Ar „Binance Coin“ (BNB) yra saugiausia kriptografinė investicija 2019 m.?

Kriptovaliutų rinka atsigavo po 2018 m. Meškų tendencijos, kuri pakenkė visoms virtualioms valiutoms erdvėje. Ši meškų rinka taip pat paveikė „Binance Coin“ (BNB), kriptovaliutą, išleistą iš „Binance“ biržos. Tačiau nuo 2018 m. Gruodžio mėn. Virtualiosios valiutos rezultatai buvo išskirtiniai. 

Ar „Binance“ moneta yra saugi investicija?

Prieš analizuojant specifines „Binance Coin“ savybes, verta paminėti, kad virtualios valiutos dažniausiai seka bulių ir lokių ciklus. Labai tikėtina, kad jei auga visa kriptografijos rinka, „Binance Coin“ išaugs. Tas pats pasakytina, jei rinka yra lokio tendencijos, kaip tai atsitiko 2018 m. 

„Binance Coin“ 2018 m. Sausio 12 d., Kai visa šifravimo rinka augo ir plėtėsi, pasiekė didžiausią beveik 25 USD aukštį. 2018 m. Gruodžio mėn. BNB sumažėjo iki 4,5 USD už monetą. Tačiau nuo tos akimirkos jis pradėjo augti ir pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 39 USD už BNB. 

„Binance“ monetą „Binance“ išleido kaip naudingumo žetoną, kad vartotojai mokėtų mažesnius mokesčius už savo mainus. Be to, bendrovė sugebėjo surinkti lėšų savo plėtrai rinkoje paremti. Dabar, po dvejų metų išleidimo į rinką, BNB turi daugybę atvejų, leidžiančių vartotojams pirkti prekes ir paslaugas, dalyvauti investicijose ir mokėti prekybos mokesčius. 

„Binance“ moneta

Rinkai išleista 200 milijonų BNB monetų. Tačiau tikimasi, kad 100 milijonų jų bus pašalinta iš apyvartos kas ketvirtį deginant monetas. Tai reiškia, kad BNB kaina ateityje taip pat turėtų didėti, jei paklausa augs. 

Anot „Binance“ Baltas popierius, 40% žetonų atiteko Steigimo komandai, o 50% visų žetonų buvo išleista per ICO. 10% buvo investuotojai iš angelų. 

Ketvirtinis monetų deginimas yra labai brangus skaitmeninei valiutai. Pasiūla sistemingai mažinama atsižvelgiant į firmos uždirbtą pelną. „Binance“ naudoja 20% savo pelno BNB įsigyti ir kas ketvirtį juos sudeginti. 

Kaip pranešė „Binance“ įkūrėjas Changpengas Zhao, komanda, gavusi 40% viso BNB atsargų, nusprendė mesti monetas ir jas sudeginti. 

Oficialus tinklaraščio įrašas, skelbiantis apie tai, skelbia taip:

„Galimas bendras BNB tiekimas vis tiek bus 100 000 000 BNB. Šiuo metu bendras BNB kiekis yra 189 000 000 BNB, o tai reiškia, kad dar reikia sudeginti 89 000 000 BNB. Pirmiausia komanda sudegins 80 000 000 BNB komandų, o likusius 9 000 000 BNB sudegins Binance.com birža “.

Tai padėtų greičiau užkirsti kelią 100 milijonų BNB žetonų, o tai padarytų BNB per trumpesnį laiką. 

Binanso moneta sumažėjo nuo 39 USD birželio pabaigoje iki 25,4 USD liepos 17 d. Dėl stiprėjančios Bitcoin pozicijos rinkoje. Populiariausias skaitmeninis turtas padidino savo buvimą kriptografinėje erdvėje, atsižvelgiant į dominavimą ir pasiekė beveik 70% visos kriptovaliutų rinkos vertės. 

Nuo to laiko, kai pasiekė 25,4 USD, „Binance Coin“ susigrąžino dalį prarastos vertės ir šiuo metu prekiaujama beveik 30 USD už BNB. 

Kalbant apie BTC, BNB pasiekė aukščiausią tašką 2019 m. Balandžio mėn., Kai kiekvieną BNB žetoną buvo galima įsigyti už 0,0047153 BTC. Po trijų su puse mėnesių BNB prekiaujama maždaug 0,00235 BTC vienai monetai. 

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad per pastaruosius mėnesius Bitcoin augo, palyginti su altcoin rinka, kuri mažėjo neradus dugno. 

„Binance“ komanda

Sprendimas nenaudoti lėšų, kurios buvo skirtos platformai kurti, rodo, kad komanda visiškai sutelkia dėmesį į pelningų mainų sukūrimą, kuris pritrauktų kuo daugiau vartotojų. Be to, įmonė stengiasi pasiūlyti naujų ir geresnių 

Pats Changpengas Zhao yra įmonės „Bijie Tech“, teikiančios debesų mainų sistemas mainų operatoriams, įkūrėjas. Firma sugebėjo valdyti daugiau nei 30 skirtingų biržų Azijos žemyne ​​ir uždaryti keletą milijonų dolerių pajamų. 

Ponas Zhao ne tik dvejus metus dirbo „Binance“ generaliniu direktoriumi, bet taip pat dirbo „OKCoin“ valdytoju po to, kai jį įkūrė.. 

Kiti komandos nariai yra Tedas Linas, vyriausiasis augimo pareigūnas, Yi He, vienas iš steigėjų ir CMO, bei Alejandro Isaza, pagrindinis „Blockchain“ kūrėjas. 

„Binance“ produktai

„Binance“ auga ir siūlo naujas paslaugas kriptovaliutų rinkai. Šiuo metu jie yra ne tik paprastos kriptovaliutos keitimo vietos, bet ir sukūrė decentralizuotą biržą (DEX), Ne biržos prekybos stalas didesniems investuotojams – labdaros fondas ir „Binance Launchpad“. 

Decentralizuota birža buvo sukurta siekiant suteikti vartotojams galimybę kontroliuoti savo skaitmeninį turtą. Centralizuoti mainai dažniausiai būna įsilaužėlių ir užpuolikų taikiniai. Iš tiesų, prieš kelis mėnesius pačią „Binance“ įsilaužė 7000 BTC. Decentralizuotoje mainų sistemoje vartotojai ir toliau kontroliuoja savo skaitmeninį turtą, laikydami savo asmeninius raktus. Centralizuotose biržose skaitmeninės valiutos laikomos vartotojų vardu. 

Per savo nebiržinį prekybos skyrių didesni investuotojai gali vykdyti savo sandorius neturėdami didelės įtakos skaitmeninių valiutų kainai. Tokiu būdu jie gali rasti geresnę savo prekybos vykdymo kainą. 

„Binace Launchpad“ yra biržos pradėta iniciatyva, leidžianti pradedantiesiems rinkti lėšas naudojant „Binance“ platformą. Lėšas galima įsigyti su BNB monetomis, o vartotojai privalo laikytis loterijos schemos, kad būtų išrinkti dalyvauti šiuose IEO (pirminiuose mainų pasiūlymuose). Tai daro BNB labai naudinga moneta įmonėms, investuotojams ir visai kriptografijos bendruomenei. 

Skaitmeninė valiutos keitykla taip pat pradėjo „Blockchain“ labdaros fondas tai leidžia asmenims paaukoti skaitmenines valiutas įvairioms iniciatyvoms. Dauguma šių projektų vykdomi Afrikoje ir bando vaikams ir naudos gavėjams pasiūlyti išsilavinimą, geras paslaugas, sveikatos priežiūros paslaugas ir dar daugiau. 

Remiantis oficialia „Binance Charity“ svetaine, 1224 aukotojai paaukojo 493,49 BTC, kad padėtų 74794 asmenims kai kuriose neturtingiausiose pasaulio šalyse.. 

Kaip minėjome šiame skyriuje, „Binance Monetų“ naudojimo atvejai auga ir rinkoje. Naudojant BEP2 protokolą, „Binance Chain“ viršuje išleidžiamos kelios kriptovaliutos. Anksčiau daugelis projektų leido savo žetonus ant Ethereum (ETH). Dabar ICO, projektai ir įmonės gali naudoti „Binance Chain“ pagrįstą BEP2 protokolą, kad išleistų savo kriptovaliutas..

Dar birželio 24 d., Stabiliai paskelbė pirmasis stablecoinas, pagrįstas „Binance“ grandine. Tikslas buvo pasiūlyti prekybos porą ir „Binance DEX“ bei „Binance“ platformoje. „Binance DEX“ prekybos pora yra BNB / USDSB. 

Tai buvo pirmasis „BEP2“ stablecoinas, paleistas „Binance DEX“; sudarant galimybę kitiems „blockchain“ projektams sukurti skaidrias, likvidžias ir stabilias prekybos poras grandinėje. 

Kad „Binance“ vartotojams pasiūlytų EUR ir GBP paramą, bendrovė nusprendė pradėti kriptovaliutų biržą „Binande Jersey“. „Binance Jersey“ turi 11 prekybos porų EUR ir GBP. Vartotojai taip pat gali išpirkti „Binance GBP“ stabilų monetą (BGBP) už GBP. Nors biržos prekybos apimtys yra mažesnės nei tradicinės „Binance“ biržos, tai yra žingsnis teisinga linkme. 

Galiausiai „Binance“ taip pat siekia pasiūlyti JAV vartotojams galimybę naudotis skirtingomis prekybos poromis rinkoje. Bendradarbiaudamas su vietine kompanija JAV, „Binance“ paskelbė kad jie pradės „Binance US“, kuris, tikimasi, sutelks dėmesį į kriptovaliutas JAV rinkai. 

JAV, kaip ir daugelyje kitų šalių, yra reguliavimo sistema, kuri labai riboja konkretų skaitmeninį turtą. Štai kodėl reguliavimo agentūros stengėsi reklamuoti šiuos žetonus ar siūlyti su jais susijusias paslaugas. 

Kai kurios skaitmeninės valiutos, kuriomis galima prekiauti „Binance US“, yra „Cardano“ (ADA), „Bitcoin“ (BTC), „Basic Attention Token“ (BAT), „Binance Coin“ (BNB), „Ethereum“ (ETH), „Litecoin“ (LTC), „Decentraland“ ( MANA), NEO (NEO), USD moneta (USDC), „Stellar“ (XLM) ir daugelis kitų. 

Binance paaiškino apie tai:

„„ Binance US “priėmė skaitmeninio turto rizikos vertinimo sistemą, kuri padės pasirinkti sąžiningų„ blockchain “projektų, turinčių realias galimybes padaryti pasaulį efektyvesnį, skaidrumą mūsų sąrašų standartuose ir užtikrinti, kad„ Binance US “laikytųsi galiojančių teisinių reikalavimų.“

Kai kurios skaitmeninės valiutos tarp geriausiųjų dešimtuko, kurios gali būti neįtrauktos, yra XRP, „Bitcoin Satoshi Vision“ (BSV) ir „Monero“ (XMR). Jei „Binance Coin“ bus įtraukta į JAV biržą, tikimasi, kad ji sulauks naujo investuotojų antplūdžio. 

Išvada

Galiausiai „Multicoin Capital“ atlikta ataskaita rodo, kad jie labai vertina šią skaitmeninę valiutą ir jos ateitį. „Multicoin Capital“ analitikas mano, kad ilgalaikė nespekuliacinė BNB žetonų vertė priklauso nuo „Binance“ grynojo pelno, BNB naudingumo, vartotojų turimo BNB skaičiaus ir „Binance Chain DEX“ apimčių bei parametrų.. 

Augant projektams, reikalaujantiems BNB žetonų, didesnei BNB žetonų paklausai iš rinkos dalyvių, komandai, nusprendusiai sudeginti visas po ICO gautas monetas, ir esant daugybei kitų funkcijų, atrodo, kad skaitmeninė valiuta yra viena iš tų su geriausiomis ateities perspektyvomis. 

Nuo 2018 m. Gruodžio mėn. Iki šiol virtuali valiuta išsiplėtė 766%, o tai leidžia vartotojams pasiekti geresnių rezultatų naudojant šią investiciją, palyginti su kitais skaitmeniniais ištekliais, tokiais kaip „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH) ar „Litecoin“ (LTC). Iš tiesų skaitmeninė valiuta pateko tarp 6 geriausių skaitmeninių valiutų ir ateityje gali augti toliau. 

Biržai bus labai svarbu išlaikyti dabartinį impulsą, kurį „Binance Coin“ sukūrė per praėjusius metus. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me