Du „Vechain“ ICO, kurie padidins tinklo priėmimą

„VeChain“ turėtojai turi daug ką perduoti. Tačiau per ateinančius kelis mėnesius du „Vechain“ ICO kaip iš dviejų dėmesio pritraukiančių projektų – „OceanEx“ ir Cahrenheit – pažadas padėti atkreipti dėmesį į tinklą.

Kas yra „OceanEx“?

„OceanEx“ yra kriptovaliutų turto valdymo platforma, kurią paleido ir kuria „BitOcean Global“, pastatytas ant „VeChainThor“ blokų grandinės. „OceanEx“ yra mainų, prekybos ir turto valdymo platforma, kurioje naudojamos pažangiausios dirbtinio intelekto (AI) technologijos, teikiančios pažangiausias investicijų ir prekybos priemones, apimančias platų investavimo politikos ir galimybių spektrą..

Kai kurie pagrindiniai platformos tikslai yra šie: plėtoti platformos saugumą su žetonų likvidumu, naudojant AI technologiją, sukurti „VeChain“ ekosistemą kaip terpę prekybai žetonais su profesinio mokymo poravimu ir mainų paslaugos bei bendruomenės teikimą, kad būtų galima užginčyti esamą dabartinę padėtį..

Taikoma dirbtinio intelekto technologija yra atsakinga ne tik už sandorių procedūrų tobulinimą, bet ir už platformos vartotojų apsaugą nuo blogų investicijų ir net galimų išpuolių. Aptariama technologija naudoja įvairius komponentus, tokius kaip „OceanBrain“, „OceanQuant“, „OceanMarket“ ir „OceanLab“.

„OceanBrain“ komponentas yra atsakingas už dirbtinio intelekto technologiją, kuri nuolat analizuos vartotojų prekybos elgseną ir susies ją su kita detale, kad pateiktų atitinkamas rekomendacijas..

Kaip rodo jo pavadinimas, „OceanQuant“ komponentas leidžia kiekybiškai prekiauti. „OceanMarket“ komponentas yra socialinės prekybos duomenų bazė (leidžianti vartotojams ar bendruomenės nariams platformoje skelbti įvairias strategijas), o „OceanLab“ yra interneto komanda, kuri atliks įvairius rinkos ir pramonės tyrimus, siekdama naujovinti produktą ir suteikti jam konkurencingą konkurenciją. pranašumą rinkoje.

1 fuV0yyhG5grma1mH5F4ecA

Šaltinis: Medium.com

„OceanEx ICO“

„OceanEx“ planuoja turėti ne daugiau kaip 10 milijardų žetonų, kurie bus išdalinti įvairiuose pardavimo etapuose. Pagal Oficialus „OceanEx“ tinklaraštis, artėjantis ICO turi du etapus: privatų turą ir „VeChain“ bendruomenės turą. Per šiuos raundus mainai išduos 30% viso žetonų skaičiaus.

Pirmajame etape jau parduoti visi žetonai, o „VeChain“ bendruomenės turas turėtų įvykti rugsėjį. Suinteresuotiems bendruomenės nariams patariama sekti platformos pareigūną „Twitter“ puslapis būsimiems naujinimams. Deja, gyventojai iš JAV, Kinijos ir Kinijos

Japonija bus pašalinta iš vadinamojo ICO bendruomenės turo.

Privačiame žetono pardavimo kaina buvo 1 VET = 800 OCE, o VeChain bendruomenės etape bus 1 VET (Pre-split) = 730 OCE. Norėdami dalyvauti ICO, vartotojai turi turėti daugiau nei 50 profesinio rengimo (iš anksto padalyti). Trumpai tariant, bet kuris „VeChain“ bendruomenės narys, turintis daugiau nei 50

Profesinis mokymas gali patekti į bendruomenės turą. ICO tikslas yra surinkti 11 300 000 USD.

Tinklaraščio įraše taip pat aprašoma, kaip OCE žetonas bus vertingas ir labai svarbus „OceanEx“ ekosistemos ir ateities pokyčių elementas. Tokį ženklą galima naudoti norint sumokėti už operacijų mokesčius, išėmimo mokesčius ir įkainius už įtraukimą, patekti į „OceanLab“ rinkos tyrimų centrą, taip pat balsuoti projektų sąrašo grupėje.

Kas yra Cahrenheit?

Neseniai „VeChain“ taip pat paskelbė per pareigūną tinklaraščio straipsnis paleidimas Cahrenheit, „blockchain“ pagrindu sukurta ekosistema, kuria siekiama pakeisti automobilių pramonę. Pagrindinis projekto tikslas yra pakeisti daugumą dabartinių neigiamų problemų automobilių pramonėje.

Be visų nulinės sumos žaidimų pabaigos, projektas taip pat sutelktas į informacijos asimetrijos sąvokos pašalinimą. Tokiu būdu Cahrenheitas tikisi pridėti naujų rinkų, informacijos kanalų, vartotojų patirties ir paslaugų, kurios eksponentiškai padidins projektą iki 45 milijardų dolerių esamoje rinkoje..

Pagrindiniai „Cahrenheit“ produktai ir paslaugos yra „CAHtrust“, „CAHmart“, „CAHnalytics“, „CAHmine“ ir „CAHnode“..

„CAHtrust“ yra sistema, skirta tiek MVĮ, tiek vartotojams. Ji sukuria visiškai decentralizuotą paieškų, sąrašų sudarymo, reitingavimo ir peržiūros sistemą. Palyginti su kitomis centralizuotomis platformomis, sistema siūlo mažesnes išlaidas ir minimalius sąrašo mokesčius. „CAHmart“ yra specialiai skirtas mažosioms ir vidutinėms įmonėms, ir tai leidžia dinamiškai kainodara MVĮ transliuoti ne piko pajėgumų nuolaidas. Šis komponentas taip pat leidžia MVĮ nukreipti verslą į kitas panašias MVĮ, kad gautų įvairių atlygių (žetonų ar būsimų referalų).

„CAHnalytics“ yra duomenų analizės centras, kuriame naudojami sudėtingi ir tikslūs duomenų rinkiniai, leidžiantys suderinti duomenis tiesiogiai iš vartotojų ir MVĮ, taip pat gauti pajamų iš pajamų per EDU naudojant simbolinius mokėjimus. Tai taip pat suteikia geresnes rizikos kainas ir galimybes kurti naujus produktus, taip pat leidžia labai pritaikytus duomenis ir mokėjimo sprendimus EDU..

„CAHnode“ yra bendruomeninė programa, sukurta skatinti vartotojus ir MVĮ. Vartotojai ar MVĮ privalo turėti iš anksto nustatytą CAH žetono kiekį, kad galėtų naudotis įvairiomis aukščiausios kokybės paslaugomis.

1 zPOD6pIhfHessudnLplXeQ @ 2x

Šaltinis: http://luckycoin.online

Cahrenheit ICO

Be to, „VeChainThor“ blokų grandinės varoma platforma per „VeChain“ ekosistemą į „VeChain“ ekosistemą pritraukia daugiau nei 1 milijoną vartotojų, 30 000 MVĮ ir daugiau kaip 30 partnerių draudikų, taip pat įvairių kitų vartotojų. Kloveris.

„Klover“ yra Kinijoje įsikūrusi draudimo technologijų įmonė, taip pat pirmoji įmonė, gavusi Kinijos nacionalinio draudimo brokerio licenciją. Bendrovė plačiai veikia Kinijoje, veiklą vykdo daugiau nei 30 miestų. Tam tikra sėkmė susijusi ir su mobiliąja programa „Youyidan“.

Kaip už tinklaraščio straipsnis, didžiausias CAH žetonų kiekis bus 10 milijardų, o lėšų rinkimo procesas bus padalintas į tris etapus: privatus turas, „VeChain Foundation“ turas (skirtas „X Node“ turėtojams) ir viešasis etapas. Nors privatus turas jau buvo pateiktas, kiti du etapai bus prieinami per kitus mėnesius. Visi trys raundai suteiks 20% viso simbolinio tiekimo, priklausomai nuo paklausos. Deja, tikslus platinimo profesinio mokymo ir CAH žetonų santykis dar nėra oficialiai paskelbtas.

Norėdami gauti daugiau informacijos šiuo klausimu, bendruomenės nariai ir būsimi investuotojai gali sekti projekto „Twitter“, Telegrama, ir Vidutinis šaltiniai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me