Ieguldījumi darbvirsmas metāla (NYSE: DM) akcijās

Darbvirsmas metāls(NYSE: DM) ir Masačūsetsas štatā ražots 3D drukāšanas risinājumu kopums. Uzņēmums ir ieguldījis ievērojamus līdzekļus produktos, lai apmierinātu liela mēroga ražotāju vajadzības. Ar klientu sarakstu, kurā iekļauti tādi uzņēmumi kā Volkswagen, Toyota un General Motors, uzņēmums ir sevi pozicionējis kā partneri lieliem uzņēmumiem, kuri vēlas tradicionālās ražošanas metodes aizstāt ar jauna vecuma 3D drukāšanu. Paredzams, ka nākamās desmitgades laikā 3D drukāšanas tirgus pieaugs desmitkārtīgi, sasniedzot 146 miljardus ASV dolāru, Desktop Metal ir radījis lētus, efektīvus un ērti lietojamus printerus, kas ļaus uzņēmumam iegūt lielu daļu šī tirgus.

Kas ir darbvirsmas metāls (DM)?

Uzņēmumu 2015. gadā dibināja septiņu uzņēmēju, inženieru, uzņēmēju un zinātnieku grupa. Kopā grupai bija redzējums, kā izveidot metāla 3D drukāšanas procesu, kas būtu ātrāks un vieglāk lietojams nekā citi tirgū esošie produkti. Grupas prototipi bija iespaidīgi agrīnajiem investoriem, un agrīnie finansētāji, tostarp General Electric, BMW un Google riska kapitāla daļa GV, ieguldīja riska finansējumā vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru. Uzņēmumi ļoti vēlējās izpētīt iespējas, kā samazināt izmaksas un vietu, kas nepieciešama detaļu noliktavām, un talantīgajai Desktop Metal darbinieku komandai, kurā bija vairāki MIT profesori, tika piešķirts finansējums novatorisku risinājumu izstrādei..

Par šo atbalstītāju piešķirto naudu uzņēmums ieguldīja lielus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā, un 2017. gadā varēja tirgū ieviest gan maza mēroga studijas modeli, gan liela mēroga ražošanas modeli. Metāla galddatoru printeri piedāvāja priekšrocību, jo printeros nebija bīstamu detaļu un tie bija ērti lietojami. Bez lāzeriem vai citiem bīstamiem komponentiem šos printerus varēja uzstādīt jebkurā birojā, un to izmantošanai nebija nepieciešama apmācība. Produkti bija arī efektīvāki un lētāki pirkšanai, ar detaļām, kas ražotas vairāk nekā 100 reizes ātrāk un 10 reizes zemāks par konkurentiem tirgū. Šiem jauninājumiem uzņēmums tika nosaukts par vienu no pasaules 30 pasaules perspektīvākie tehnoloģiju pionieri Pasaules ekonomikas forums 2017. gadā. Metāla galddatori iekļauti NASDAQ sarakstā 2020. gadā. Tā vietā, lai ietu pa sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO), uzņēmums tika kotēts ar īpaša mērķa iegādes uzņēmums (SPAC). SPAC vadīja miljardieris Chamath Palihapitiya un Tesla līdzdibinātājs JB Straubel.

Kāpēc darbvirsmas metālam (DM) ir nozīme?

Desktop Metal ir sevi pozicionējis, lai izmantotu tā dēvētās priekšrocības “Piedevu ražošana 2.0” revolūcija. Lai gan tradicionālā 3D druka, kas pazīstama arī kā piedevu ražošana, galvenokārt tika izmantota, lai izveidotu nelielu skaitu prototipu, lai pārbaudītu dizainu, Izpilddirektors Riks Fulops uzskata, ka nākamais 3D drukāšanas vilnis ir tāds, ka uzņēmums spēj masveidā ražot ļoti atkārtojamas detaļas par cenām, kas ir konkurētspējīgas tradicionālajai ražošanas rūpniecībai 12 triljonu ASV dolāru vērtībā. Papildus cenām, uzņēmums arī ir pārliecināts, ka klienti pāriet uz 3D drukāšanu, tiklīdz viņi redzēs, ka produkta kvalitāte un ražošanas ātrums ir līdzvērtīgi tradicionālajām metodēm. Izmantojot savu patentēto saistītā metāla nogulsnēšanās metodi, kas izmanto metāla pulveri un polimērus, lai izveidotu objekta formu, un pēc tam ievieto to krāsnī, lai saspiestu daļiņas, Desktop Metal ir paziņojis, ka produkta kvalitāte būs līdzvērtīga, pat ne labāka par ražotājiem. ražo tradicionālie ražotāji. Plaša ieviešana jau ir sākusies, un Desktop Metal izstrādājumi tiek izplatīti vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

Pašlaik uzņēmums piedāvā četrus dažādus produktus. Atkarībā no klienta vajadzībām produkti ir no viegli lietojamiem, ikdienas biroja printeriem līdz liela apjoma ražošanas sistēmām, kuras tiek izmantotas ražošanas procesā tādās nozarēs kā automobiļi un aviācija. Papildus aparatūrai uzņēmums ir izstrādājis arī programmatūru, kas ļauj iegūt interaktīvu un lietotājam draudzīgu dizaina pieredzi. The Dzīvās daļas programmatūra izmanto AI, kas ļauj reāllaikā ģenerēt dizainu, kas reaģē uz izmaiņām materiālos, izšķirtspējā un dizaina mērķos. Kopumā uzņēmumam pieder vairāk nekā 120 patenti un aktīvi tiek paplašināts gan aparatūras, gan programmatūras produktu piedāvājums, lai apmierinātu klientu vajadzības.

Metāla galddatoru (DM) izredzes

Ļoti konkurētspējīgā nozarē Desktop Metal priekšrocība ir tā, ka to vada spēcīga vadības komanda ar panākumiem. Ar direktoru padomi, kurai ir pieredze vairāk nekā 60 apvienošanās un pārņemšanas procesā, uzņēmumam ir labas iespējas reaģēt uz visām iespējamām stratēģiskām iespējām. Uzņēmums ir paziņojis, ka tas aktīvi pēta 10 dažādus M&Iespējas un jebkurš solis, kas radīs pozitīvus ieguvumus, noteikti tiks rīkots. Līdz ar tā saukto nākamās paaudzes piedevu ražošanu, ienākot 2.0, ir iespējama konsolidācija nozarē, un vertikālā integrācija un apjomradīti ietaupījumi ir galvenie panākumu virzītājspēki.

Desktop Metal jau ir sācis izmantot naudu, kas iegūta no viņu IPO, lai agresīvi mērogotu, iegūst konkurentu EnvisionTEC par 300 miljoniem ASV dolāru. Iegāde nodrošina klientu loku, kurā ietilpst Cartier, Celgene, Ford, Hasbro, Oral Arts, Stuller un Smile Direct Club, kā arī divas jaunas drukas platformas, kuras var izmantot Desktop Metal izstrādātajos printeros. Uzņēmums plāno turpināt izmantot savu kapitālu izaugsmei, un izpilddirektors Riks Fulops ir izvirzījis agresīvu mērķi Gada ieņēmumi 1 miljards USD līdz 2025. gadam.

Kur nopirkt metāla galddatoru (DM)?

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi darbvirsmas metāla (NYSE: DM) akcijās Ieguldījumi darbvirsmas metāla (NYSE: DM) akcijās Ieguldījumi darbvirsmas metāla (NYSE: DM) akcijās
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Desktop Metal ir pielicis ievērojamas pūles, lai palielinātu savu produktu izmantošanu lieliem uzņēmumiem to ražošanas procesā. Viņu pašreizējiem un nākamajiem produktu piedāvājumiem ir ļoti reāls potenciāls sagraut vairāku triljonu dolāru tradicionālo ražošanas nozari. Uzņēmums ir piesaistījis abu investoru uzmanību, un spēcīgā kapitāla pozīcija, kurā atrodas uzņēmums, ir priekšrocība, kas ļaus ievērojami pieaugt nākamajos gados.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me