Ieguldījumi mākslīgajā intelektā (AI) – viss, kas jums jāzina

Mākslīgais intelekts (AI) ir joma, kas nav jāievieš. AI ir braucis ar Mūra likuma frakiem, kas norāda ka ir sagaidāms, ka datoru ātrums un iespējas dubultosies ik pēc diviem gadiem. Kopš 2012. gada lielākajos AI treniņos izmantoto skaitļošanas līdzekļu daudzums ir strauji pieaudzis ar a dubultojas ik pēc 3 līdz 4 mēnešiem, galarezultātā AI piešķirto skaitļošanas resursu apjoms kopš 2012. gada ir pieaudzis par 300 000 reizes. Neviena cita nozare nevar salīdzināt ar šo izaugsmes statistiku.

Mēs izpētīsim, kuras AI jomas vada šo paātrinājumu, kādi uzņēmumi vislabāk var izmantot šo izaugsmi un kāpēc tas ir svarīgi.

Mašīnmācīšanās veidi

Mašīnmācība ir AI apakšlauks, kas būtībā ir mašīnu programmēšana, lai mācītos. Mašīnmācīšanās algoritmiem ir vairāki veidi, līdz šim vispopulārākais dziļa mācīšanās, tas ietver datu ievadīšanu Mākslīgais neironu tīkls (ANN). ANN ir ļoti aprēķina intensīvs matemātisko funkciju tīkls, kas savienots formātā, kuru iedvesmojuši cilvēka smadzenēs atrodamie neironu tīkli.

Vairāk lielie dati kas tiek ievadīts ANN, jo precīzāks kļūst ANN. Piemēram, ja jūs mēģināt apmācīt ANN, lai uzzinātu, kā identificēt kaķu attēlus, ja jūs barojat tīklu ar 1000 kaķu attēliem, tīklam būs mazs precizitātes līmenis, iespējams, 70%, ja, palielinot to līdz 10000 attēliem, precizitātes līmenis var palielināties līdz 80%, ja palielināsiet to par 100 000 attēliem, tad tīkla precizitāti tikko palielinājāt līdz 90% un uz priekšu.

Šeit slēpjas viena no iespējām, jo ​​uzņēmumi, kas dominē AI mikroshēmu izstrādes jomā, ir dabiski nobrieduši izaugsmei.

Ir daudz citu mašīnmācīšanās veidu, kas liecina par solījumiem, piemēram mācīšanās pastiprināšanai, tas ir aģenta apmācība, atkārtojot darbības un saistītās atlīdzības. Izmantojot pastiprināšanas mācības, AI sistēma var konkurēt pati ar sevi, lai uzlabotu tās veiktspēju. Piemēram, programma, kas spēlē šahu, atkārtoti spēlēs pret sevi, un katrs spēles gadījums uzlabos tās sniegumu nākamajā spēlē.

Pašlaik labākie AI veidi izmanto gan dziļas mācības, gan mācīšanās pastiprināšanu tajā, ko parasti dēvē padziļināta mācīšanās. Visi vadošie AI uzņēmumi pasaulē, piemēram, Tesla, izmanto kāda veida padziļinātu mācīšanos.

Lai gan šobrīd ir uzlabotas citas svarīgas mašīnmācīšanās sistēmas, piemēram, meta-mācīšanās, Vienkāršības labad ieguldītājiem visvairāk jāpārzina padziļināta mācīšanās un progresīvāka brālēna padziļināta mācīšanās. Uzņēmumi, kas ir šī tehnoloģiskā progresa priekšgalā, varēs vislabāk izmantot milzīgo eksponenciālo izaugsmi, ko mēs redzam AI.

Ieguldījumi mākslīgajā intelektā (AI) - viss, kas jums jāzina

Datu zinātne & Lielie dati

Ja starp uzņēmumiem, kas gūs panākumus un kļūs par tirgus līderiem, un uzņēmumiem, kas cietīs neveiksmi, ir viens atšķirīgais, tas tā ir lielie dati. Visu veidu mašīnmācīšanās ir ļoti atkarīga datu zinātne, to vislabāk var raksturot kā pasaules izpratnes procesu pēc datu modeļiem. Šajā gadījumā AI mācās no datiem, un jo vairāk datu, jo precīzāki ir rezultāti. Šim noteikumam ir daži izņēmumi tā sauktā dēļ pārspīlēts, bet tas ir bažas, kuras AI izstrādātāji zina un veic piesardzības pasākumus, lai kompensētu.

Lielo datu nozīme ir tāda, kāpēc tādiem uzņēmumiem kā Tesla ir skaidras tirgus priekšrocības attiecībā uz autonomu transportlīdzekļu tehnoloģiju. Katrs Tesla, kas ir kustībā un izmanto automātisko pilotu, baro datus mākonī. Tas ļauj Tesla izmantot padziļinātu mācīšanos un citus algoritmu uzlabojumus, lai uzlabotu vispārējo autonomo transportlīdzekļu sistēmu.

Tāpēc tādus uzņēmumus kā Google izaicinātājiem būs tik grūti atcelt no troņa. Katra pagājošā diena ir diena, kad Google apkopo datus no neskaitāmajiem produktiem un pakalpojumiem, tostarp meklēšanas rezultātiem, Google Adsense, Android mobilajām ierīcēm, Chrome tīmekļa pārlūkprogrammai un pat Nest termostatam. Google slīkst ir vairāk datu nekā jebkurš cits uzņēmums pasaulē. Tas pat neuzskaita visas mēnesspēles, kurās viņi ir iesaistīti.

Saprotot, kāpēc ir svarīga dziļa mācīšanās un datu zinātne, mēs varam secināt, kāpēc zemāk redzamie uzņēmumi ir tik spēcīgi.

AI uzņēmumi, kuros ieguldīt

Ir trīs pašreizējie tirgus līderi, kurus būs ļoti grūti izaicināt.

Alfabēts Inc (NASDAQ: GOOGL)

Alfabēts Inc ir jumta uzņēmums visiem Google produktiem, kas ietver Google meklētājprogrammu. Nepieciešama īsa vēstures stunda, lai izskaidrotu, kāpēc viņi ir tik lieli AI līderi. 2010. gadā Lielbritānijas uzņēmums DeepMind tika uzsākta ar mērķi pielietot dažādas mašīnmācīšanās tehnikas vispārējas nozīmes mācību algoritmu veidošanā.

2013. gadā DeepMind satricināja pasauli ar dažādiem sasniegumiem, tostarp kļuva par pasaules čempionu septiņas Atari spēles, izmantojot padziļinātu mācīšanos.

2014. gadā Google iegādājās DeepMind par 500 miljoniem dolāru, neilgi pēc tam 2015. gadā DeepMind’s AlphaGo kļuva par pirmo AI programmu, kas uzvarēja profesionālu cilvēka Go spēlētāju, un par pirmo programmu, kas uzvarēja Go pasaules čempionu. Tiem, kuriem Go nav svešs, daudzi to uzskata par vislielāko izaicinājumu spēli.

Pašlaik DeepMind tiek uzskatīts par a tirgus līderis padziļinātā mācībā un vadošais pretendents uz sasniegumiemMākslīgais vispārējais intelekts (AGI), futūristisks AI veids ar mērķi galu galā sasniegt vai pārspēt cilvēka līmeņa intelektu.

Mums joprojām ir jāņem vērā citi AI veidi, ar kuriem Google pašlaik nodarbojas, piemēram Waymo, automobiļu tehnoloģiju tirgus līderis, kas atrodas otrajā vietā pēc Tesla, un slepenās AI sistēmas, kuras pašlaik tiek izmantotas Google meklētājprogrammā.

Google šobrīd ir iesaistīts tik daudzos AI līmeņos, ka to visu aptveršanai būtu vajadzīgs izsmeļošs dokuments.

Tesla (NASDAQ: TSLA)

Kā jau iepriekš teikts Tesla izmanto lielos datus no sava ceļa transportlīdzekļu parka, lai savāktu datus no sava autopilota. Jo vairāk datu tiek savākti, jo vairāk tos var uzlabot, izmantojot padziļinātu mācīšanos, tas ir īpaši svarīgi tiem, kas tiek uzskatīti par malējiem gadījumiem, to sauc par scenārijiem, kas reālajā dzīvē nenotiek bieži.

Piemēram, nav iespējams paredzēt un ieprogrammēt jebkura veida scenārijus, kas var notikt uz ceļa, piemēram, ceļasomu satiksmē vai no debesīm krītošu lidmašīnu. Šajā gadījumā ir ļoti maz specifisku datu, un sistēmai ir jāsaista dati no daudziem dažādiem scenārijiem. Tā ir vēl viena milzīga datu apjoma priekšrocība, lai gan Tesla Hjūstonā pirmo reizi sastopas ar scenāriju, iespējams, ka Tesla Dubaijā varētu būt saskāries ar kaut ko līdzīgu.

Tesla ir arī pasaules tirgus līderis akumulatoru tehnoloģija, un elektrotehnikā transportlīdzekļiem. Abi šie paļaujas uz AI sistēmām, lai optimizētu transportlīdzekļa darbības rādiusu, pirms ir nepieciešama uzlāde. Tesla ir pazīstama ar biežumu ētera atjauninājumi ar AI optimizāciju, kas par dažiem procentpunktiem uzlabo transportlīdzekļu parka veiktspēju un diapazonu.

It kā ar to nepietiktu, arī Tesla izstrādājot savas AI mikroshēmas, tas nozīmē, ka tas vairs nav atkarīgs no trešo pušu mikroshēmām, un viņi var optimizēt mikroshēmas, lai jau no paša sākuma darbotos ar pilnu pašpiedziņas programmatūru..

NVIDIA (NASDAQ: NVDA)

NVIDIA ir uzņēmums, kas vislabāk spēj izmantot pašreizējo GPU (grafikas procesora) mikroshēmu pieprasījuma pieaugumu, jo tie šobrīd ir atbildīgi par 80% no visa GPU pārdošana.

Lai gan GPU sākotnēji izmantoja videospēlēm, tie tika ātri izmantoti mākslīgā intelekta industrija īpaši dziļai mācībai. GPU ir tik svarīgs iemesls, ka AI aprēķinu ātrums tiek ievērojami palielināts, ja aprēķini tiek veikti paralēli. Apmācot padziļinātu mācīšanos ANN, ir nepieciešami ieguldījumi, un tas ir ļoti atkarīgs no tā matricas reizinājumi, kur paralēlisms ir svarīgs.

NVIDIA pastāvīgi izlaiž jaunas AI mikroshēmas, kas ir optimizētas dažādiem lietojuma gadījumiem un AI pētnieku prasībām. Tieši šis pastāvīgais spiediens uz jauninājumiem saglabā NVIDIA kā tirgus līderi.

Izvēlieties biržas brokeri

Pirmajam ceļojuma solim vajadzētu būt akciju brokera izvēlei. Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Ieguldījumi mākslīgajā intelektā (AI) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi mākslīgajā intelektā (AI) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi mākslīgajā intelektā (AI) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Nav iespējams uzskaitīt visus uzņēmumus, kas ir iesaistīti kādā AI mākslā. Svarīgi ir izprast mašīnmācīšanās tehnoloģijas, kas ir atbildīgas par lielāko daļu nozares inovāciju un izaugsmes. Mēs esam izcēluši 3 tirgus līderus, daudzi citi nāks līdzi. Lai neatpaliktu no AI, jums vajadzētu sekot līdzi AI jaunumi, izvairieties no AI satraukuma un saprotiet, ka šis lauks nepārtraukti attīstās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me