6 projekti NEO cenas atgūšanai līdz 100 ASV dolāriem

Agrāk pazīstams kā “AntShares” un pašlaik tiek saukts par “Chinese Ethereum” vai “Ethereum Killer”. NEO ir aizraujošs Ķīnā balstīts kriptovalūtas projekts, kura mērķis ir noņemt vainagu no Ethereum galvas.

Pareizāk sakot, tā ir decentralizēta, atvērtā koda kriptonauda un blokķēdes platforma, kurai ir arī iespēja palaist dApps un viedos līgumus, dažas no galvenajām iezīmēm, kas padara Ethereum tik īpašu kā platformu.

Kopš tā darbības uzsākšanas 2016. gadā, NEO cena ir nepārtraukti pagriezusi galvu un veidojusi virsrakstus. Dažas no tās ievērojamākajām iezīmēm ietver ļoti elastīgu izstrādes vidi, deleģētu bizantiešu defektu tolerances algoritmu, ātru darījumu ātrumu, atbalstu ICO un kvantu datoru “neievainojamību”..

NEO jau ir pierādījis savu vērtību, pateicoties lielajam sasniegumu skaitam, un, vēl svarīgāk, tas parādīja pasaulei, ka tāpat kā Ethereum tā ir dzīvotspējīga un atbilstoša nākotnei. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties atbalstīt Ethereum lielāko konkurentu vai ieguldīt tajā, jūs varētu interesēt 6 no daudzsološākajiem projektiem, kas izstrādāti NEO platformā.

Ontoloģija

Ontoloģija iespējams, ir NEO projekts ar vislielāko ažiotāžu, jo tas parāda neticamu potenciālu nākotnes attīstībai. Ontoloģija ir izplatīts virsgrāmatu tīkls (vai uz blokķēdes balstīts tīkls), kas apvieno izplatītās identifikācijas verifikācijas, datu apmaiņu, datu sadarbību un dažādus citus protokolus un moduļus, lai sasniegtu “uzticības ekosistēmu”.

Šī uz uzticību balstītā ekosistēma ir īpaši izstrādāta, lai ļautu partneriem vairāk koncentrēties uz savu uzņēmējdarbību un attīstīt to. Kopš darbības uzsākšanas ontoloģija ir guvusi milzīgu atzinību. Pēc tam, kad Ontology 2018. gada martā pabeidza savu lidmašīnu un veiksmīgi izplatīja 20 miljonus žetonu, tā oficiālā marķiera cena ir strauji pieaugusi.

Saskaņā ar tā ceļvedis, Ontoloģijai ir iespaidīgi nākotnes plāni, un, ņemot vērā to, cik spēcīgu komandu projekts ir sapulcējis, kā arī visas NEO kopienas un visu tās partneru atbalstu, ir lielas izredzes, ka projekts tos padarīs par realitāti.

No investora viedokļa ir arī vērts zināt, ka Ontoloģija ir tieši saistīta ar NEO, jo viņiem ir viens un tas pats dibinātājs – tehnoloģiju uzņēmums Onchain. Juns Dži, viens no Onchain līdzdibinātājiem, ir arī viens no Ontology dibinātājiem.

Ņemot vērā visu, kas ir teicis, ontoloģijai noteikti ir vērts nākotnē pievērst uzmanību. Turpmākajos mēnešos varat sekot arī ONT cenai.

Ekrānuzņēmums 1

Avots: https://ont.io/

DeepBrain

DeepBrain ir vēl viens NEO projekts, kuru vērts ieskatīties nākotnes investīcijās. DeepBrain ir pasaulē pirmā ar blokķēdi darbināmā AI skaitļošanas platforma. Projekta mērķis ir nodrošināt AI produktus un zemu izmaksu, elastīgu un drošu platformu to darbināšanai.

Tā kā AI skaitļošana prasa daudz resursu, DeepBrain sevi tirgo kā risinājumu, kas var ievērojami samazināt visas saistītās izmaksas. Tas tiek darīts, pateicoties tā decentralizētajam neironu tīklam, kur visas skaitļošanas izmaksas un resursus dala tīkla mezgli. Visas iesaistītās puses, kas nodrošina skaitļošanas jaudu, tiks apbalvotas, izmantojot platformas vietējo DBC marķieri. Datus un skaitļošanas resursus droši un bez piepūles var pirkt un pārdot tirgū.

videoposter2

Avots: https://www.deepbrainchain.org/ailanding.html

NEX

The NEO birža, Nex ir vēl viens NEO projekts, kuru ieskauj liels satraukums, un tam ir labs iemesls. Projekta mērķis ir nodrošināt lietotājiem gandrīz kaut ko nedzirdētu – ideālu kombināciju starp centralizētu un decentralizētu apmaiņu. Īsāk sakot, tas piedāvā centralizētas apmaiņas ātrumu un pieejamību ar drošību un pārredzamību, ko var piedāvāt tikai decentralizētie..

Lai to izdarītu, platforma izmanto ārpusķēdes saskaņošanas motoru, kas ļauj parakstīt un nosūtīt pasūtījumus no dažādām lietotāju adresēm, saskaņot un pēc tam parakstīt ārpus ķēdes un vēlāk piesaistīt atpakaļ kontiem, izmantojot blokķēdi..

Visiespaidīgākais projektā ir lielie vārdi aiz tā. NEX ir ļoti spēcīga un spējīga komanda, kas strādā pie tās attīstības. Daži no reprezentatīvākajiem locekļiem ir Fabio Canesi, grupas dibinātājs Ciānas pilsēta (CoZ), Ethan Fast, vēl viens CoZ līdzdibinātājs, un Fabian Wahle, arī CoZ līdzdibinātājs.

Tā kā NEO turpina savu augšupeju, noteikti ir vērts paturēt uzmanību NEX, jo apmaiņai ir visi pareizie rīki, lai NEO platformu padarītu vēl spēcīgāku nekā tas jau ir.

kyc grafika

Avots: https://neonexchange.org

Qlink

Qlink ir ļoti interesants NEO projekts, jo tā mērķis ir būt pasaulē pirmais decentralizētais mobilais tīkls. Īsāk sakot, platforma saviem lietotājiem nodrošina efektīvu veidu, kā neizmantoto joslas platumu “izīrēt” citiem tīkla dalībniekiem, kuriem tas nepieciešams. Apmaiņā pret savu pakalpojumu lietotāji, kuri pārdod papildu joslas platumu, tiek apbalvoti ar QLC žetoniem.

Platforma saviem lietotājiem piedāvā trīs galvenos šādus pakalpojumus: Wi-Fi koplietošana, piekļuve mobilajiem datiem un satura izplatīšana, kā arī uz uzņēmumu orientēts īsziņu pakalpojums. Visi šie pakalpojumi ir pieejami, izmantojot Qlink oficiālās mobilās un darbvirsmas lietotnes.

Qlink atrisina lielāko daļu tradicionālo centralizēto telekomunikāciju sistēmu izaicinājumu, tostarp neprecīzu satura izplatīšanu un norēķinus, drošības problēmas un augstas lietošanas maksas.

Zeepin

The Zeepin NEO platformai šis projekts ir vēl viens pasaulē pirmais. Šī ir pirmā reize, kad pasaule jebkad redzēja decentralizētu platformu, kuras mērķis ir aizsargāt radošos darbus, izmantojot blokķēdi. Ar Zeepina palīdzību visu veidu mākslinieki, rakstnieki un dizaineri varēs aizsargāt savus darbus par ļoti nelielām izmaksām.

Lietotāji varēs saglabāt savus mākslas darbus blokķēdē. Sistēma nodrošina tā sauktos “autortiesību plusi”, kas lietotājiem ļaus ērti izplatīt savus darbus, neuztraucoties par to, ka tiek izmantoti neapstiprināti.

Sarkanais pulss

Sarkanais pulss ir novatorisks izlūkdatu vākšanas un analizēšanas pakalpojums, kas izveidots virs NEO blokķēdes. Tas galvenokārt koncentrējas uz Ķīnas finanšu un kapitāla tirgiem, no kuriem apkopo datus, lai sniegtu skaidru priekšstatu par pārāk sarežģīto Ķīnas tirgu.

Platformas mērķis ir savienot dažus labākos iespējamos tirgus viedokļus, ko sniedz nozares eksperti un profesionāļi, lai lietotājiem izveidotu nākamās paaudzes pētījumu koplietošanas ekosistēmu. Tā kā lielākā daļa finanšu analītiķu ir vienisprātis, ka Ķīnai ir jāpaplašina sava ekonomika vēl vairāk un fakts, ka blokķēdes tehnoloģija drīz kļūs vēl aktuālāka mūsu ikdienas dzīvē, noteikti ir vērts paturēt uzmanību Red Pulse un varbūt pat ieguldīt platformā.

Mēs ceram, ka mūsu sešu aizraujošāko NEO projektu saraksts bija noderīgs. Novēlam jums veiksmi turpmākajos ieguldījumos!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me