Interesantākie līdzņemamie ziņojumi no CoinGecko Q1 pārskata

CoinGecko, kriptogrāfijas novērtējums un reitinga vietne nesen izlaida ziņojumu analizējot, kā kriptovalūtu tirgum veicies 2019. gada pirmajā ceturksnī.

Pagājušais gads, iespējams, bija piepildīts ar virtuālās valūtas cenu kritumu. Tomēr no ziņojuma 2019. gads sākās uz pareizā pamata, un CoinGecko dibinātāji pirmajos trīs mēnešos prognozēja pozitīvu atmosfēru.

Kaut arī atmosfēra ir bijusi acīmredzama visā kriptogrāfijas aktīvu tirgū, šajā laikā notika dažas aizraujošas lietas. Bez liekas aizķeršanās apskatīsim dažus līdz šim aizraujošos notikumus;

MimbleWimble protokols atrod resursdatoru

MimbleWimble ir protokols, kas ir orientēts uz uz privātumu vērstu kriptovalūtu. 2019. gada pirmajā mēnesī MimbleWimble protokolu izmantoja divas monētas; Smīns un stariņš. Tomēr tas, kā protokols tika ieviests vienā no monētām, bija atšķirīgs.

Piemēram, Beam izmantoja C ++ koda bāzi, savukārt Grin izmantoja Rust koda bāzi. Kriptogrāfijas valūtas kopiena tomēr ar bažām gaidīja oficiālu Grin palaišanu, nevis Beam.

Viens no iemesliem, kāpēc Grīns uz grīdas novietoja grīdas, bija tas, ka Grīna kalnrači saņem 100 procentus no izmaksām, savukārt Beam kalnrači – tikai 80 procentus no izmaksām.

Pat pirms šo divu monētu izlaišanas, diskusijas jau sākās par to, kāpēc MimbleWimble bija labākais cypherpunk protokols, kāds līdz šim pastāvējis.

Bet kāpēc MimbleWimble?

Šim protokolam, atšķirībā no citiem protokoliem, kurus izmanto uz privātumu vērstas monētas, nav nepieciešams papildu slānis virs protokola, lai sāktu privātuma efektu. Papildinājumi tiek izslēgti, jo protokols ir unikāls dažādu kriptogrāfijas jauninājumu sajaukums. Tie ietver, bet neaprobežojas ar izgriešanu, monētu pievienošanu un konfidenciālus darījumus.

Sākotnējo apmaiņas piedāvājumu (IEO) izlaišana

Janvāra beigās sāka darboties arī IEO. Viņu uzņemšana bija neticama. Piemēram, BitTorrent izsniedza sākotnējo apmaiņas piedāvājumu, un 15 minūšu laikā tas tika izpārdots.

IEO daudzos aspektos atšķiras no ICO (sākotnējais monētu piedāvājums). Piemēram, IEO žetonu tirdzniecībai izmanto biržas vietni, savukārt ICO izmanto emitenta vietni. IEO kopīgais darījumu partneris ir birža, savukārt ICO tas ir simboliskais emitents, bet IEO tiek pārbaudīts biržā, kurā tas tiek emitēts. ICO neiziet skrīningu. Turklāt IEO marķieris tiek nekavējoties iekļauts biržā, savukārt ICO marķierim ir jāgaida saraksts bez garantijas, ka tas tiks iekļauts sarakstā.

Binance LaunchPad

Binance, vadošā kriptovalūtas apmaiņa pēc koriģētā apjoma, izveidoja platformu, kas veltīta sākotnējo apmaiņas piedāvājumu izsaukšanai, ko sauc par Binance LaunchPad. BitTorrent izmantoja palaišanas paliktni, kas redzēja Bittorent marķiera pārdošanu rekordlielu piecpadsmit minūšu laikā.

BitTorrent bija piešķīris gandrīz 60 miljardus (59,4 miljardus) žetonu pārdošanai Binance LaunchPad. Pārdošana piesaistīja 7,2 miljonus ASV dolāru. Citas firmas, kuras kopš tā laika ir izmantojušas platformu IEO izsniegšanai, ir Fetch un Celer. Fetch savāca 6 miljonus USD 22 sekundēs, pārdodot 69,2 miljonus žetonu, savukārt Selers 17 minūtēs pārdeva 597 miljonus žetonu, piesaistot 4 miljonus USD.

IEO panākumi LaunchPad lika citām apmaiņām mēģināt to atkārtot.

Piemēram, vadošās kriptovalūtas biržas, piemēram, Huobi un KuCoin, jau ir izstrādājušas un izdevušas IEO uz līdzīgām platformām.

Sākotnējā apmaiņas piedāvājuma efektivitāte ir redzama arī jaunākos starta blokos. Piemēram, Top ķēde izsniedza IEO Huobi, piesaistot 3,4 miljonus ASV dolāru 19 sekundēs. Turklāt IEO vietnē KuCoin tika izpārdots septiņu sekunžu laikā un ieguva 3,6 miljonus ASV dolāru.

Zibens tīkls kļūst spēcīgāks

Zibens tīkls parādījās arī CoinGecko 2019. gada 1. ceturkšņa pārskatā. Tīkls ir veidots kā papildu slānis uz blokķēdes. Tās galvenā funkcija ir nekavējoties atvieglot zemu izmaksu darījumus. Tas tiek uzskatīts par Bitcoin un Litecoin mērogošanas iespēju.

Zibens tīkls ieguva impulsu tuvojoties 2019. gada janvāra vidum, kad Hodlonauts Twitter vietnē sāka kampaņu, lai parādītu tīkla priekšrocības. Kampaņas nosaukums bija Zibens lāpa. Hodlonauts tika galā ar lāpu, nosūtot 100 000 satoshi. Saskaņā ar noteikumiem, tiklīdz esat saņēmis lāpu, jums vajadzēja pievienot 10 000 satoshi un nodot to citai personai. Tomēr nākamo cilvēku rindā noteica persona, kura patlaban tur lāpu.

Zibens lāpu sauc arī par zibens tīkla uzticamības ķēdi. No 2019. gada 19. janvāra līdz 11. aprīlim lāpa ir reģistrējusi 291 apiņu, 282 unikālos saņēmējus un šķērsojusi 56 valstis.

Starp galvenajiem kripto aktīvu nozares pārstāvjiem, kuri saņēma un izturēja, lāpā ir Twitter izpilddirektors, Monero galvenais izstrādātājs Džeks Dorsija, Riccardo Spagni, Shapeshift izpilddirektors Erick Voorhees un Binance izpilddirektors Changpeng Zhao. Starp saņēmējiem bija arī CoinGecko.

Trīs mēnešu kampaņas beigās Hodlons atzīmēja:

“Ceļojums ir pārspējis manu visdrošāko iztēli, un es uzskatu, ka tas ir parādījis sabiedrības brīnišķīgo raksturu. Tas ir parādījis arī to, kas varētu būt BTC / LN lielākais solījums tuvināt cilvēkus visā pasaulē. ”

Kur mēs stāvam pēc trim mēnešiem, pēc Koingecko domām

CoinGecko Q1 ziņojumā tika parādīts atdzīvinātā tirgus attēls. Trīs mēneši pēc 2019. gada kopējā tirgus kapitalizācija palielinājās par 16,23 procentiem, un marts bija galvenais mēnesis. Tirgus ir reģistrējis stabilu pieaugumu bez savvaļas cenu svārstībām. Arī tirdzniecības apjoms ir palielinājies.

Labākos izpildītājus vadīja Litecoin (LTC), EOS (EOS), Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH), kuri attiecīgi reģistrēja 103%, 66%, 11% un 8% pieaugumu..

No ziņojuma altkoīnu rādītāji bija labāki, nekā Bitcoin ar BTC dominanci tirgū samazinoties par 1,5 procentiem. Triju labāko monētu dominance tirgū samazinājās par aptuveni 5 procentiem. Tomēr 2019. gada pirmajā ceturksnī desmit labākās kriptovalūtas saglabāja 91 procentu dominanci tirgus kapitalizācijā.

Secinājums

No CoinGecko interesantajiem līdzņemšanas veidiem ir skaidrs, ka sākotnējie apmaiņas piedāvājumi tiek novērtēti to zemā riska līmeņa dēļ, salīdzinot ar sākotnējiem monētu piedāvājumiem. Uzticamas platformas klātbūtne tādu IEO izsniegšanai kā Binance LaunchPad ir izrādījusies izšķiroša IEO panākumiem.

Zibens tīkls ziņojumā ir uztverts kā ļoti vajadzīgā Bitcoin mērogošanas iespēja. Ja pašreizējais tirgus stāvoklis turpināsies ar tādu pašu impulsu, 2019. gads būs lielisks gads, lai būtu daļa no kriptogrāfijas kopienas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me