DASH cenu prognoze 2021. gadā – eksperti izmanto Plus bullish tehnisko perspektīvu

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) Raksta tapšanas brīdī Dash ir 20. lielākā kriptonauda pēc tirgus ierobežojuma, kuras kopējā vērtība pārsniedz USD 1 miljardu. Dash cena pašlaik ir aptuveni 119 ASV dolāri, pievienojoties citām monētām par 90% zemāku nekā visu laiku augstākā. Mēs apskatīsim, kas notiek ar Dash ekosistēmu, un tirdzniecības diagrammas, lai mūsu Dash Price Prognoze 2019. gadam un vēlāk.

Pati monēta tika izlaista 2014. gadā kā Bitcoin dakša. Kopš savas darbības sākuma kopš tā laika tas ir pavadījis ievērojamu laiku kā viena no vērtīgākajām apgrozībā esošajām kriptovalūtām. 2017. gada martā Dash piedzīvoja meteoroloģisko pieaugumu, lai noteiktu laika periodu kļūtu par 3. vērtīgāko kriptovalūtu.

Dash mērķis ir nodrošināt ātru, robežu nesekojamu, izsekojamu valūtu darījumiem. Tas to sasniedz, izmantojot divas funkcijas – “InstantSend” un “PrivateSend”. Pēc noklusējuma šīs funkcijas ir izslēgtas. Lietotājiem ir iespēja iespējot vai nē.

Dash ir pievilcis gan kā darījuma valūtu, gan uz privātumu vērstu monētu. To bieži sauc par Monero un Zcash kā vienu no visizcilākajām privātuma monētām.

Pērciet Dash on Binance jau šodien!

Izpratne par Dash Masternodes

Dash ir unikāla iespēja monētu īpašniekiem. Tā vietā, lai iegūtu monētas, kā to darītu ar Bticoin, Dash piedāvā masternodes sistēmu – ļaujot īpašniekiem nopelnīt pasīvus ienākumus. Uzziniet vairāk mūsu Masternodes domuzīmju ceļvedī.

Runājot par Dash cenu, masternodes ir svarīgs ekosistēmas elements, jo tie nodrošina, ka ievērojams daudzums Dash monētu netiks pārdotas. Viņi ir ieslēgti masternode sistēmā, maksājot turētājiem (vairāk par izmaksām varat izlasīt šeit), bet arī radot relatīvu deficītu Dash monētām. Ja Dash saņem vairāk pircēju, pieprasījums, kas sajaukts ar šo trūkumu, var vēl vairāk paaugstināt Dash cenu.

Protams, vēl ir daudz ko uzzināt arī par Dash kalnrūpniecības darbībām, par kurām vairāk informācijas varat uzzināt mūsu Dash kalnrūpniecības ceļvedī.

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs domuzīme 

Dash ir atvērtā koda kriptonauda, ​​un tā tika izveidota no Bitcoin protokola. Monēta lietotājiem ļauj brīvi pārvietoties ar naudu, kā vien vēlas, par mazāk nekā centu. Platforma ir izvirzījusies Venecuēlā, Kolumbijā, un lēnām paplašina savu klātbūtni Taizemē, un kopš šīs monētas izlaišanas šī cena ir ievērojami pieaugusi. Apskatīsim, kāpēc eksperti domā, ka monētas cena pieaugs. 

TradingBeast prognozē, ka DASH cena līdz 2020. gada februāra sākumam būs aptuveni 42 USD. Paredzamā maksimālā cena ir 58 USD un minimālā cena 39 USD. Paredzams, ka monētas mēneša beigas būs aptuveni 46 USD.

Martā monētas cenai mēneša sākumā jāsasniedz 46 USD. Paredzams, ka maksimālā cena būs 62 USD un minimālā cena 42 USD. Paredzams, ka līdz mēneša beigām cena būs aptuveni 50 USD.

Tiek prognozēts, ka aprīļa sākumā cena sasniegs 50 USD. Paredzams, ka maksimālā cena sasniegs 67 USD, bet minimālā cena būs 45 USD. Paredzams, ka monētas mēneša beigas būs aptuveni 54 USD.

Prognozes turpinās, un līdz decembrim paredzams, ka monētas tirdzniecība mēnesī sāksies aptuveni 74 USD. Paredzams, ka minimālā cena būs aptuveni 64 USD, bet maksimālā cena būs aptuveni 95 USD.

Nesenais raksts par 5 galvenajiem kriptovalūtas veicējiem vadošā kriptogrāfiskā publikācija paziņoja, ka nesen veiktā mainnet versijas 0.14 palaišana uzlabo tīkla drošību pret 51% kalnrūpniecības uzbrukumu, kas ir pirmais darba pierādījums. Šādos notikumos monētas cena no 2018. līdz 2019. gadam ir pieaugusi par 58%, un sagaidāms, ka tā turpināsies, jo platforma turpina pieaugt. 

2gether izpilddirektors Romāns Ferress nesen sniedza pozitīvus komentārus par Dash monētu. Rakstā, kas publicēts vēl viena vadošā publikācija, Ferrez paziņoja, ka Dash ir viena no visplašāk izmantotajām kriptovalūtām, un, pievienojot to viņu 9 digitālo valūtu sarakstam, tās tiek atvērtas jauniem eirozonas tirgiem. Tas parāda, ka Dash ir parādījis lielu potenciālu, un, turpinot iekļūt dažādos tirgos, tā cena tiks pozitīvi ietekmēta. 

Turklāt Rash Taylor, Dash Core Group izpilddirektors, arī pauda pozitīvu noskaņojumu pēc tam, kad paziņoja, ka monētas pievienošana palīdz stiprināt saikni starp finanšu tirgiem un kriptovalūtām, kā arī nodrošina labākus veidus, kā palīdzēt eirozonas pilsoņiem gūt vairāk labumu no decentralizēti maksājumi. 

Pērciet Dash on Binance jau šodien!

Citi faktori, kas nosaka Dash cenu, ir:

Dash kopiena kļūst stiprāka

Nesen DashRoots paziņoja platformas palaišanu. Tas palīdzēs personām un komandām piekļūt Dash kopienas finansējumam.

Martins, viens no DashRoots dibinātājiem, saka platforma palīdz cilvēkiem vietējā līmenī nest savus talantus un prasmes uz Dash. Tas notiek, palīdzot kopīgi finansēt viņu idejas no domuzīmes kopienas.

Viņš piebilst, ka Dash kase ir izšķiroša tīkla sastāvdaļa. Tas ļauj attīstīties, bet dažreiz tas ir pārāk dārgi, lai finansētu mazas idejas. Šajā jomā Dashroots palīdzēs visvairāk. Palīdzība cilvēkiem piesaistīt mazākas summas, lai piesaistītu savas prasmes un idejas projektam vietējā līmenī, “kur mazas lietas var pārvērsties par lielām lietām”.

Šāda veida aktīvisms varētu likt domuzīmei nonākt kriptogrāfijas ieviešanas priekšgalā, pārsniedzot novatoriskas idejas, piemēram, uz SMS balstītu maku, ko tā palaida Veneculā.

Palielināta lietderība

Bija nesen pētījums par kriptovalūtas darījumiem kas atklāja, ka domuzīme bija viena no visbiežāk izmantotajām valūtām nelielu darījumu veikšanā. Tas norāda uz tā izmantošanu reālajā pasaulē kā naudu. Pētījums ietvēra datu apkopošanu no galvenajām kriptovalūtām no BitInfoCharts.

Pēc tam to izmantoja, lai izveidotu statistiku un tendences, kas secina ekonomiskās darbības raksturu dažādos tīklos. Atzinumi ļauj aizraujoši lasīt. Statistika rāda, ka Dash vienmēr ir uzturējis zemas vidējās un vidējās darījumu vērtības. Tāpēc Dash pārsvarā izmanto mazumtirdzniecības pirkumiem un citiem līdzīgiem mērķiem.

Arī tirgotāja dati no Anypay apstiprina hipotēzi. Arī Dash darījumu apjoma dati ir palikuši nemainīgi, neskatoties uz citu kriptovalūtu kritumu kopš spekulatīvā ziemas burbuļa.

Tas norāda uz tirdzniecības darījumu pieaugumu, kas novērš spekulatīvo darījumu kritumu.

Dash papildinājums par vadošo Brazīlijas biržu

Viena no vadošajām Brazīlijas šifrēšanas biržām nesen paziņoja, ka tā integrē Dash savā platformā. Tas ir solis, kas palīdzētu ievērojami paplašināt gan patērētāju, gan tirgotāju piekļuvi kriptovalūtai.

Iekšā čivināt izgatavota 28. februārī, Coinbene uzslavēja Dash kā monētu, kas radīs revolucionāru visu valsti, un tā ir arī valūta, kuru pat zemā tirgū varētu konsekventi novērtēt, jo monēta ir vērsta uz reālās pasaules lietojamību.

Pašlaik birža lepojas ar vairāk nekā 3 miljoniem aktīvu lietotāju visā pasaulē un piedāvā vairāk nekā 100 kriptopārus. Tas arī iekasē viszemākās maksas Brazīlijā – 0,10% par kriptogrāfijas pirkšanu un pārdošanu.

Šis solis notiek laikā, kad Dash ir piedzīvojis strauju izaugsmi Dienvidamerikā, it īpaši Venecuēlā un Kolumbijā. Papildinājums vienai no vadošajām biržām Brazīlijā palīdzēs monētai turpināt augt tās ietekmei uz Latīņameriku, jo tā piedāvās patērētājiem un tirgotājiem vairāk iespēju tērēt, pērkot un pārdodot.

DASH cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2021. gada 13. februārī

DASH var darboties daudz augstāk, ja btc paliek stabils pēc SvarogPerun ieslēgts TradingView.com

Dash analītiķis rāda, ka DASH tuvākajā laikā varētu sākt virzīties uz 300 USD. Lai tas notiktu, virtuālajai valūtai būs jāpārvar pašreizējā pretestība – 224 USD par monētu. Tas būs grūts, ņemot vērā to mēģināt to izdarīt nesen, bet bez panākumiem.

Protams, DASH ir saistīts ar citu virtuālo valūtu cenu tirgū, ieskaitot Bitcoin. Ja viss kriptogrāfijas tirgus turpinās virzīties augstāk, tad galu galā mēs varētu redzēt, kā arī DASH paplašinās. Pašlaik var paiet zināms laiks, līdz notiks jauns izlaušanās. Tomēr tas nav finanšu padoms, un tirgus noteikti varētu kristies.

Potenciāls lielam sūknim pēc pouyam89 ieslēgts TradingView.com

Analītiķis rāda, ka Dash salauza lejupslīdes trīsstūri un spēja sasniegt 150 USD par monētu. Tomēr tas atkārtoti pārbaudīja 100 ASV dolāru cenu līmeņa reģionu, kas tagad kļuva par atbalstu, un pirms tam tas bija pretestība. 

Kā redzams šī TradingView analītiķa kopīgajā diagrammā, nākamais DASH pretestības līmenis ietver 290 USDT, 400 USDT, 505 USDT un 620 USDT pirms visu laiku augstākā līmeņa. Neskatoties uz to, mēs joprojām esam tālu no šiem līmeņiem. 

DASH varētu sākt tirgoties šajos līmeņos, ja sāksies jauns virtuālās valūtas pieaugums. Protams, mēs cieši sekojam tendencei, kādu iegūst Bitcoin.

DASH / USDT Strong Move On Horizon pēc FieryTrading ieslēgts TradingView.com

Dash turpina tirgoties ar jauku vimpeli 1 stundas diagrammā, kā parādījis analītiķis. Tas varētu palīdzēt virtuālajai valūtai virzīties uz pretestības līmeni aptuveni 148 USDT uz monētu. Tomēr DASH cenšas pamest 135 USDT reģionu, kas tagad darbojas kā galvenā pretestība. 

Tikmēr 116 USDT līmenis darbojas arī kā atbalsts. Pēdējo nedēļu laikā mēs esam redzējuši, kā šie abi līmeņi darbojās ļoti labi, kā atbalsts un pretestība. Tomēr, ja DASh turpina virzīties zemāk, nākamais līmenis, kuram mums jāpievērš īpaša uzmanība, atrodas starp 109 USDT un 108 USDT.

Iespējamās izslēgšanas no citiem kriptogrāfijas draudi? pēc alexei131330 ieslēgts TradingView.com

Pašlaik Dash tiek tirgots pretestības līmenī, kas monētu ir novedis līdz 90 USD par monētu. Turklāt šim reģionam vajadzētu darboties kā atbalstam un jāspēj uzturēt šo līmeni. Analītiķis uzskata, ka turpmākajos mēnešos fundamentālajiem elementiem būs ļoti liela loma. 

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) pašlaik regulē virtuālās valūtas. Daudzi lietotāji ir noraizējušies par šo problēmu un galu galā varētu palielināt savu pārdošanu šajos līmeņos. Tādējādi tam varētu būt zināms pārdošanas spiediens uz Dash un arī citiem digitālajiem aktīviem, piemēram, Monero un Dash. Šobrīd analītiķis redz īsus ierakstus par 92 un 95 ASV dolāriem.

Dash / USDT – Atjauninājumi 19. decembrī. Tāpēc drīz gaidiet labojumu pēc bitcoinbolivar ieslēgts TradingView.com

Analītiķis rāda, ka Dash pārcēlās uz 60 USD par monētu, un tā bija lieliska iespēja digitālajai valūtai sākt savu bulļu skriešanu uz visiem visu laiku augstākajiem punktiem. Neskatoties uz to, analītiķis saka, ka šobrīd mēs esam diezgan pārspīlēti par DASHUSDT. 

Domuzīme tuvākajās dienās noteikti varētu izlabot, ja Bitcoin pārvietotos uz leju. Virtuālā valūta noteikti varētu virzīties uz $ 124 un $ 136, ja BTC pārsniegtu visu laiku augstāko līmeni – USD 23 777 – vai arī tā varētu nokristies līdz USD 95 no pašreizējām cenām un pat līdz USD 86 USDT par monētu. Raksta tapšanas brīdī DASH paliek tuvu 111 USDT par monētu.

Pērciet Dash on Binance jau šodien!

Secinājums un cenu prognozēšana

Ieinteresētās ilgtermiņa partijas var iegūt daļu vai visu masternode par lētāku cenu.

Kā sīki aprakstīts iepriekš, domuzīmē ir cerība un optimisms, un tas redzams iepriekšējās diagrammās. Tātad, mēs varam sagaidīt, ka nākamajos mēnešos Dash darbosies labāk.

Visbeidzot, ja vēlaties iegādāties (vai tirgot) savu Dash, to varat izdarīt daudzās biržās. Mēs iesakām izmēģināt Kucoin. Jūs varat atrast ceļvedi, kā to izdarīt šeit (piezīme: šī rokasgrāmata mums nepieder).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me