Kā nopirkt Dragonchain DRGN

Ceļvedis Dragonchain DRGN iegādei

Šajā ceļvedī mēs paskaidrosim, kas ir un kā iegādāties virtuālo valūtu Dragonchain, kas piesaistījusi vairāku investoru uzmanību no visas pasaules.

Kas ir Dragonchain?

DragonChain (DRGN) ir blokķēde un kriptovalūta, kuru sākotnēji izstrādāja Walt Disney Inc. vēl 2014. gadā. Sākumā tā bija pazīstama kā ‘Disney Private Blockchain Platform’, bet vēlāk tā kļuva par atvērto pirmkoda.

Tīkls ļauj uzņēmumiem sākt droši, viegli un privāti izmantot blokķēdes lietojumprogrammas. Turklāt viņu mērķis ir izveidot produktu, kas ir saderīgs ar izstrādājumu kaudzi, pie kuras uzņēmumi ir pieraduši, piemēram, Java, C ++ vai Python.

Platforma izmanto Dragons kriptovalūtu (DRGN), lai darbotos inkubatorā, tirgū, blokķēdē un biznesa platformā..

Ja jūs interesē DRGN monētu iegāde vai tirdzniecība, tālāk parādīts, kā jūs varat sākt.

Izveidojiet maku

Lai sāktu, jums būs jāizveido maks monētu glabāšanai. Varat izmantot MyEtherWallet – ļoti svarīgu un zināmu maku tirgū, ko daudzi investori izmanto dažādu žetonu glabāšanai..

Ja vēlaties izveidot seifu, jums tas ir jādara ievadiet šeit un pierakstiet drošu paroli, kuru jūs atcerētos. Pēc tam jums būs jānospiež ‘Izveidot jaunu maku’.

Otrajā solī jums būs ‘Lejupielādēt atslēgu krātuves failu’ un jāizprot visi brīdinājumi. Ir ļoti svarīgi, lai šī faila dublējums būtu vairākās citās ierīcēs, piemēram, USB diskdziņos.

Pēc tam jūsu makam būs šifrēta privātā atslēga. Ir ļoti svarīgi, lai privātā atslēga tiktu glabāta kaut kur drošā vietā. Piemēram, varat to pierakstīt vai izdrukāt. Saglabājot to datorā vai tālrunī, jūs varat pazaudēt monētas, ja ierīce ir inficēta.

Privātā atslēga ir ļoti noderīga. Kāpēc? Tā kā, pazaudējot ierīci, ja tai nav piekļuves vai ja tā vienkārši ir iznīcināta, varat atgūt līdzekļus, izmantojot privāto atslēgu.

Aparatūras maks

Labākais veids, kā uzglabāt monētas, ir aparatūras seifā. Šī ir ierīce, kas līdzīga USB un ļauj katram lietotājam saglabāt savas privātās atslēgas nelielā ierīcē, kas nekad nav savienota ar internetu.

Ledger un Trezor izgatavotie aparatūras maki atbalsta Dragonchain, kas nozīmē, ka jūs varat pareizi uzglabāt monētas.

Ja esat jau veicis pēdējās darbības, jums tagad būs jāatver jaunais maks. Jums jāizvēlas opcija “Atslēgu krātuves fails” un augšupielādējiet iepriekš saglabāto atslēgu krātuves failu. Pēc tam ievadiet paroli un ritiniet uz leju, lai redzētu atvērto maku.

Šajā ekrānā jūs redzēsiet savu personīgo seifa adresi, un šeit jūs varēsiet nosūtīt Dragonchain monētas, kuras iegādāsieties.

Ja esat izveidojis savu maku, nākamais solis ir Ethereum iegāde, lai citā apmaiņā to apmainītu pret Dragonchain. Šajā brīdī DRGN nav iespējas to iegādāties ar “fiat” vai nacionalizētu valūtu; tāpēc jums būs nepieciešams ETH (vai BTC, vai USDT), lai to izdarītu. Mēs tam iesakām ETH.

Ja jums ir Ethereum, jums nav jāpērk vairāk, bet jums tas būs jānosūta uz biroju, lai jūsu ETH kļūtu par DRGN. Ethereum var iegādāties daudzās dažādās biržās, ieskaitot Coinbase Pro vai Cex.io.

Dragonchain iegāde

Lai sāktu apmaiņu ar Dragonchain, mēs to izmantosim Kucoin apmaiņu kas uzskaita gan Ethereum, gan Dragonchain. Ja jums nav konta Kucoin, jums tas būs jāizveido un jāsāk tur darboties.

Kad jūsu konts būs gatavs lietošanai, jums būs jāiemaksā iepriekš nopirktais Ethereum Coinbase vai citā biržā. Dodieties uz savu Kucoin kontu, meklējiet Ethereum un nospiediet ‘Depozīts’, nokopējiet norādīto adresi un nosūtiet ETH no savas citas apmaiņas vietas.

Jūs redzēsiet, ka ETH jau būs noguldīts jūsu Kucoin kontā, un jūs esat gatavs iegādāties Dragonchain monētas.

Vietnē Kucoin meklējiet DRGN, atlasiet summu, kuru vēlaties iegādāties. Kad esat atlasījis visus parametrus, varat nospiest pogu ‘Pirkt’ un iegūt savas DRGN monētas. Kā jau minēts iepriekš, labākā vieta monētu saglabāšanai un glabāšanai ir aparatūras maks.

Ja vēlaties izņemt monētas no apmaiņas, jums būs jādodas uz sadaļu “Aktīvi”, atlasiet Dragonchain un pēc tam nospiediet “Izņemt”. Laukā “Adrese” jums būs jāielīmē aparatūras maka adrese. Kad DRGN marķieru daudzums ir izvēlēts, jums jānospiež ‘Apstiprināt’ un jāveic darbības, kuras parāda apmaiņa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me