Ieguldījumi 3D drukas krājumos (piedevu ražošana)

Pārskatot investīciju iespējas 3D drukāšanā (saukta arī par piedevu ražošanu), investori bieži vēršas pie 3D drukāšanas uzņēmumiem, kas pārdod mašīnu prototipus cilvēku mājās, taču realitāte ir reālā iespēja 3D drukāšanas uzņēmumiem rūpnieciskās ražošanas pusē. Vai tā ir 3D drukāšanas ķermeņa audi, vai raķetes, šī ir nozare, kas ir nobriedusi izaugsmei.

Mēs izpētīsim, kas ir piedevu ražošana, kā tā atšķiras no parastās ražošanas, nozarēm, kas tiks traucētas, kā arī daži no tirgus līderiem šajā telpā.

Kas ir piedevu ražošana?

Lai to raksturotu, vienkārši piedevu ražošanā tiek izmantota datu datorizētas projektēšanas (CAD) programmatūra vai 3D objektu skeneri, lai printeris tiktu virzīts uz precīzu ģeometrisku formu, lai slānis uz slāņa nogulsnētos un pievienotu materiālu. Piedevu ražošanas process tāpēc pievieno materiālu, lai izveidotu objektu, nevis atņemtu materiālu. Tā rezultātā ievērojami samazinās atkritumi, tas ir videi draudzīgāks un rodas produkts ar ievērojami mazāku svaru. Svara samazināšanas priekšrocības ir ārkārtīgi svarīgas, lai samazinātu pārvadāšanas izmaksas, un šīs izmaksas palielinās aviācijas un kosmosa nozarē, kur raķetes orbītā izlaiž saražotās kravas. Viens no svara samazināšanas piemēriem ir Materializēties uzņēmums, kas veiksmīgi 3D drukājis Titanium ar a Svara samazinājums par 63%.

Nozares, kas tiks traucētas, izmantojot 3D drukāšanu

3D drukāšana izjauc vairākas nozares, taču nē, kur tas būs daudz ietekmīgāk nekā veselības aprūpē. Mēs varam viegli iedomāties nākotni, kurā precīzās zāles spēj 3D veidā izdrukāt tableti, kas precīzi pielāgota kāda cilvēka genomam, dzimumam, svaram un citiem unikāliem identifikatoriem. Sievietei, kuras svars ir 130 mārciņas, jālieto tablete ar atšķirīgu medicīnisko sastāvdaļu daudzumu nekā vīrieša, kura svars ir 260 mārciņas.

Tie paši noteikumi tiks piemēroti, kad tiek drukātas faktiskās ķermeņa daļas, kuras, iespējams, varētu izdrukāt ar embrija vai ģenētisko materiālu, kas veidots, ņemot vērā konkrētu genomu / indivīdu. Šī precizitāte neļautu lietot imūnsupresantus, tās ir zāles vai zāles, kas pazemina organisma spēju noraidīt transplantēto orgānu, bet diemžēl ķermenis zaudē spēju cīnīties ar infekcijām. 3D drukāšana palīdzēs mums pāriet no vispārinātām viena izmēra visām zālēm uz precīzi genomu mērķtiecīgām zālēm.

Kad runa ir par modi, cilvēkam varētu skenēt seju vai pēdas, izmantojot mobilo tālruni, un viņu izvēlētie apavi vai saulesbrilles varētu būt pielāgoti tieši šīs personas pēdām vai sejai. Sieviete, kas iegādājas kleitu, varētu izvēlēties kleitu, veikt ķermeņa skenēšanu, lai precīzi izmērītu, un likt kleitu vai nu ražot uz vietas, vai arī nosūtīt piegādei nākamajā dienā..

Ievērojami ietekmēs arī vieglās automašīnas un aviāciju. Iedomājieties degvielas vai elektrības patēriņa atšķirību, kad automašīnu detaļas vai, iespējams, veselus automobiļus var izdrukāt 3D formātā, kā rezultātā ievērojami samazinās svars. Konteineri ar pusi svara samazinātu arī ievērojamus izmaksu un vides ietaupījumus, tāpat kā raķešu palaišana kosmosā ar viegliem 3D drukātiem satelītiem.

Zemāk ir trīs uzņēmumi, kas ir labā pozīcijā, lai būtu šīs jaunās ražošanas priekšgalā.

Realizēties (NASDAQ: MTLS)

Galvenā mītne atrodas Beļģijā, filiāles atrodas visā pasaulē, Materializēties ir apvienojis lielāko programmatūras izstrādātāju grupu nozarē ar vienu no lielākajām 3D drukas iekārtām pasaulē. Materiāls izjauc vairākas nozares, tostarp izstrādājot titāna ieliktņus kosmosa kuģiem, kas ir par 66% vieglāki nekā tradicionālā ražošana. Kopš 2013. gada viņi ir sadarbojušies ar desmitiem zīmolu, lai tirgū parādītu savu briļļu kolekcijas.

Beļģijā veiksmīgi darbojās ķirurģiskā grupa, kuru vadīja prof. Filips Blondīls Gentas universitātes slimnīcā Beļģijas pirmā pilnās sejas transplantācija pateicoties pacientam specifiskai plānošanai un Materialize 3D drukāšanai. Ja ir uzņēmums, kas traucē tirgus darbību un ir tirgus līderis, tas ir Materialize.

3D Systems Corp (NASDAQ: DDD)

3D Systems Corp ir tirgus līderis daudzās nozarēs, kas ir atkarīgas no piedevu ražošanas. Viens piemērs ir tas, kā viņi ir laboratoriju, zobu izplatītāju un oriģinālo iekārtu ražotāju digitālās zobārstniecības partneris. Tās unikālā, augstākās klases ražošanas tehnoloģija nodrošina perfektu piemērotību, darbību un estētiku visām zobu protēzēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir cementētas, noņemamas vai saglabātas ar implantiem.

Viņi arī piedāvā augstas klases 3D implantu un instrumentu 3D drukāšanas pakalpojumi lieto ortopēdiskām, mugurkaula, kraniomaxillofacial (CMF), zobārstniecības un veterinārijas vajadzībām. Medicīnas ierīču uzņēmumi paļaujas uz speciālām zināšanām un metālu tiešās drukāšanas (DMP) iespējām, lai virzītu viņus no prototipēšanas un izmēģinājumu sērijas līdz liela apjoma ražošanai..

Runājot par automobiļu ražošanas aparatūru, programmatūras un pakalpojumu risinājumi to piedāvājums palīdz uzņēmumiem izstrādāt vieglākas detaļas, lai samazinātu ražošanas izmaksas, izstrādātu un ražotu novatoriskus mezglus, kas samazina detaļu skaitu un nodrošina lielāku izturību un efektivitāti, kā arī rada reālistiskus prototipus, kas vairākus mēnešus var noņemt no izstrādājuma izstrādes.

Citas nozares, ar kurām viņi nodarbojas, ir aviācija, aizsardzība un juvelierizstrādājumi.

Stratasys Ltd (NASDAQ: SSYS)

Stratasys Ltd. ir viens no populārākajiem sadzīves vārdiem, kas attiecas uz 3D drukāšanu, uzņēmums ir Amerikas un Izraēlas 3D printeru un 3D ražošanas sistēmu ražotājs biroja ātrās prototipēšanas un tiešās digitālās ražošanas risinājumiem. Viņi ir izveidojuši uzticama 3D drukāšanas partnera reputāciju nozarēs, tostarp aviācijā, automobiļos, plaša patēriņa izstrādājumos, zobārstniecībā, medicīnā un transportā..

Stratasys izceļas ar to, kā viņi ir kļuvuši par vienas pieturas risinājumu dažādiem nozares dalībniekiem. Automobiļu rūpniecībai tie ļauj uzņēmumiem ar nepieredzētu ātrumu un efektivitāti prototipēt, testēt un ražot visdažādākos instrumentus, džigu, armatūru un ielām gatavas detaļas..

Veselības aprūpes medicīnas speciālisti var apstiprināt ierīces veiktspēju uz pacienta atvasinātiem 3D drukātiem anatomiskiem modeļiem salīdzinājumā ar esošajiem modeļiem, piemēram, dzīvniekiem un kāpuriem. Balstoties uz reālu pacienta attēlu, 3D drukāti modeļi vienā drukā atdarina dažādas audu īpašības.

Biržas brokera izvēle

Pirmajam ceļojuma solim vajadzētu būt akciju brokera izvēlei. Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Ieguldījumi 3D drukas krājumos (piedevu ražošana) Ieguldījumi 3D drukas krājumos (piedevu ražošana) Ieguldījumi 3D drukas krājumos (piedevu ražošana)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

3D drukāšana joprojām ir agrīna, daudzi investori ir noraidījuši nozari, jo tā nav tik labi atzīta kā citas pazīstamas nozares, piemēram, mākslīgais intelekts un blokķēde. Tomēr tā ir nozare, kas pilnībā izjauks un mainīs veidu, kā cilvēki ražo produktus. Saprātīgiem investoriem vajadzētu iepazīties ar šo nozari un saprast, ka nākotne būs ļoti atšķirīga no mūsdienu standartizētā montāžas līnijas tipa ražošanas procesa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me