Binance Coin (BNB) cenu prognoze 2021. gadā – eksperti ņem vērā tehniskās perspektīvas

(Atjaunināts 2020. gada 13. februārī)  Binance monētai bija iespaidīgs gads 2019. gadā, kaut arī tās izaugsme gada otrajā pusē palēninājās. Pateicoties vairāku IEO palaišanai, izmantojot Binance starta paleti, BNB līdz gada beigām izdevās pārspēt BTC, sasniedzot vairāk nekā 150% pieaugumu. Atcerieties šo marķieri kādā brīdī 2019. gadā, kad izdevās reģistrēt vairāk nekā 600% pieaugumu.

BNB panākumu atslēga ir bijusi tā, kā Binance birža ir meistarīgi spējusi izstrādāt žetonu, lai tas kļūtu par visaptverošu aspektu visos tās arvien pieaugošās ekosistēmas aspektos. Līdz šim tas tiek izmantots, lai iegādātos marķierus dažādiem IEO, BEP2 darījumu maksu, DEX saraksta maksu un BEP2 marķieru migrāciju.

Šī paaugstinātā lietderība nozīmē, ka BNB turpinās labu darbību arī 2020. gadā.

Šajā rakstā mēs aplūkosim ekspertu atzinumus un tehnisko analīzi, kas liek domāt, ka BNB 2020. gadam ir paredzēts labiem laikiem.

Šodien iegādājieties BNB vietnē Binance!

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs BNB cena

Bijušais Coinbase darbinieks Tomaino uzskata, ka BNB marķierim ir vērojams gadījums. Viņš apgalvo, ka tas joprojām būs gadījums, kad Binance saglabā savu dominējošo stāvokli kriptovalūtu apmaiņas nozarē. Tas ir atkarīgs no tā, vai Binance attīstās, uzlabojoties decentralizētiem apmaiņas pakalpojumiem. Tas parādīs monētas cenas pieaugumu.

Pēc vadošā kriptogrāfiskā publikācija, Binance platforma ir veiksmīgi uzsākusi vairākus projektus, piemēram, BitTorrent token (BTT) un Fetch.AI (FET) marķieri, un tā arī plāno atdzīvināt sākotnējos monētu piedāvājumus, ģenerējot kvalitatīvus marķierus ar spēcīgiem lietotāju gadījumiem, kas veicinās masveida dalību. Šādi notikumi palielinās BNB pieņemšanu un paaugstinās tā cenu. 

 Messari ziņoja, ka BNB IA pēdējā gada laikā bija 154%. Tomēr pēdējo sešu mēnešu laikā ROI palielinājās līdz 560%. Daļa no iemesla ir platformas stratēģija bieži “sadedzināt” BNB, lai samazinātu piegādi. Kā pierādīta stratēģija tas parāda, ka monētas cena pieaugs. 

Papildus, WalleInvestor.com uzskata, ka Binance Coin ir izdevīga ieguldījumu iespēja. Saskaņā ar vietnes ilgtermiņa prognozēm ir gaidāms pieaugums. 2024-06-22 cenu prognoze ir 71,763 USD. Ieguldot 5 gadus, IA ir + 93%. Šīs prognozes pamatā ir iepriekšējie un pašreizējie Binance platformas sasniegumi un tās nākotnes plāni. 

Šodien iegādājieties BNB vietnē Binance!

Citi faktori, kas sola BNB cenu paaugstināt vēl augstāk.

BNB ātri kļūst par nākamo ICO marķieri

IEO līdzekļu vākšanas modeļa popularitātei ir bijusi izšķiroša loma BNB izaugsmē. Binance pildīja solījumu atbalstīt vismaz vienu projektu katru mēnesi, izmantojot to palaišanas paliktnis.

Līdz gada beigām apmaiņā notika IEO vienpadsmit dažādiem projektiem, tostarp; BitTorrent, Fetch.AI, Celer, Matic, Harmony, Elrond, WINk, Perlin, Band, Kava un Troy.

Launchpad ļauj projektiem izsniegt savus marķierus Binance ķēdē, kas piedāvā vienkāršu un mazāk pakļautu kļūdām platformai, salīdzinot ar viedā līguma koda rakstīšanu.

Tas arī nodrošina projektiem iespēju iegūt savus marķierus Binance DEX sarakstā, kopienai balsojot.

Lai piedalītos, ir jābūt BNB, un tas izskaidro, kāpēc mēs redzējām simbolisku vērtības pieaugumu 2019. gadā. Tā kā šogad plānots uzsākt vairāk IEO, mēs varam sagaidīt, ka BNB cena turpinās pieaugt. Raksta tapšanas laikā Binance Coin ir viena no 10 lielākajām kriptovalūtām pasaulē, pateicoties uzņēmuma pēdējos gados īstenotajiem plāniem.

Tagad jūs varat iegādāties nekustamo īpašumu, izmantojot BNB

2018. gada 10. oktobrī nekustamā īpašuma firma Propy, kas pieņem maksājumus kriptovalūtās, paziņoja, ka īpašuma iegādei vajadzēs BNB. Paziņojums tika veikts, izmantojot čivināt, un tas Binance izpilddirektoru Changpengu Zhao bija satraukti:

“Propy pieņems BNB pirkšanai mājās! @Binance ķēde nāk un $ BNB, kas šodien ir lielisks vērtības krājums, pārvērtīsies par programmējamu naudu. Strauji augošajai BNB kopienai mēs dodam iespēju ieguldīt līdzekļus nekustamajā īpašumā, izmantojot vienkāršu dokumentu noformēšanu Propy. ”

Propy ir globāls nekustamā īpašuma tirgus, kurā ir decentralizēts īpašumtiesību reģistrs. Pievienojot BNB kā norēķinu iespēju, uzņēmuma aizmugurē esošās komandas mērķis ir atrisināt jautājumus, kas kavē starptautiskos darījumus ar nekustamo īpašumu.

Viņu mērķis ir arī izveidot vienotu īpašumu veikalu un aktīvu nodošanas platformu globālajai nekustamā īpašuma nozarei.

Propy izmanto viedos līgumus, lai savienotu pircējus, pārdevējus, brokerus un darījuma / īpašumtiesību aģentus / notārus.

Šis solis ir nozīmīgs Binance Coin, jo, tā kā vairāk cilvēku izvēlas maksāt par savu īpašumu, izmantojot BNB, sagaida, ka tā cena pieaugs augstāk.

Maksājiet par savu lidojumu, izmantojot BNB

Nesen Binance apvienojās ar Austrālijas uzņēmumu TravelBit, lai izveidotu tirdzniecības vietu (POS) lidostās gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Partnerības ietvaros Binance starta laikā ieguldīja 2,5 miljonus ASV dolāru. Līdz šim uzņēmumam ir izdevies Brisbenas lidostā ieviest maksājumu sistēmu.

Ar Binance, TravelBit, ieguldīto naudu plāno izveidot kriptovalūtas maksājumu termināļus citās lielākajās lidostās visā pasaulē. Tas ir solis, kas paātrinās kriptogrāfijas masveida pieņemšanu.

Pašlaik jaunajos POS terminālos tiek pieņemtas tikai augšējās kriptogrāfijas monētas – Bitcoin, Ethereum un Litecoin. Un ļoti drīz BNB tiks pievienots šim sarakstam. Ko tas varētu nozīmēt BNB cenai? Mums tas būs jāredz, bet tas varētu būt milzīgs, jo ceļojumu nozare skar miljardus.

TravelBit sevi raksturo kā pirmo digitālās valūtas lidostu pasaulē. Kopā ar Binance abi plāno visā pasaulē popularizēt uz blockchain balstītas tehnoloģijas.

Par partnerību Changpeng Zhao teica:

“Reālā izmantošana ir vissvarīgākais faktors ceļā uz kriptovalūtu pieņemšanu. Ir grūti iedomāties labāku kriptovalūtas izmantošanas piemēru nekā ceļošana uzreiz pēc nolaišanās svešā valstī, iespējams, jums trūkst vietējās valūtas. “

Noslēgumā šie trīs gadījumi kalpo, lai parādītu pieaugošo Binance Monētas pieņemšanu. Var droši sagaidīt, ka šī pieņemšana drīzumā tiks atspoguļota tās cenā.

Mazākos jaunumos BNB turpina redzēt investīciju interesi no dažādām Binance.com izmantotajām stratēģijām. Daži no tiem ietver:

  1. Zemākas darījumu maksas, ja to izmanto kā darījumu kriptonauda Binance biržā.
  2. Dažādas tirdzniecības sacensības, kas periodiski piešķir BNB žetonus kā balvas. Binance Twitter plūsmā ir sniegta informācija par pēdējo Binance konkursu, kurā tiks izsniegti 8000 BNB žetoni.
  3. Binance globālā paplašināšanās, kas nesen ir atvērusi Āfrikas biroju Ugandā.

Šodien iegādājieties BNB vietnē Binance!

Binance Coin (BNB) cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2020. gada 13. februārī

BNB ieeja pēc zaļas 1 stundas joslas, aizveroties virs POC pēc zweiprozent ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, BNB / USDT tirdzniecības pāri, kas šobrīd tiek tirgoti Binance biržā, varētu tikt papildināti. Tomēr viņš minēja, ka šobrīd to nesaīsīs. Saskaņā ar viņa teikto svētdienas laikā parasti kriptogrāfijas tirgū notiek korekcijas. Tas parasti cenas pazemina, jo nedēļas laikā darbojas daudzi pircēji. 

Papildus tam viņš paziņoja, ka cena patiešām atlec iepriekšējam POC līmenim. Tādējādi agresīvs ieraksts var būt tagad vai atkāpšanās laikā, kamēr 1 stundas josla tiek aizvērta virs šodienas POC. Ir arī vērts pieminēt, ka monēta ir masveidā pulcējusies, kas vairumam tirgu nav normāli.

OCO Binance monēta pēc Veslijs-Oliveira ieslēgts TradingView.com

Analīze rāda, ka BNB digitālā aktīva stundas diagrammā ir redzams galvas un plecu modelis, kas nonāk pārliecinošajā fāzē. Monētas cena pirmajā plecā ir sasniegusi 45,16 USDT, galvā – 47 USDT, un nākotnē tā varētu turpināt augt, ja vien otrais plecs neveidosies pilnībā. 

Ja notiek trešais plecs, tad monētas cena varētu būt līdz 39,59 USDT par monētu vai pat zemāka. Analītiķis diagrammā parāda, ka BNB pastāv atbalsta līmenis, kas varētu palīdzēt uzturēt tā cenu.

Binances monēta (BNB) – 16. janvāris pēc readCrypto ieslēgts TradingView.com

Saskaņā ar Binance Coin (BNB) analītiķi ieguldītājiem un tirgotājiem būtu jāuzrauga kustības, kas atšķiras no diagrammas sadaļas 38.1558 – 45.0221. Turklāt ļoti svarīgs līmenis būs 41.5580 cenu līmenis. Tas būs ļoti svarīgi, lai saprastu BNB digitālā īpašuma virzienu. 

Analītiķis saka, ka, ja mēs nokristos no 36,3618 – 38,1558, tad mēs varētu pāriet uz 29,84 USDT uz BNB. Tas nozīmē, ka mums vajadzētu izmantot īsu pieturas zaudējumu. Turklāt viņš uzskata, ka būs ļoti svarīgi sekot tirgiem, jo ​​BNB varētu turpināt augt.

BNB / USDT: Nākamās sveces ir kritiskas pēc Helical_Trades ieslēgts TradingView.com

BNB ir noraidīts no pretestības zonas, un tagad tas atrodas ļoti svarīgā atbalsta zonā. Šai atbalsta zonai jāpalīdz BNB cenai turpināt augošo tendenci. Nākamais punkts būs pretestība 39 USD par BNB. 

Pēc analītiķa domām, šajā līmenī ir iespējams sagaidīt atlēcienu. Stundu diagrammas EMA 100 atbalsta arī analītiķa redzēto kustību. Turklāt, ja kāda svece aizveras zem 47 USD, tad BNB virtuālā valūta varētu virzīties uz leju un atkārtoti pārbaudīt 35,5 USD līmeni. Pašreizējā svece ir kritiska, un nākamās stundas būs ļoti svarīgas.

Binances monēta (BNB) – 17. decembris pēc readCrypto ieslēgts TradingView.com

Analītiķis uzskata, ka BNB varētu būt iespējams saņemt atbalstu 29,84 USDT līmenī un pakāpties augstāk. Iespējams, būs iespējams pāriet uz 35,488 USDT uz monētu. Ja digitālā valūta varēs saņemt atbalstu virs 35.48 līmeņa, būs iespējams redzēt digitālo valūtu, lai pārbaudītu jaunu augstu līmeni. 

Tirgus turpina augt, un ar Bitcoin arī atloči pārvietojas augstāk. Ja BNB nespēj noturēt pašreizējos pieauguma tempus un tas samazinās, tad mēs varētu redzēt 26.316 USDT punktu. Tāpēc mums vajadzētu būt pieturas zaudējumiem pareizajā zonā, lai saglabātu peļņu un zaudējumus.

Šodien iegādājieties BNB vietnē Binance!

No iepriekš minētās analīzes, ekspertu atzinumiem un vispārējā noskaņojuma kriptogrāfijas tirgū ir skaidrs, ka tas būtu ideāls laiks, lai saņemtu roku kādam BNB. Īpaši tagad, kad tirgus ir sarucis, gatavojoties nākamajam rallijam, tuvojoties gada pēdējam ceturksnim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me