Investavimas į materializavimą (NASDAQ: MTLS)

Materializuotis (NYSE: MTLS) yra viena didžiausių ir labiausiai įsitvirtinusių 3D spausdinimo sektoriaus bendrovių. Įkurta 1990 m., Įmonė per daugelį metų pradėjo daugybę skirtingų technologijų ir metodų, kurie tapo pramonės standartais. Kai 3D spausdinimas tampa vis sudėtingesnis, pramonės šakos, pradedant kosminės erdvės ir baigiant architektūra, pamažu vis labiau priklauso nuo tokių kompanijų kaip „Materialize“, gamindamos pigius, aukštos kokybės produktus. „Materialize“ turi galimybę išnaudoti besitęsiančią 3D spausdinimo revoliuciją, kuri šiandien pastebima įvairiuose ekonomikos sektoriuose.

Kas yra materializuoti (MTLS)?

3D spausdinimas, taip pat žinomas kaip priedų gamyba, yra kompiuterio sukurtų dizainų įvedimo į programinę įrangą procesas, kuris savo ruožtu nurodo mašiną pridėti sluoksnį po medžiagos sluoksnio, kad būtų sukurti trimačiai objektai. 3D spausdinimo pranašumai, palyginti su tradicine gamyba, yra didesnis gebėjimas pritaikyti produktus, daugiau dizaino laisvės, spartesni gamybos terminai ir mažiau tiekimo grandinės problemų dėl visų proceso aspektų skaitmeninimo. Apskaičiuota, kad dabartinė pasaulinė gamybos pramonė yra 12,8 trln. USD. Iš to 3D spausdinimas sugebėjo užimti tik mažiau nei 0,1% rinkos dalies.

„Materialize“ būstinė yra Belgijoje, o filialai yra visame pasaulyje. Ji turi ir valdo 175 3D spausdintuvus 18 skirtingų šalių. Jų 1900 darbuotojų užtikrina, kad įmonė galėtų pateikti individualius sprendimus, kad atitiktų įvairius klientų poreikius. „Materialize“ teikia sprendimus klientams per tris skirtingus verslo srautus. Pirmasis jų srautas yra programinė įranga, suteikianti įmonėms reikalingas technologijas, kad jie patys galėtų sukurti 3D spausdintus produktus savo 3D spausdintuvuose. Ši programinė įranga leidžia klientams valdyti ir kontroliuoti spausdinimo procesą, siekiant užtikrinti aukščiausių kokybės standartų laikymąsi visame procese, pradedant projektavimu ir baigiant spausdinimu. Suderinama su daugeliu 3D spausdintuvų, „Materialise“ programinė įranga sukūrė vartotojui patogią ekosistemą, galinčią padidinti efektyvumą. 3D spausdintuvų, tokių kaip HP, „Nikon“ ir „Essentium“, originalios įrangos gamintojai (OEM) dirbo su „Materalise“, kad užtikrintų sklandų programinės įrangos veikimą jų mašinose..

Antrasis srautas yra medicininis, leidžiantis medicinos srities klientams suteikti kiekvienam unikaliam pacientui pritaikytą gydymą naudojant specialias spausdintas ir sukurtas vizualizavimo priemones, implantus ar net chirurginius įrankius. Didžiausią šio srauto klientų ratą sudaro ligoninės, tyrimų institutai ir medicinos prietaisų gamintojai. Šio darbo pavyzdžiai yra partnerystė su Henry Ford Health Systems to 3D spausdinimas 1 000 širdžių. Naudodamiesi programine įranga „Materialize“, gydytojai sugebėjo sukurti trimatį organų modelį, kad galėtų suplanuoti išsamią strategiją prieš medicinines procedūras, kurių tradicinis nuskaitymas negali suteikti. Tai yra naudinga, nes tai leidžia išsamiau suprasti pacientui būdingas aplinkybes ir dėl to sumažinti invazinių chirurginių procedūrų būtinybę.

Galutinis srautas yra gamyba, kuri leidžia klientams dirbti su „Materialize“ kuriant dizainą ir naudojant „Materialise“ įrenginius kuriant produktus. Vienoje didžiausių 3D spausdinimo gamyklų pasaulyje klientai gali naudotis 20 skirtingų medžiagų ir 15 skirtingų apdailos rūšių. Kai bus nuspręsta dėl dizaino, įmonė dirbs su klientais dėl prototipų ir užtikrins pasitenkinimą prieš pradedant masinę gamybą. Gamybos srauto partneriai yra „Microsoft“, „Airbus“ ir „Panasonic“.

Kodėl materializuojasi (MTLS) Materija?

Nors pastaraisiais metais viešai prekiaujamų bendrovių 3D spausdinimo sektoriuje skaičius išaugo, unikalus „Materialise“ verslo modelis padeda jį atskirti nuo konkurencijos. Trys skirtingos įmonės verslo linijos aptarnauja įvairius klientus. Per šiuos tris atskirus pajamų srautus įmonė yra labai diversifikuota, palyginti su kitomis 3D spausdinimo įmonėmis, kurios orientuojasi į vieną ar dvi nišos sritis. Dėl „Materialise“ diversifikacijos labai sumažėja galimų nuosmukių rizika ir poveikis bet kurioje jų aptariamoje pramonėje.

Be paslaugų įvairinimo, „Materialize“ naudojamų metodų įvairovė taip pat yra dar vienas pranašumas, kurį ji turi prieš konkurenciją. Nors kitos įmonės visiems savo produktams ir paslaugoms priklauso nuo kelių tipų 3D spausdinimo technologijos, „Materialize“ galėjo diegti naujoves ir eksperimentuoti su įvairiais metodais.. Stereolitografija, sąveikaujantys lazeriai, sulietojo nusodinimo modeliavimas ir „PolyJet“ technologija yra visi skirtingi 3D spausdinimo metodai, suderinami su „Materialize“ programine įranga. Dėl šio suderinamumo, atsižvelgiant į klientų poreikius, galima pasirinkti skirtingus metodus ir medžiagas, leidžiančias geriau pritaikyti produktus ir galiausiai kokybiškesnius produktus.

Materializuotis (MTLS) Perspektyvos

Dėl jų dešimtmečių patirties „Materialize“ tapo pramonės standartu daugeliui 3D spausdintuvų gamintojų. Dėl šios priežasties įmonė turi gerą poziciją sparčiai augti, kai sektorius įsitvirtina. Kaip minėta anksčiau, 3D spausdinimo procesą šiuo metu naudoja tik 0,1 proc. Kaip pramoninės standartinės 3D spausdintuvų programinės įrangos kūrėjas, įmonės augimo tempas turėtų išlikti pastovus tol, kol visas sektorius toliau plečiasi.

„Materialize“ gali išlaikyti vietą 3D spausdinimo pramonės viršūnėje dėl savo naujovių ir galimybės patekti į naujus sektorius. Pavyzdžiui, investicija į „Ditto“, internetinė akinių išbandymo paslauga, daugelio investuotojų buvo įvardyta kaip „Materialise“ sugebėjimo pritaikyti esamas technologijas šiuolaikinėms problemoms spręsti pavyzdys. Tokios strateginės investicijos ir partnerystės kaip šis rodo, kad atsiras vis daugiau rinkų, kai 3D spausdinimo technologija taps visuotine ir plačiau pritaikyta.

Kur nusipirkti (MTLS) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į materializavimą (NASDAQ: MTLS) Investavimas į materializavimą (NASDAQ: MTLS) Investavimas į materializavimą (NASDAQ: MTLS)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

Turėdamas trijų dešimtmečių patirtį, „Materialise“ programinė įranga, medicininiai ir materialiniai sprendimai paverčia ją pramonės šakomis. Nors pastaraisiais metais įmonė jau parodė įspūdingą augimą, galima teigti, kad 3D spausdinimo sektorius dar tik kuriasi. Kai tokio tipo gamybos procesas tampa vis plačiau paplitęs, „Materialize“ yra labai gerai pasirengęs išplėsti ir patekti į kylančius sektorius, kuriuose ši technologija galėtų būti taikoma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me