojot 2-faktoru autentifikāciju. 

Trezor piedāvā arī citus risinājumus pieredzējušākiem lietotājiem, tostarp neiznīcināmu nerūsējošā tērauda maku alternatīvu papīra dublējumam. Tas ir labākais veids, kā uzglabāt atkopšanas sēklas gadījumā, ja tiek pazaudēts jūsu maks. Tā ir arī priekšrocība, jo tās konkurenti nepiedāvā līdzīgus risinājumus šim produktam. Neskatoties uz to, tā cena ir 131 eiro, tādējādi tradicionālajam lietotājam ir grūti iegūt gan maku, gan “Cryptosteel” risinājumu..

Trezor maks, kas pievienots datoram e1514611511143

Avots: https://www.easycoinbuy.com

Ledger Nano S apskats

Aparatūras maks Ledger Nano S ir astoņu ekspertu ideja no Francijā dibināta uzņēmuma ar nosaukumu Ledger. Uzsākta 2014. gadā, Ledger ir ļoti droša alternatīva kriptovalūtu glabāšanai un pārvaldīšanai. Nano S piedāvā dažādas jaukas funkcijas. Papildus jau pievilcīgajam dizainam aparatūras maks, kas balstīts uz BOLOS platforma ir mazs kriptogrāfijas brīnums ar augstas drošības funkcijām, piemēram, BIP39 Seed (no 12 līdz 24 vārdiem) un četrciparu pieteikšanās PIN kodu.

Virsgrāmata pēdējos gados ir paplašinājusies tirgū, un tā spēja piesaistīt daudz jaunu klientu. Liela skaita virtuālo valūtu un Ledger Live piedāvāšana bija divi no vissvarīgākajiem uzņēmuma pieņemtajiem lēmumiem, kas ļāva tam iegūt lielāku tirgu. Parasti Ledger parasti ir piedāvājis lētākus produktus nekā Trezor, kas arī lietotājiem ir ļoti svarīgi.

virsgrāmatas seifa apskats 1

Avots: ledger.com

BC Vault Review

BC Vault ir aparatūras seifs, ko izveidojusi Real Security. Viņi ir uzņēmums, kas koncentrējas uz kiberdrošību un ir lielākās Adrijas jūras reģiona drošības konferences – RISKA konference.

BC Vault tika izveidots tāpēc, ka izveidoti aparatūras maki, piemēram, Trezor un Ledger, 100% nekoncentrējas uz viņu jautājumiem. Piemēram, Saljems Rašids uz viņu izlika lielu galveno grāmatu drošības problēmu vietne. Bitcoin Magazine arī ziņoja par rakstu par Maks. Neveiksmes demonstrācija. Atbilde no virsgrāmatas & Trezor parādījās diezgan drīz, taču tie nebija tieši tādi, kādus gaidīja kriptogrāfijas kopiena. Tāpēc BC Vault atdzīvojās, tāpēc jūsu līdzekļus var nodrošināt komanda, kas koncentrējas tikai uz drošību.

Turklāt katrs BC Vault tiek piegādāts iepriekš ielādēts ar privātu atslēgu, kas ir šifrēta kā katrs ierīces seifs. Atslēga atbilst publiskai adresei, kurai pieder 1.0 BTC. Pārtrauciet to, un šie līdzekļi ir jūsu. Tas mums atgādina ESG stikla stāstu – kas autobusa pieturā iekļāva skaidrā naudā 3 miljonus ASV dolāru un kurš to varēja salauzt – varēja naudu nogādāt mājās. Nauda ir arī tagad.

Turklāt BC Vault ir aizsargāts ar globālu PIN un paroli – abiem, kas nepieciešami, lai piekļūtu jūsu līdzekļiem. Sīkāku informāciju par tā iestatīšanu varat skatīt vietnē video. Vēl viena interesanta lieta, kas jāpiemin par BC Vault, ir fakts, ka viņi pat neizmanto BIP39 / 44 un tā pirmo komerciāli pieejamo multi-crypto maku ar drošām dublējumkopijām pēc noklusējuma. Privātās atslēgas tiek šifrētas un glabātas modernā veikala vidē – Ferroelektriskā RAM. FRAM saglabā datus, kas mērīti gadu desmitos, un atbalsta daudz vairāk rakstīšanas ciklu kā tradicionālo Flash krātuvi.

BC Vault ir mēģinājis cilvēkiem piedāvāt trešo aparatūras seifa risinājumu virtuālo valūtu glabāšanai papildus tradicionālajām iespējām Ledger vs Trezor. Būdams kosmosa jaunpienācējs, BC Vault varēja piesaistīt lietotāju uzmanību un saņemt sabiedrības atbalstu. Mūsdienās BC Vault kļuva par trešo spēlētāju aparatūras seifu tirgū kriptogrāfijas nozarē.

Lietotāja saskarne un dizains

Dizaina ziņā maki ir praktiski vienādi. Visi trīs ir mazi un kompakti. Viņiem ērti jāiekļaujas kabatā un jābūt lietojamiem vienā rokā. Tomēr Ledger Nano S ir neliela priekšrocība tādā ziņā, ka tā lepojas ar diezgan izturīgu nerūsējošā tērauda apvalku. Trezor ir izgatavots no plastmasas, bet ir kompaktāks nekā Ledger Nano S.

Ledger un Trezor abām ir divas fiziskas pogas, kuras tiek izmantotas, lai apstiprinātu vai noraidītu darbību. Turklāt katrs pilnībā izmanto savu ekrānu, kas parāda darījumu informāciju. Ir vērts atzīmēt, ka Trezor displejs ir nedaudz lielāks nekā Ledger ekrāns. Tomēr tas neietekmē veiktspēju. Maki ir niecīga pielikuma veidā pie USB porta. Izmantojot USB kabeli, ierīci var savienot ar datoru, viedtālruni vai jebkuru citu ierīci.

Virsgrāmatas svars ir 16,2 grami, un tā izmēri ir – 98mm x 18mm garš x 9mm biezs. Trezor maks sver 12 gramus un noteikti ir mazāks (30 mm x 60 mm garš un 6 mm biezs), kas padara to pārnēsājamāku un vieglāk nēsājamu kabatā.

No otras puses, BC Vault ir nedaudz atšķirīgs. Izmēri ir 100 mm x 57 mm x 10 mm (3,937 ’x 2,244’ ’0,394’ ’). Svars ir nedaudz lielāks par vidējo Trezor vai Ledger ar 41 gramiem. Darba temperatūra var būt no 0 līdz +60 Celsija pakāpēm, un ierīces OLED ekrāns ir 61,5 mm (128 × 64) pikseļi. Lielāks ekrāns ir galvenais BC Vault plus, jo tas atvieglo adreses nolasīšanu un darījuma apstiprināšanu, nekā tas būtu, lietojot virsgrāmatu vai Trezor.

BC Vault var pieslēgt klēpjdatoram, izmantojot C tipa USB kabeli, un labākā daļa ir tā, ka tam ir papildu slots Micro SD, kas pievienots ierīcei..

Kas atrodas Trezor, Ledger un BC Vault mazumtirdzniecības paketē?

Trezors

 • Trezor ierīce
 • USB kabelis
 • Siksna
 • Lietotāja rokasgrāmata
 • Divas atkopšanas sēklu kartes

Virsgrāmata Nano S

 • Ledger Nano S ierīce
 • Sāciet rokasgrāmatu
 • Atslēgas atslēga, aukla un citi resursi
 • Atkopšanas karte
 • USB kabelis

BC Vault

 • BC Vault One aparatūras kriptogrāfijas glabātava
 • Uzlīme
 • USB-C kabelis
 • Lietotāja rokasgrāmata
 • 1 GB microSD karte

Ierīces lietošana

Gan Trezor, gan Ledger atbalsta dažādas operētājsistēmas (OS). Viņi strādā ar Windows, Mac un Linux operētājsistēmām. Ierīces būs jāpievieno datoram, izmantojot mikro-USB kabeli. Viņi abi atbalsta gandrīz visas Android ierīces. Trezor ir Google Chrome paplašinājums, kas piedāvā atsevišķu ierīču pārvaldību. Paplašinājums ļauj lietojumprogrammām un vietnēm sazināties ar Trezor ierīci. BC Vault šajā ziņā neatšķiras. Jaunajā kriptovalūtu glabātuvē ir lietojumprogramma OS X, Windows un Linux. Turklāt BC Vault tiek atbalstīts dažādos pārlūkos, piemēram: Firefox 52+, Chrome 50+, Opera 51+, Safari 11+ un IE 11+ (visa jaunā versija). Turklāt ar BC Vault 1.2.1 palaišanu – tā tīmekļa dēmons tagad ļauj trešajām pusēm integrēt BC Vault funkcionalitāti savās tīmekļa vietnēs.

Drošība

No drošības puses šķiet, ka jauns dažreiz ir labāks. BC Vault šeit ieguva priekšrocības, neizmantojot BIP39 / 44, un tā vietā privātās atslēgas glabā Ferroelectric RAM – kurai ir vairāk rakstīšanas ciklu nekā tradicionālajai zibatmiņas krātuvei. Varat arī veikt drošas dublējumkopijas vai nu uz šifrētu MicroSD (ir iekļauts 1 GB), vai arī izdrukājamu QR kodu veidā.

No otras puses, gan grāmatā, gan Trezor tiek izmantoti deterministiski maki – tas nozīmē, ka vienā un tajā pašā ierīcē vairākus seifus var izsekot līdz vienai un tai pašai sēklai. BC Vault to nedara. Viņi izmanto nedeterministiskus makus – tāpēc makus nevar matemātiski saistīt. Katrs maks tiek ģenerēts, izmantojot patiesu RNG (nejaušu skaitļu ģeneratoru). RNG tiek inicializēts ar žiroskopu sensoru, sakratot BC Vault uzstādīšanas laikā. Turklāt virsgrāmatā jums ir tas pats piekļuves kods visiem seifiem, kurus mēģināt pieteikties. BC Vault šeit ir nedaudz atšķirīgs, jums var būt vairāk nekā 2000 unikālu maku, katrs šifrēts ar papildu un dažādām parolēm – būtībā tas ir gandrīz kā MultiSig.

Attiecībā uz Bitcoin maku BC Vault atbalsta gan SegWit, gan Legacy – tāpat kā viņu konkurenti. Atšķirība ir tāda, ka, izmantojot BC Vault – to var izmantot kā vienu maku.

Atbalstītas kriptovalūtas

Gan Trezor, gan Ledger atbalsta lielāko daļu populāro digitālo valūtu. Šīs rakstīšanas laikā Trezor un Ledger atbalstīto digitālo monētu sarakstā ir:

Trezor atbalsta:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. Bitcoin Cash
 4. Litecoin
 5. Bitcoin Gold
 6. Ethereum Classic
 7. Domuzīme
 8. DogeCoin
 9. Zcash
 10. NameCoin
 11. NEM
 12. Izvērst
 13. ERC-20 žetoni
 14. UBQ

Ledger Nano S atbalsta:

Kriptogrāfijas valūtas maks Ledger Nano S piedāvā jums iespēju uzglabāt lielu skaitu kriptogrāfijas valūtu, nevis tikai nelielu atlasītu grupu no augšas 10. Lietotājiem ir iespējams pārvaldīt 22 monētas ar jūsu Ledger ierīci un Ledger Live aplikāciju. Daudzas citas kriptovalūtas var apstrādāt ar ārējiem saderīgiem seifiem. 

 1. Bitcoin
 2. Bitcoin Gold
 3. Bitcoin Cash
 4. Ethereum
 5. Ethereum Classic
 6. Ripple
 7. Zcash
 8. PIVX
 9. Digibyte
 10. Qtum
 11. Komodo
 12. Domuzīme
 13. Litecoin
 14. Dogecoin
 15. PoSW
 16. Zencash
 17. BTCP
 18. Stealthcoin
 19. Neo
 20. Ark
 21. ERC-20 žetoni
 22. Zvaigžņu
 23. Stratis
 24. Ubiq
 25. Viacoin
 26. Vertcoin
 27. EOS
 28. Piesiet
 29. Trons
 30. Cardano
 31. IOTA
 32. Binance monēta
 33. Monero
 34. USD monēta
 35. Veidotājs

Nākotnē šim aparatūras maciņam varētu pievienot jaunas kriptovalūtas, kas ļautu personām droši uzglabāt savus līdzekļus. Kopumā Ledger ir piedāvājis atbalstu lielākam skaitam kriptovalūtu, salīdzinot ar Trezor.

BC Vault atbalsta

BC Vault atbalsta daudz kriptovalūtu. Visus ERC-20 vietējos marķierus atbalsta BC Vault. To kopējais skaits palielinās līdz vairāk nekā 177 000, lai gan apgrozībā un ikdienas lietošanā ir daudz mazāk. Citas kriptovalūtas, kuras BC Vault pieņem vietējā līmenī, ir:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. Bitcoin Cash
 4. Litecoin
 5. Ripple
 6. Zvaigžņu
 7. Dogecoin
 8. Domuzīme
 9. TRON
 10. VECHAIN
 11. BINANCE MONĒTA
 12. IKONS
 13. OmiseGO
 14. WaltonChain
 15. Polimāts
 16. 0x
 17. Sāls
 18. Rādītājs
 19. Dinamiskas tirdzniecības tiesības
 20. Iconomi
 21. OriginTrail
 22. Viberate
 23. CargoX
 24. ApdrošinātPal
 25. Xaurum

Cenu punkti

Trezor modelis T. – 169 USD / 149 EUR

Trezor Viens balts – 79 USD / 69 €

Virsgrāmata Nano X – 133 USD / 118 €

Virsgrāmata Nano S – 67 USD / 59 €

Ledger Blue – 309 USD / 272 EUR

BC Vault – 149 USD / 131 EUR

Pēdējās domas

Mūsu kopējā sajūta ir tāda, ka ir vērts izmēģināt visus iepriekš minētos aparatūras maciņus. Katram no tiem ir dažas unikālas lietas, kas tos padara īpašus. Mēs personīgi izmantojam vienu no tiem, lai tur turētu daļu no ieguldījumiem kriptogrāfijā, un mēs esam apmierināti ar visiem.

Kriptovalūtas aparatūras maki ir ļoti svarīgs rīks kriptogrāfijas investoriem, kuri vēlas saglabāt drošību uzlaušanas vai uzbrukuma gadījumā kriptogrāfijas biržām vai seifiem. Labākais veids, kā būt savu digitālo aktīvu īpašniekam, ir aparatūras seifs un pilnīga virtuālo valūtu kontrole.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me