Cardano (ADA) cenu prognoze

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) Kardano (ADA) pirmo reizi ienāca kriptogrāfijas pasaulē 2017. gada septembrī. Kopš tā laika ADA ir piedzīvojusi milzīgas cenu kustības – līdz pat visu laiku augstākajai atzīmei un līdz aptuveni 90% no tās, kas atrodas šodien. Četru mēnešu laikā pēc darbības uzsākšanas ADA vērtība pieauga par 1520%, un arī tās tirgus ierobežojums pieauga līdz 18 miljardiem USD.

Cardano blokķēdē tiek izmantota zinātniskā stratēģija ar metodoloģiju, kuru vada pētījumi. ADA atvērtā pirmkoda tehnika iziet rūpīgu salīdzinošās novērtēšanas procesu, ko kopīgi veic gan zinātnieki, gan izgudrotāji.

Arī kriptovalūtas Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons ir galvenā figūra, kurai ADA īpašniekiem un investoriem vajadzētu sekot. Viņš parasti sniedz vērtīgu informāciju par Cardano attīstību un tā attīstību.

Pērciet ADA vietnē Binance jau šodien!

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc kardāno cena pieaugs

Šis gads ADA būs gaišs, un mēs sagaidām, ka monēta palielināsies uz augšu, lai sasniegtu $ 1 atzīmi. Jums jāatgriežas 2017. gada buļļu tirgū, lai atrastu pēdējo reizi, kad ADA tirgojās par šo cenu. Ar Shelly palaišanu līdzās savam Goguen, kuru varētu izlaist 2020. gadā. Tas ietver IELE, virtuālas mašīnas, projektēšanu, kas varētu kļūt par pamatu nākotnes blokķēdes projektiem.

Vjasa kungs uzskata, ka nākamajos gados cena pieaugs līdz 5 ASV dolāriem, ja platforma sasniegs visus savus attīstības mērķus, attīstot tīkla slāņus no Braiona fāzes līdz Voltaire fāzei.

Tomēr ne visi ir ļoti pozitīvi noskaņoti par ADA kā automatizētas prognožu vietnes cenu, kas, izmantojot monētas cenu vēstures tehnisko analīzi, paredz, ka Cardano vērtība līdz 2020. gada beigām būs 0,016 USD. Vietne piebilst, ka tendenču maiņa ir tikai gaidāms 2023. gada sākumā. Lai gan tas ir iespējams, mēs uzskatām, ka tas ir ļoti maz ticams, ja Cardano neizdosies sasniegt savus starpposma mērķus.

Intervijā Finance Magnate Čārlzs Hoskinsons paziņoja ka monētas pozīcijas tirgū ir izpelnījušās tautas viedoklis. Viņš piebilda, ka cilvēki veic likmes, viņi analizē zinātni, aplūko platformas komandu, aplūko attīstību un panākto progresu, kā arī to, kā firma veic savu biznesu, un viņi derēja, ka Cardano ir sāncensis. Viņš arī paziņoja, ka pēc laika monēta būs mārciņa par mārciņu labāka par vadošajām valūtām.

Saskaņā ar TheOofy.com, monētas cena varētu palielināties pēc notikuma Japānā, kur trīs uzņēmumi sāks veidot Cardano blockchain sistēmu.

Ir vērts ņemt vērā, ka ADA kriptovalūta pēdējo gadu laikā ir tik daudz paplašinājusies, ka tā ir daudzkārt pārspējusi Litecoin kā vienu no vērtīgākajām virtuālajām valūtām pasaulē.

Tomēr ADA mēdz sekot vispārējai tirgus tendencei. Tāpēc vienmēr ir svarīgi sekot visam kriptogrāfijas tirgum un saprast, kā varētu ietekmēt tā cenu. Neskatoties uz to, jaunām un unikālām partnerattiecībām ar citiem uzņēmumiem un firmām būs pozitīva ietekme uz Cardano un ADA virtuālās valūtas cenu.

Piemēram, viens no uzņēmumiem, kas pievienojis atbalstu ADA virtuālajai valūtai, ir tiešsaistes ceļojumu aģentūra Travala.com. Tagad lietotāji var iegādāties viesnīcas un lidojumus ar savu iecienīto kriptovalūtu. Tas parāda, ka Cardano ir labā formā un ātri pārvietojas.

IOHK arī strādā katru dienu, lai nodrošinātu lielāku finansējumu Cardano un ADA izstrādātājiem, lai paplašinātu tīkla lietošanas gadījumus un kā tas varētu palīdzēt uzņēmumiem un izstrādātājiem visā pasaulē.

Tikmēr Cardano Price paplašināšanās turpina piesaistīt jaunus investorus un palīdzēt paplašināties visai ekosistēmai.

Pašreizējā Cardano cena

Cardano pašlaik tirgo 0,05 USD pēc 7% izmaiņām pēdējās 24 stundās ar tirgus ierobežojumu, kas pārsniedz 1,4 miljardus USD. Nesen ADA pēc tirdzniecības ar 0.098 dolāriem virzījās uz $ 0.1, taču nespēja noturēt bullish run.

Pērciet ADA vietnē Binance jau šodien!

Cardano (ADA) cenu prognozēšanas TradingView analīze Atjaunināts 2021. gada 13. februārī

FRAKTĀLS UZ 30 M GALDA pēc maliatc ieslēgts TradingView.com

Šis ADA analītiķis parāda, ka ADA piedzīvo ļoti interesantu fraktālu, kas atkārtojās tikai pirms dažām dienām. Šis fraktāls, kas atrodas 30 minūšu diagrammā, parādījās tieši pirms pēdējā sūkņa, ko piedzīvoja šī virtuālā valūta. 

Iespējams, ka vairāki uzņēmumi varēs sākt iegādāties Bitcoin un citas virtuālās valūtas. Paredzams, ka Goguen jauninājums būs gatavs šī gada martam, tāpēc ADA drīz varētu sākt veidot viedus līgumus un piedāvāt lietotājiem labākus pakalpojumus. 

Turklāt Ethereum ir saskārusies ar dažām problēmām ar tās 2.0 izlaišanu. Turklāt darījumu maksa Ethereum tīklā šobrīd ir ļoti augsta. Tādējādi arī Cardano varētu sākt ieņemt vadošo pozīciju tirgū kā 4. lielākā virtuālā valūta.

ADA / USD – mērķis ir 0,40 USD! pēc DU09 ieslēgts TradingView.com

Kā ziņo analītiķis, ir iespējams redzēt, ka Cardano (ADA) izlauzās no izveidotā vimpeļa, un tas to atkārtoti pārbaudīja kā atbalstu. Tas liecina, ka ADA jau ir pametusi šo vimpeli un varētu turpināt virzīties augstāk. Tomēr šim atbalsta līmenim vajadzētu noturēt cenu. 

Pēc šī TradingView lietotāja domām, pirmā galvenā pretestība pašlaik ir 0,40 USD, ko drīz varētu atkārtoti pārbaudīt. Turklāt viņš uzskata, ka rādītāji labi izliekas (RSI un MACD), un ADA varētu būt iespējams reģistrēt 4 stundu zaļu sveci. 

Šķiet, ka apjoma ziņā tas ir kaut kā zems. Līdz ar to ir nepieciešams to sekot līdzi.

KARDANO GATAVS MASĪVAI KUSTĪBAI pēc euphoricSnow9827 ieslēgts TradingView.com

Šis analītiķis uzskata, ka tas varētu būt pēdējais brīdis iegādāties Cardano pirms jauna rallija, kas varētu sākties tuvāko stundu laikā. Tomēr tas nav ieguldījumu padoms. Kā uzskata analītiķis, Cardano, iespējams, varētu sasniegt visu laiku augstāko līmeni no 2018. gada. 

Pēc analītiķa domām, šajos līmeņos vairs nav pretestības, un nākamajās nedēļās mēs varētu sekot Fibonači līmenim. Šī ir trešā reize, kad Cardano mēģina pārspēt virs 0,345 USDT uz monētu. Papildus tam 100 MA darbojas arī kā atbalsts Cardano cenai.

ADA ir jānomet vēl 15%, pirms atkal vajadzētu iet ilgi pēc Tirdzniecības-Guru ieslēgts TradingView.com

Analītiķis ir lācīgs attiecībā uz ADA un nākamajām šīs virtuālās valūtas dienām un nedēļām. Viņš uzskata, ka ADA tagad ir atbalsta līmenī un ka, ja tas to neturēs, mēs varētu redzēt, kā virtuālā valūta pārvietojas no 0,17 USD uz 0,145 USD. Tas varētu notikt zigzaga kustībā uz leju no mūsu atrašanās vietas. 

Tomēr ADA ir iespējams arī virzīties uz 0,20 USD reģionu, kur virtuālā valūta atradīs arī pretestības līmeni. Ņemot vērā tirgus svārstības, tas varētu notikt tikai dažu dienu laikā, un tirgotājiem jābūt gataviem abām iespējām.

ADAUSDT piegādes zona | Cenu darbība | Vietējā S / R | Šūpoties augstu pēc AzizKhanZamani ieslēgts TradingView.com

ADAUSDT analīze rāda, ka šobrīd mēs atrodamies galvenajā vietā tirgū. Pēc analītiķa domām, galvenie apsvērumi ir šādi:

  • Cenu darbība Grind
  • Vietējais S / R atbalsts (0,382 Fibonači saplūšana)
  • Šūpoles Augsts mērķis
  • Oscilatoru bullish kontroles zona
  • Apjoma samazināšanās

Tūlītēja Cardano cenu darbība virzās uz galvenajiem atbalsta līmeņiem. Tirgotājs uzskata, ka ADAUSDT pašlaik ir derīgs ilgi. Tomēr iestatījumi ir pareizi jānovieto. Tas ietver stop-loss un skaidru līmeņu izmantošanu, lai izvairītos no problēmām, ja tirgus īsā laika posmā atgriežas un virzās uz leju.

Pērciet ADA vietnē Binance jau šodien!

Secinājums un Cardano ADA pirkšana

Lāču tirgus laikā Cardano ir guvis progresu attiecībā uz tehnisko plānu un tā piemērošanu ikdienas lietošanai. Tā ir laba lieta, un tai vajadzētu atbalstīt monētas cenu, ja un kad mēs redzam pilnīgu tirgus atlabšanu. Entuziasti ar Cardano iespējām, visticamāk, nav izbalējuši, jo monētas cena ir kritusies; tāpēc sabiedrības un investoru atbalstam vajadzētu atgriezties ar pārliecību.

Ja mēs redzam, ka Bitcoin atgūstas un atgriežas līmenī, kas pārsniedz USD 10 000, tam vajadzētu arī paaugstināt Cardano līmeni, kur tā redz 2-4x cenu atdevi, cenai ir potenciāls paaugstināties līdz $ .15 un $ .3. Šķiet, ka pēdējā ir augsta puse.

Interesentiem vienkāršākais veids, kā iegūt Cardano ADA, ir izmantot Binance tirdzniecības platforma. Šeit varat izlasīt mūsu pilnu ceļvedi iesācējiem, kas palīdzēs jums no pirmā soļa!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me