Ethereum cenu prognozēšana – kāpēc eksperti uzskata, ka tā pieaugs

Ethereum ir otra lielākā kriptonauda, ​​un 2015. gadā to uzsāka Krievijas un Kanādas izstrādātājs Vitāliks Buterins. Monētas blokķēdes protokols ļauj cilvēkiem no visas pasaules sūtīt un saņemt līdzekļus bez trešām personām. 

Tomēr, atšķirībā no Bitcoin, Ethereum blokķēde veic ne tikai finanšu darījumus. Blokķēdē mitinās viedo līgumu tehnoloģija, kas ļauj cilvēkiem noslēgt līgumu bez trešās puses vajadzības. 

Viedie līgumi pārvieto līdzekļus no vienas personas uz otru, ja ir izpildīti noteikti līguma nosacījumi. Turklāt katrs tīkla darījums ir redzams publiskajā blokķēdē, lai nodrošinātu pārredzamību. 

Turklāt tehnoloģija var apstiprināt darījumus apmēram 16 sekundēs un veikt 15 darījumus sekundē. Tomēr platforma plāno palielināt šo ātrumu. 

Ethereum cena visu laiku augstāko līmeni sasniedza 1400 USD 2017. gada decembrī, tajā pašā laikā, kad Bitcoin sasniedza 20 000 USD. Neskatoties uz to, cena kopš tā laika ir samazinājusies no visu laiku augstākā līmeņa, un nav skaidrs, kad – vai arī – monētas cena atkal sasniegs šos augstos augstumus. 

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, kas ir Ethereum un ko tas var sasniegt, apspriedīsim monētas nākotnes cenu un faktorus, kas ietekmēs cenu. 

Pērciet ETH vietnē Binance jau šodien!

Ethereum reālās pasaules notikumi 

Iepriekš mēs apspriedām, ka Ethereum var apstrādāt 15 darījumus sekundē. Neskatoties uz to, tas ir tīkla izaicinājums, jo tas jāuzlabo, lai apmierinātu globālo pieprasījumu. 

Piemēram, 2017. gada beigās jauna decentralizēta lietojumprogramma CryptoKitties apstrādāja tik daudz lietojumprogrammu un gandrīz tika sasmalcināta. Šī bija tikai viena lietojumprogramma, tāpēc attēlojiet gadījumu, kad dApps kļūst populārāki. 

Daži cilvēki pamanīja šo izaicinājumu un sāka veidot jaunus viedo līgumu blokķēdes, kas varētu darboties labāk. Labs piemērs ir NEO, kas var apstrādāt tūkstošiem darījumu sekundē, un tiek būvēti citi apgalvojumi, ka viņi var apstrādāt miljoniem darījumu sekundē. 

Tomēr Ethereum izstrādes komanda jau ir atzinusi šo jautājumu un ir aizņemta, strādājot pie risinājuma. Ja viņi varēs veiksmīgi paplašināt tīklu, mēs varam redzēt, ka monētas cena sasniegs jaunus augstumus. 

Brīdinājums par cenu prognozēm 

Mēs uzskatām, ka ir laba ideja ātri izcelt dažas lietas, kas jāņem vērā, pirms lasāt rakstu par cenu prognozēšanu.

 Patiesībā neviens nevar paredzēt Ethereum nākotni. Lai gan dažiem cilvēkiem tas ir pareizi, ir arī citi, kas to nepareizi. 

Neviena prognoze nevar būt patiesa tādu faktoru dēļ kā regulējums, uzlabota tehnoloģija, nākotnes attīstība un partnerattiecības. 

Šie faktori nosaka monētas cenu, tāpēc vislabāk ir, ja šo prognozi lasāt ar atvērtu prātu. 

Ekspertu prognozes par Ethereum cenu

Pēc Stīvens Nerajofs, Ethereum līdzautors, monētas cena 2019. gadā sasniegs lielu augstumu, jo attīstības kapitāls tiek iespiests Ethereum ekosistēmā. Pagājušā gada janvārī, kad viņš izteica šo prognozi, Ētera cena bija virs 1000 USD. Tomēr tas ir samazinājies no šī punkta un šobrīd tirgo 210,37 USD. Bet ir viegli saprast, kāpēc Nerayoff ir tik vērīgs par ETH cenu, ņemot vērā to, ka ceļā ir svarīgi jauninājumi, kas risina tīkla mērogojamību. Šī gada buļļu tirgus ir arī vēl viens iemesls, lai saglabātu pozitīvu ETH cenu.

Citu cenu prognozi izteica CoinKir, vietne, kurā tiek izmantota cenu tehniskā analīze, lai prognozētu cenas nākotnē. Tas ietver vēsturisko tendenču apskati un tendenču prognozēšanu, kas varētu notikt nākotnē. 

Ethereum cena

Šī ir populāra stratēģija, ko izmanto reālie pasaules finanšu tirgi. Neskatoties uz to, šie tirgi aplūko datus, kas pārsniedz 50 gadus un kuru kriptovalūtu tirgū trūkst. Tomēr saskaņā ar šo vietni monētas cena nākamajā gadā būs ļoti laba. 

No iepriekš redzamās diagrammas analītiķi sagaida, ka Ētera cena 2020. gada sākumā būs aptuveni 720 USD, pēc tam lēnām pieaugs. Līdz nākamā gada beigām monētas cena būs dubultojusies, sasniedzot 1488 USD. Tas ir diezgan interesanti, jo vietne nedomā pārspēt visu laiku augstāko līmeni līdz 2020. gada novembrim. 

Ja Ethereum cena patiešām sasniegs 1488 USD, tad tā kopējā tirgus maksimālā robeža būs aptuveni 148 miljardi USD. Ja šī prognoze ir pareiza, tas nozīmētu, ka Ethereum būs nepieciešami gandrīz 2 gadi, pirms tas būs gatavs lielam cenu noteikšanas procesam. Tas varētu būt taisnība, ņemot vērā nākotnes attīstību, pie kuras strādā Ethereum komanda. 

Citi pozitīvi ekspertu atzinumi ietver Jospeh Raczynski, dažādu uzņēmumu, tostarp JoeTechnologits.com, novators un dibinātājs. Račinskis uzskata, ka monētas cena šī gada laikā sasniegs 1200 USD, pamatojoties uz ideju, ka 2019. gadā Ethereum tīklā notiks daudz notikumu, kas pozitīvi ietekmēs Ētera cenu. 

Vēl vienu optimistisku prognozi izteica deVere Group – uzņēmums, kas piedāvā finanšu konsultāciju pakalpojumus daudziem dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē. Naidžels Grīns, uzņēmuma vadītājs nesen minēja, ka Ethereum cena līdz 2019. gada beigām varētu pieaugt līdz 2500 USD. Grīns piebilda, ka šāda optimistiska prognoze ir saistīta ar pieaugošo mākoņdatošanas un viedo līgumu izmantošanu kopā ar jaunu kriptovalūtu parādīšanos.. 

Turklāt Bobby Ullery, tiešsaistes cenu analītiķis uzskata ka Ethereum piederēs 25% no visa kriptogrāfijas tirgus, kas, pēc viņa prognozēm, kopējais tirgus ierobežojums līdz 2020. gadam būs 4,5 triljoni USD. Tas nozīmē, ka Ethereum cena līdz 2020. gada beigām sasniegs 11 000 USD.. 

Tomēr citi eksperti domā, ka monētas cena nesasniegs lielo augstumu, kādu mēs sagaidām. Piemēram, A. T. Kearney, viens no pasaules galvenajiem konsultāciju uzņēmumiem, nesen publicēja analīzes ziņojumu. Analīzē uzņēmums paziņoja, ka līdz 2019. gadam Bitcoin tirgus kapitalizācijas ziņā dominēs citās kriptovalūtās, kas negatīvi ietekmēs lielākās daļas cenu. 

Vēl vienu negatīvu prognozi izteica digitālā kapitāla pārvaldības vadītājs Tims Ennekings, kurš paziņoja, ka Ethereum cenu pieaugums ir maz ticams, jo tam nav pamata. Kā tāds viņš secināja, ka 2019. gads varētu būt daudzsološs attiecībā uz citām digitālajām valūtām, bet ne Ethereum. Tomēr, spriežot pēc līdz šim redzētā, viņš varētu kļūdīties.

Ko darīt no iepriekšminētajām Ethereum cenu prognozēm  

No iepriekš minētās analīzes ir skaidrs, ka Ethereum cenu prognoze ir diezgan pozitīva. Neskatoties uz platformas izaicinājumiem un pastāvīgi mainīgo kriptovalūtas vidi, lielākā daļa ekspertu uzskata, ka monētas cena tuvākajā nākotnē sasniegs lielāku augstumu. Šīs prognozes var piepildīties, ņemot vērā nākotnes attīstību, ko mēs sagaidām Ethereum blokķēdē, kā arī masveida pieņemšanu visā pasaulē. Neskatoties uz to, vēl jāskatās, vai Ethereum cena pieaugs, kā paredzēts. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me