Ieguldījumi 3D Systems Corp (NYSE: DDD)

3D Systems Corp (NYSE: DDD) ir viens no vecākajiem un atzītākajiem uzņēmumiem 3D drukāšanas nozarē. 3D Systems Corp bieži dēvē sevi par “pirmo 3D drukas uzņēmumu pasaulē”, un tam ir vairāk nekā trīs gadu desmitu pieredze piedevu ražošanas nozarē. Šajā laikā uzņēmums ir strauji paplašinājis savu pakalpojumu piedāvājumu un, ieguldot pētniecībā un inovācijās, ir gatavs turpināt šo paplašināšanu arī nākotnē.

Kas ir 3D Systems Corp (DDD)?

3D System Corp līdzdibinātājs Čaks Huls ir visievērojamākais ar 3D drukāšanas stereolitogrāfijas metodes izgudrošanu. Hulls 1984. gadā patentējis, stereolitogrāfija (pazīstama arī kā SLA druka) ir agrākā un visplašāk izmantotā 3D drukas tehnoloģija. SLA metode rada 3D izdrukātus objektus, izdrukājot plānus objekta slāņus, izmantojot šķidra fotopolimēra tvertni, sākot no apakšējā slāņa un strādājot līdz pat augšai. Šajā izgudrojumā Hullu bieži dēvē par 3D drukāšanas tēvu.

Ar šo tehnoloģiju rokās Hulls 1986. gadā nodibināja 3D Systems Corp. Tā kā Hull joprojām ir uzņēmuma CTO uzņēmums, 3D Systems Corp tagad ir pieaudzis līdz vairāk nekā 2600 darbiniekiem, kuru biroji ir izvietoti visā pasaulē. Uzņēmums ir strauji paplašinājies un papildinājis pakalpojumu piedāvājumu. Papildus stereolitogrāfijai 3D Systems Corp ir pionieris vairāku papildu tehnoloģiju izstrādē. Uzņēmums un tā produkti tagad tiek izmantoti, lai ražotu produktus, izmantojot selektīvo lāzera saķepināšanu, vairāku strūklu drukāšanu, filmu pārneses attēlveidošanu, krāsu strūklu drukāšanu, tiešo metāldruku un plastmasas strūklas drukāšanu.

Kāpēc 3D Systems Corp (DDD) Matērija?

Uzņēmumam ir trīs atsevišķas un atšķirīgas uzņēmējdarbības līnijas. Pirmkārt, uzņēmums piedāvā aparatūras un programmatūras produktus. 3D printeri un ar tiem saistīto programmatūru var iegādāties un izmantot ražošanas procesā uzņēmumi, kas vēlas 3D drukāt uz vietas. Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 10 dažādus 3D printeru modeļus, lai apmierinātu dažādas vajadzības. Sākot ar hobijiem un beidzot ar profesionāļiem, printeri par dažādām cenām ir pieejami ikviena cilvēka vajadzībām. Šajās jaudīgajās mašīnās var palaist 3D sistēmu programmatūru, piemēram, Geomagic, lai paņemtu reālus fiziskus priekšmetus un pārveidotu tos tā, lai tos varētu izveidot un masveidā ražot, izmantojot 3D drukāšanu. Otrkārt, tiem, kas vēlas paši ražot, uzņēmums pārdod 3D drukāšanai nepieciešamās izejvielas. Piemēri ietver plastmasu, elastomēru, kompozītu, vasku un metālu. Uzņēmums piedāvā konsultācijas tiem, kuriem var būt nepieciešama konsultācija produktu izvēlē. Jāņem vērā faktori, tostarp cena, izturība, elastība, kā arī izskats un izjūta. Visbeidzot, tiem, kam nav printeru vai materiālu, 3D Systems piedāvā izgatavošanu pēc pieprasījuma dažādām vajadzībām. Šis pakalpojums ietver visus ražošanas procesa posmus, sākot no prototipēšanas līdz fizisko izstrādājumu drukāšanai, un tas var aizņemt pat 24 stundas.

Viena lieta, kas padara 3D sistēmas unikālu, ir tās slēgtās sistēmas pieeja produktu attīstībai. Izmantojot patentus, uzņēmums aizsargā produktus un savos printeros izmanto tikai iekšējās tehnoloģijas. Kaut arī daži šo pieeju kritizēja kā inovāciju nomākšanu nozarē, uzņēmuma atbilde ir tāda, ka tā ir spējusi palielināt iekšējās stimulēšanas struktūras un ieguldīt vairāk naudas pētniecībai un attīstībai, tādējādi radot labākus produktus patērētājiem. Izmantojot šo pieeju, 3D Systems pieder vairāk nekā 1000 patentu, kas ļauj saglabāt konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar citiem nozares uzņēmumiem. Kā jau iepriekš minēts, uzņēmuma līdzdibinātājs un pašreizējais CTO Čaks Hulls lielu daļu sava dzīves darba ir veltījis jaunu 3D drukāšanas tehnoloģiju izgudrošanai, kā rezultātā 2014. gadā tika uzņemts Nacionālajā izgudrotāju slavas zālē..

3D Systems Corp (DDD) Perspektīvas

Viņu pašreizējā klientu bāze kopumā ir vērsta uz divām augstas vērtības tirgus vertikālēm: veselības aprūpes un rūpniecības nozari. Veselības aprūpes nozarē tiek piedāvāti precīzas veselības aprūpes risinājumi, lai apmierinātu dažādas vajadzības. Izmantojot pilnu servisa modeli, 3D Systems Corp palīdz digitalizēt, izstrādāt, izgatavot un piegādāt produktus, kurus var izmantot medicīnas simulatoros, ķirurģiskajā plānošanā, anatomiskajā modelēšanā un ortodontijā, lai apmierinātu dažādas pacientu vajadzības. Šie pakalpojumi ir radījuši vairākas medicīnas inovācijas, ļaujot gan pieredzējušiem ķirurgiem, gan praktikantiem praktizēt savas prasmes bez riska vidē.

No rūpniecības puses 3D Systems Corp apkalpo vairākas vērtīgas nozares. Piemēram, izmantojot attiecības kosmosa un aizsardzības jomā, uzņēmums nodrošina pielāgotus risinājumus dažādiem nozares partneriem. 3D Systems Corp tika izvēlēts darbam ar NASA un ražoja tādas detaļas kā riteņus un kameru stiprinājumus Mars Rover. Citā piemērā, izmantojot partnerības autobūves nozarē, 3D Systems Corp sadarbojas ar ražotājiem, lai klientiem visā pasaulē ražotu vieglākas un zemākas izmaksas detaļas. Sākot ar vintage automašīnām un beidzot ar kravas automašīnām, uzņēmums ir strādājis ar dažādiem klientiem, lai ražotu pielāgotus risinājumus. Šie ir tikai divi piemēri nozarēm rūpniecības tirgū, kurās darbojas uzņēmums.

Pateicoties šīm divām tirgus vertikālēm, uzņēmums ir pilnveidojis savu darbību un koncentrējies uz tirgus vietām, kas piedāvā visaugstākās izaugsmes perspektīvas. Gadu desmitiem ilgas izpētes un izstrādes laikā uzņēmums ir izveidojis partnerattiecības ar dažiem lielākajiem uzņēmumiem attiecīgajās nozarēs un joprojām tiek uzskatīts par cienījamu partneri.

Kur nopirkt 3D Systems Corp (DDD) Krājumi

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi 3D Systems Corp (NYSE: DDD) Ieguldījumi 3D Systems Corp (NYSE: DDD) Ieguldījumi 3D Systems Corp (NYSE: DDD)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

3D Systems Corp ir uzņēmums, kas pēdējos trīs gadu desmitos ir pastāvīgi veicis jauninājumus. Koncentrējoties uz diviem konkrētiem tirgiem (veselības aprūpes un rūpniecības), uzņēmums tagad ir izveidojis vairākas ciešas attiecības un ir labā pozīcijā, lai turpinātu paplašināties šajos divos ienesīgajos tirgos. Izmantojot dažādus biznesa risinājumus, adresējamā klientu bāze ir plaša, sākot no iesācējiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par 3D drukāšanu, līdz pat vairāku miljonu dolāru uzņēmumiem, kas vēlas samazināt ražošanas izmaksas. Kaut arī 3D drukāšanas sektors neapšaubāmi ir pārpildīta telpa ar daudziem konkurentiem, 3D Systems Corp ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem, un šīs priekšrocības, iespējams, ļaus lielāku izaugsmi arī nākotnē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me