Investavimas į „3D Systems Corp“ (NYSE: DDD)

„3D Systems Corp.“ (NYSE: DDD) yra viena seniausių ir labiausiai įsitvirtinusių kompanijų 3D spausdinimo sektoriuje. Dažnai save vadinantys „pirmąja 3D spausdinimo įmone pasaulyje“, „3D Systems Corp“ turi daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį priedų gamybos pramonėje. Per šį laiką bendrovė sparčiai išplėtė savo paslaugų pasiūlą ir, investuodama į mokslinius tyrimus bei inovacijas, yra pasirengusi tęsti šią plėtrą ir ateityje.

Kas yra „3D Systems Corp“ (DDD)?

„3D System Corp“ įkūrėjas Chuckas Hullas labiausiai pastebimas sugalvojus 3D spausdinimo stereolitografijos metodą. 1984 m. Hullo užpatentuota stereolitografija (taip pat žinoma kaip SLA spausdinimas) yra ankstyviausia ir plačiausiai pritaikyta 3D spausdinimo technologija. Taikant SLA metodą, 3D spausdinti objektai sukuriami spausdinant plonus objekto sluoksnius, naudojant skysto fotopolimero baką, pradedant nuo apatinio sluoksnio ir dirbant iki viršaus. Šiame išradime Hullas dažnai vadinamas 3D spausdinimo tėvu.

Turėdamas šią technologiją, „Hull“ 1986 m. Įkūrė „3D Systems Corp“. „Hull“ vis dar lieka kaip bendrovės CTO, „3D Systems Corp“ dabar išaugo iki daugiau nei 2600 darbuotojų, turinčių biurus visame pasaulyje. Įmonė sparčiai plėtėsi ir papildė savo paslaugų pasiūlą. Be stereolitografijos, „3D Systems Corp“ pradėjo keletą papildomų technologijų. Bendrovė ir jos produktai dabar naudojami gaminant produktus, naudojant selektyvų lazerinį sukepinimą, daugialypį spausdinimą, filmų perkėlimą, spalvotą spausdinimą, tiesioginį metalo spausdinimą ir plastikinį spausdinimą.

Kodėl „3D Systems Corp“ (DDD) Materija?

Bendrovė turi tris atskiras ir atskiras verslo linijas. Pirma, įmonė siūlo techninės ir programinės įrangos produktus. 3D spausdintuvus ir su jais susijusią programinę įrangą gali įsigyti ir naudoti gamybos procese įmonės, norinčios 3D spausdinti namuose. Bendrovė siūlo per 10 skirtingų 3D spausdintuvų modelių, kad patenkintų įvairius poreikius. Nuo mėgėjų iki profesionalų yra įvairių kainų spausdintuvų, kurie patenkina kiekvieno poreikius. Šiose galingose ​​mašinose galima paleisti „3D Systems“ programinę įrangą, pvz., „Geomagic“, kad ji paimtų realaus pasaulio fizinius daiktus ir juos pakeistų, kad juos būtų galima brėžti ir gaminti naudojant 3D spausdinimą. Antra, tiems, kurie nori gaminti patys, įmonė parduoda 3D spausdinimui reikalingas žaliavas. Pavyzdžiui, plastikas, elastomeras, kompozitas, vaškas ir metalas. Bendrovė siūlo konsultacijas tiems, kuriems gali prireikti patarimų renkantis produktus. Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra kaina, ilgaamžiškumas, lankstumas, taip pat išvaizda ir jausmas. Galiausiai tiems, kurie neturi spausdintuvų ar medžiagų, „3D Systems“ siūlo gaminti pagal pareikalavimą įvairiems poreikiams. Ši paslauga apima kiekvieną gamybos proceso žingsnį, pradedant prototipų kūrimu ir baigiant fizinių produktų spausdinimu, ir gali užtrukti net 24 valandas.

Vienas dalykas, dėl kurio „3D Systems“ yra unikalus, yra uždaros sistemos požiūris į produktų kūrimą. Pateikdama patentus, įmonė saugo gaminius ir savo spausdintuvuose naudoja tik vidines technologijas. Nors kai kurie kritikuoja šį požiūrį kaip užgniaužiantį inovacijas pramonėje, bendrovė atsako į tai, kad ji sugebėjo padidinti vidines paskatų struktūras ir investuoti daugiau pinigų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, o tai padėjo sukurti geresnius produktus vartotojams. Taikant šį metodą, „3D Systems“ turi daugiau nei 1000 patentų, o tai leidžia išlaikyti konkurencinį pranašumą prieš kitas šio sektoriaus įmones. Kaip jau buvo minėta anksčiau, bendrovės įkūrėjas ir dabartinis technikos vadovas Chuckas Hullas didžiąją savo gyvenimo dalį skyrė naujų 3D spausdinimo technologijų išradimui, todėl 2014 m. Buvo įtrauktas į Nacionalinę išradėjų šlovės muziejų..

„3D Systems Corp“ (DDD) Perspektyvos

Jų dabartinė klientų bazė yra sutelkta į dvi didelės vertės rinkos vertikales: sveikatos priežiūros ir pramonės sektorius. Sveikatos priežiūros sektoriuje siūlomi tikslūs sveikatos priežiūros sprendimai, patenkinantys įvairius poreikius. Naudodamas „end-to-end“ paslaugų modelį, „3D Systems Corp“ padeda skaitmeninti, projektuoti, gaminti ir pristatyti produktus, kurie gali būti naudojami medicinos simuliatoriuose, chirurginiame planavime, anatominiame modeliavime ir ortodontijoje, siekiant patenkinti įvairius pacientų poreikius. Dėl šių paslaugų atsirado keletas medicinos naujovių, leidžiančių tiek patyrusiems chirurgams, tiek praktikantams praktikuoti savo įgūdžius nerizikingoje aplinkoje..

Pramonės srityje „3D Systems Corp“ aptarnauja keletą didelės vertės sektorių. Pavyzdžiui, palaikydama ryšius kosminėje erdvėje ir gynyboje, įmonė teikia individualius sprendimus įvairiems pramonės partneriams. „3D Systems Corp“ buvo atrinktas dirbti su NASA ir gamino tokias dalis kaip ratai ir kamerų tvirtinimai „Mars Rover“. Kitu pavyzdžiu, bendradarbiaudamas automobilių pramonėje, „3D Systems Corp“ bendradarbiauja su gamintojais, kad pagamintų lengvesnes ir pigesnes dalis klientams visame pasaulyje. Nuo senovinių automobilių iki komercinių sunkvežimių įmonė dirbo su įvairiais klientais gamindama individualius sprendimus. Tai tik du pramonės rinkos sektorių, kuriuose veikia įmonė, pavyzdžiai.

Per šias dvi rinkos vertikales bendrovė supaprastino savo veiklą ir sutelkė dėmesį į rinkas, kurios siūlo didžiausias augimo perspektyvas. Per dešimtmečius trukusius mokslinius tyrimus ir plėtrą įmonė užmezgė partnerystę su kai kuriomis didžiausiomis įmonėmis savo sektoriuose ir toliau laikoma gerai gerbiamu partneriu..

Kur nusipirkti 3D Systems Corp (DDD) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „3D Systems Corp“ (NYSE: DDD) Investavimas į „3D Systems Corp“ (NYSE: DDD) Investavimas į „3D Systems Corp“ (NYSE: DDD)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„3D Systems Corp“ yra įmonė, kuri pastaruosius tris dešimtmečius nuolat kūrė naujoves. Dabar, sutelkdama dėmesį į dvi konkrečias rinkas (sveikatos priežiūros ir pramonės), bendrovė užmezgė keletą tvirtų santykių ir yra gerai pasirengusi toliau plėstis į šias dvi pelningas rinkas. Taikant įvairius verslo sprendimus, adresinė klientų bazė yra plati: pradedantiesiems, norintiems sužinoti daugiau apie 3D spausdinimą, iki daugiamilijoninių kompanijų, norinčių sumažinti gamybos išlaidas. Nors 3D spausdinimo sektorius neabejotinai yra perpildyta erdvė su daugeliu konkurentų, „3D Systems Corp“ turi keletą pranašumų, palyginti su kitomis įmonėmis, ir šie pranašumai greičiausiai leis didesnį augimą ir ateityje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me